Zaloguj się aby komentować
Mój pies z tym gryzakiem wygląda jakby palił cygaro XD
#heheszki #pokazpsa #psy #smiesznypiesek

Zaloguj się aby komentować
Wy też tacy przymuleni dzisiaj?
#psy #koty #zwierzaczki


Zaloguj się aby komentować
Podzielę się z Wami memem zrobionym jakiś czas temu przeze mnie. Trochę nakreślę sytuację: Po lewej i prawej to moje psy. Ten mały ma 14 lat i nie w głowie mu już baby a na pewno nie takie za którymi trzeba się uganiać. Po prawo to młody owczarek podhalański, lubi wygłupy jest towarzyski i mało subtelny. W środku jest suczka naszej koleżanki, owczarek belgijski. Również młoda, zgrabna i powabna, taka laseczka z dobrego domu 😁
Mój owczarek bardzo ją lubi i zawsze jak do nas przyjeżdża to bawią się na maska. Biegają, skaczą na siebie, on ją łapie całym pyskiem, w zasadzie za wszystko a ona potem jest cała mokra i brudna (ale jak przesadzi z zalotami to potrafi go oszczekać, także sobie dziewczyna radzi). Generalnie przednia zabawa, ale mały psiak zawsze stoi na uboczu i tylko się przygląda zdegustowany. Na zdjęciu są po spacerze i odpoczywają.
No mem nie powala ale u mnie zawsze wywołuje usmiech, więc zaryzykuję i się podzielę.
#tworczoscwlasna #heheszki #psy

Zaloguj się aby komentować
Ludzie to debile vol milion, czyli czemu niektórzy nie powinni mieć nawet chomika.
Wolontariat to nie tylko słodkie pieski, ale też gadanie z ludźmi i ogarnianie adopcji/po adopcji.
Był sobie Bakuś, starszy piesek, ale absolutnie idealny - bez lęku separacyjnego, miły dla psów, fajny dla ludzi, nic tylko brać. Bakuś niestety na swoje lata (10 lat), więc mimo naprawdę cudownego charakteru, nie miał za wielu chętnych do adopcji. W końcu się znaleźli, niby mili ludzie, chętnie go wezmą, same zachwyty jaki to on grzeczny i jak pięknie spaceruje na smyczy... W sobotę wsadzili go do auta i pojechali do domu.
Dzisiaj, czyli DWA dni po adopcji, pisze do nas typ, że go puścił na ogród, pies wyszedł i nie chciał do niego wrócić na wołanie!!! I on nie chce psa, który ucieka, więc go odwozi do schroniska.
Serio, typ po dwóch dniach go odwiózł, bo pies go nie słuchał. Nawet nie wiem, jak to skomentować, bo to jest zbyt absurdalne.
#psy #schroniskowepieski #gorzkiezale

Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy wiecie, ale w Terminatorze ....
#heheszki #filmy #psy #smiesznypiesek #terminator

Zaloguj się aby komentować
Jak w miarę co niedzielę - dzień dobry
Dużo pracy, mało czasu, pompki się robią.
Dziś była cudowna pogoda, do tego powyżej 500m n.p.m w Szkocji jest śnieg. Nie mogłem nie zabrać Daisy, tylko popatrzcie jaka zadowolona.
Górka mi znana i już odwiedzana, Ben Chonzie, coś tam ponad 900 metrów z kawałkiem wysokości. Ważne, że piękny dzień, odświeżający spacer i po raz pierwszy wyciągnąłem w tym sezonie moją kurtkę na mrozy.
Daisy pozdrawia @ErwinoRommelo oraz @vredo jak i wszystkich kochających (lub nie) pieski.
#manwithmalamute #psy #gory #szkocja





Zaloguj się aby komentować
Człowiek wstał o 6, żeby pojechać z psem do lasu. Mimo zmęczenia i padającego deszczu. A potem i tak się zastanawiamy czy zaniedbujemy psa...
Jako że padało, to zdjęcia z wycieczki nie ma, więc wrzucam z gór.
#psy #bojowonastawionaowczarkaaustralijska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Idem idem patrzam a tu taki #streetart mysle no fotke trzeba strzelic cyk, a tu do drzwi przychodzi kierownik ze coto za fotka za darmo to moge wpierdol dostac, czochranko ma byc! No i bylo, za uszkiem tez posmyrane. Pan Oscar bardzo zadowolony z tego dealu byl.
#gownowpis #psy



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Spacer z psami dziś typu silent hill, jest pięknie #gownowpis #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Niech te prawicowe chłopaki odpierdolą się wreszcie od innych ludzi i ich wyborów życiowych, co?
A jeśli ktokolwiek naprawdę myśli, że brak dzieci w Polsce to przez to, że ludzie mają psy/koty, to niech lepiej odda prawa wyborcze.
#psy #koty #urojeniaprawakoidalne

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jesienny piesek na dziś!
Co jak co, ale typ ma przywołanie zrobione świetnie, a nie pracowaliśmy nad tym jakoś szczególnie - ot, pies urodził się chętny do skupiania na człowieku. Tymczasem mój własny pies ma totalnie w d⁎⁎ie wszelkie przywołania i jak chce gdzieś iść, to idzie i przywołanie musiałabym z nim maglować miesiącami, żeby jako tako działało...
#psy #schroniskowepieski

Zaloguj się aby komentować
Heh, rok strzelił od kiedy wyciągnęliśmy małą wystraszoną kulkę z jednej piwnicy pod Nowym Targiem i zawieźliśmy do siebie. Teraz nie jest ani mały (30+ kg) ani wystraszony.
Po stronie strat: kilka kabli, okulary, zabawki swoje i nie swoje, dwie smycze, jakaś drobnica.
Po stronie zysków: nie wyobrażam już sobie go nie mieć.
Karmel pozdrawia Tomeczkow i Tomkinie!
#smiesznypiesek #psy

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj wziąłem kota na spacer (szelki + smycz). Moje kocie spacery sprowadzają się do stania na schodach przed wejściem 5-10 minut, później trzy metry w lewo i prawo, żeby mogła obwąchać zaparkowane samochody.
Stoję tak i nagle wybiega zza zakrętu taki pies jak na zdjęciu. Od razu wziąłem kota na ręce, ale pies nas chyba nawet nie zauważył, bo staliśmy za samochodami. Pies na szczęście pobiegł dalej i tylko pomyślałem "po⁎⁎⁎⁎ne, że komuś taki pies uciekł". Ale 10-15 sekund później jakiś typ ~40 lat wychodzi zza zakrętu i też idzie tam gdzie pobiegł pies. Chłop był tak daleko od psa, że nie pokojarzyłem, że to właściciel. Dopiero jak odszedł jakieś 300 metrów dalej i zatrzymał się, aby zawiązać buta, to krzyknął do psa, żeby ten zaczekał na niego.
Wkurwiłem się na cała sytuacją, ale przecież nie będę biegał z kotem, za typem z luźno puszczonym psem, żeby mu wygarnąć, że jest je⁎⁎⁎ym taboretem. Poza tym moje pierdolenie i tak by nic nie zmieniło, bo on na pewno jest przekonany, że jego Pimpek jest wytresowany i nie ma opcji, żeby zrobił cokolwiek złego. Tak samo jak szybcy i bezpieczni są przekonani o swoich umiejętnościach.
Do pierwszego pieszego, który wypierdoli się na przejście bez upewnienia się czy może, i do pierwszego zagryzionego dziecka. Ale to i tak będzie wtedy szukanie winy u innych i robienie z siebie ofiary, że pieszy bezprawnie wtargnął na przejście, a dziecko sprowokowało psa swoim zachowaniem.
#psy #psiarze #koty #zalesie

Zaloguj się aby komentować
#heheszki ryja nie ogolę, to będe wyglądał na groźniejszego
#psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować