Najlepiej się śpi na skórzanych klapkach;)
#pokazpsa #psy


Najlepiej się śpi na skórzanych klapkach;)
#pokazpsa #psy


Zaloguj się aby komentować
Pies przyniósł do domu kompana na sierści - malutkiego ślimaka pomrówa.
#psy #zwierzeta #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
To mój najstarszy pies. Ma już 13 lat. Jest głucha i nawet nie wie, że się koło niej kręcę robiąc zdjecie. Ze wzrokiem, też już słabo. Jest jednak bardzo aktywna, biega, bawi się z pozostałą dwójką psów, chociaż owczarkową gnoi. Wystawia resztkę zębów... Nie wiem ile jeszcze pożyje, ale się trzyma. #psy

Zaloguj się aby komentować
Nie zaglądam bo czasu nie rozciągnę.
Ale że zbliżają się święta, to wrzucę Daisola i od razu Wesołych Świąt życzę wszystkim. Jak będzie mi się nudzić to zajrzę. Nie nudzi mi się
Zdjęcie z dziś, Dundee, widok na Tay Road Bridge, trochę jarmarku w Dundee i czyjś dom o 6 rano podczas spaceru
#manwithmalamute #psy #wesolychswiat #szkocja




Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj zdjęcie to tylko pretekst dla segmentu sponsorowanego.
Jeśli ktoś chce widzieć więcej Bajki to zapraszam na Instagram. Moja lepsza połowa wrzuca tam też wpisy odnośnie wycieczek górskich jakie psiak ma za sobą
Link: https://www.instagram.com/aussie.na.szlaku?igsh=Yml6OGE5bDZ1bHhl
#bojowonastawionaowczarkaaustralijska #psy

Zaloguj się aby komentować

Każdy, kto ma psa, zna ten moment: możesz mówić do niego całe zdania, tłumaczyć, przedstawiać własne argumenty, prosić, podnosić głos - a on i tak reaguje dopiero wtedy, gdy zmienisz postawę, wykonasz gest albo po prostu ruszysz się z miejsca. I nie, to nie dlatego, że „pies jest głupi” albo...
![Sejm zajmie się wetem tzw. ustawy łańcuchowej. Zdobycie większości jest mało prawdopodobne [NASZE WIDEO]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/c5d6af155f85963ce0ccc3f2337fc0be.png)
W środę Sejm zajmie się odrzuceniem weta dotyczącego tzw. ustawy łańcuchowej; zdobycie większości jest mało prawdopodobne. – Lewica pojechała po bandzie, proponując kojce większe niż apartamenty – powiedział PAP Marek Suski z PiS. Katarzyna Piekarska z KO dodała, że „weto prezydenta ma wyłącznie...
Alerta, Alerta!
To już ostatni dzień, gdy jest akcja taka, że bez piątaka możesz nakarmić psiaka.
Edit. Alarm odwołany, ktoś tu poleciał w kulki
Dzień 10/10
#nakarmpsa
#psy #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #humorobrazkowy



Zaloguj się aby komentować
Czym się różni barbórka od baru burka?
Do baru burka wszyscy się nie dokładają.
Dzień 9/10
#nakarmpsa
#psy #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Wszystkim spragnionym owczarków polecam na IG profil @owczarki_ze_slazowej
Jak sama nazwa wskazuje, jest to profil skupiający sie na fotach i informacjach o owczarkach z wrocławskiego schroniska, które mieści się przy ulicy Ślazowej xd
Są tam foty od fotografów, foty od wolontariuszy czy filmy z życia schroniska a wszystko to tylko owczarki i okołoowczarki!
Dla zachęty foto z sesji jesiennej - Bueno, podrostek (nie ma roku jeszcze) przywiązany przez właściciela na klatce schodowej w randomowym bloku, bo "juz nie chce psa" ¯\_(ツ)_/¯ skad wiemy, czemu go przywiązał? Pan nie ogarnął, że pies ma czipa, który zarejestrowany na jego dane wraz z numerem telefonu xd
#psy #schroniskowepieski #wroclaw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsze meme, takie w sam raz na ostatni, pełny przedświąteczny tydzień.
Dzień 8/10
#nakarmpsa
#psy #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jeden z moich ulubionych psiurskich meme #teamkundelek
Dzień 6/10
#nakarmpsa
#psy #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Kurier inpostu to żart - drugi raz przerzuca mi paczke przez płot i odjeżdża, zupełnie bez jakiejkolwiek informacji, ze jest.
Wyszlam z psem a tam pod płotem, przy ulicy, paczka z licznikiem rowerowym (to nie sa tanie rzeczy!) sobie leży, nie mam pojęcia, jak długo. Wcześniej zostawił tak soundbara, to chociaz dzwonka użył... Na szczęście byłam w domu, bo zostawił postawiony oparty o plot tak, ze nawet schylać sie nie trzeba było, zeby go wyciągnąć z ulicy.
#psy #gorzkiezale #kurier

Zaloguj się aby komentować
Zestawienie liczb wygląda jak kompromis między przypadkiem a pomyłką. Żadne nie jest dobre.
⚠️ Powtórzona wartość początkowa z poprzedniego wpisu: 119 921 861
⚠️ Wartość początkowa (119 921 861) jest inna niż końcowa (119 921 611) z poprzedniego wpisu
⚠️ Prawdopodobnie nieprawidłowa wartość końcowa
To jest automatyczny komentarz z https://hejtostats.pl .
Przepraszamy za niewygodę — Marvin nie miał wyjścia.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwaga! Wpis nie sponsorowany, choć będzie tak wyglądał.
Musieliśmy zmienić karmę dla jednego psa, na zooplusie była niedostępna, więc zamówienie poszło na maxizoo. To było poprzednim razem.
We wtorek pod wieczór miałem mało czasu, więc po prostu kliknąłem zamów ponownie.
W środę nic.
W czwartek rano "wysłano" w aplikacji, ale paczka nie przekazana firmie kurierskiej.
Wróciliśmy już tak naprawdę w piątek, z późno-wieczornego kina, spoglądam na DPD, a paczka nadal nie nadana. Wkurwiłem się, bo to oznacza, że nie będzie jej na weekend. Patrzę na zooplus, a tam wszystko dostępne, nawet kilkanaście złotych taniej. Jest jeszcze lepiej: na karmę mokrą był dodatkowy rabat 15%, na całość zamówienia weszło 3% z członkostwa w ich programie, a jeszcze miałem 5%, które kiedyś mi dali przy małej reklamacji.
Finalnie 379 zł, kontra 461 na maxizoo xDD
Zapłacilem o 1:49.
Pojechałem wczoraj na zakupy i kupiłem 3 puszki mokrej, by psiurowa przetrwała weekend.
O 22:00 status paczki "wysłano", inpost odebrał zamówienie.
Na dzisiaj wyłączyliśmy z lubą budziki, a telefony w trybach "nie przeszkadzać". Nie pomogło, bo 20 minut temu obudził nas kurier dzwonkiem do drzwi, z zamówieniem z zooplusa. Klasa.
A w poniedziałek pójdzie odmowa
#psy #koty #zakupyonline
Zaloguj się aby komentować