#psy #smiesznypiesek #pokazpsa
Najgorszy jest wiater

#psy #smiesznypiesek #pokazpsa
Najgorszy jest wiater

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #psy #sylwester #fajerwerki
Teraz już wiem,dlaczego u mnie i u sąsiadów było nasrane na wycieraczkę

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim
Wczoraj poszedłem spać o 23 20, ale u rodziny było już po północy.
Rano była kawa i naleśniki. Przepiękny początek roku.
A potem spacer do Pine View Point koło Dunkeld, bo lubię tam wracać praktycznie co roku. Przy okazji obok przechodzi się przez The Hermitage, jeden z bardziej znanych i odwiedzanych wodospadów w Szkocji.
#manwithmalamute #psy #szkocja





Zaloguj się aby komentować
Trzeba odsypiać imprezę i poranny spacerek.
#smiesznypiesek #psy #pokazpsa

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry w nowym roku. My już na nogach. Wyspani? Bo my nie.
#dziendobry #psy #pieskiezycie #szykownofrela #bezpatyka

Zaloguj się aby komentować
efekt petard... pies zesrany pod stołem... ech :(
Atencja, bo parówka...
#psy #sylwester

Zaloguj się aby komentować
Dobrze mieć psa, który ma wyjebane na fajerwerki. Poszedł spać i tyle.
#sylwesterzhejto #psy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Obudzony, ale jakimś kosztem?!
Trzeba na psacer, jezioro częściowo zamarznięte, napalone, dzień wolny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #bialegowno #zima #urlopzhejto #psy #kujawy



Zaloguj się aby komentować
Niedziela to wypada wrzucić Daisy
Tym bardziej, że dziś w końcu nie było mgły na szczycie Schehalion. A nawet lepiej - była cudowna inwersja chmur
Czas trochę po wschodzie Słońca, czyli jakoś po 9 rano w Szkocji obecnie.
@ErwinoRommelo oraz @vredo proszę
Jest też trochę #pokazmorde ale nie całkiem
Od razu życzę wszystkim czytającym ten post Szczęśliwego Nowego Roku.
#manwithmalamute #psy #szkocja #gory





Zaloguj się aby komentować
Byłem dzisiaj w sklepie z różnościami. No i tak przeglądając poświąteczne promocje, trafiła w moje oczy taka zabawka dla psów. Czy tylko mi ona coś przypomina...
#ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #psy #heheszki


Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
W święta byliśmy w górach bystrzyckich. Było zimno, śnieżnie, opony całoroczne ostatecznie sprawdzone na krętych górskich drogach.
Ale szlak malowniczy, drzewa oblepione śniegiem. Ludzi praktycznie żadnych. To były fajne święta.
#bojowonastawionaowczarkaaustralijska #psy


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kto ma zbędne dzieci, bo mam głodnego amstaffa. Rekordowo szybka kolacja, już ciasto jedzą, a my leżymy. Czy jestem jedynym pojebem, który nie lubi prezentów? Zazwyczaj dostaję jakieś pierdy, z którymi potem nie wiem, co zrobić.
#hejtoswieta #psy

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Życzymy wszystkim Wesołych, spokojnych, rodzinnych (a jak jesteście sami to spokojnie, ja też w tym roku z Daisy tylko) Świąt.
Dla mnie Wigilia to meh, ale wstaliśmy wcześnie by zaliczyć wschód słońca. Pierwszy, słoneczny dzień od dawna w Szkocji.
Jeszcze raz Wesołych Świąt wszystkim
PS dorwaliśmy króliczka w końcu... Co prawda na zdjęciu, ale zawsze
#manwithmalamute #psy #szkocja #hejtoswieta





Zaloguj się aby komentować
Że jemu tak wygodnie... #piesgalgan #psy

Zaloguj się aby komentować
Slyszałem słowo spacer!
#smiesznypiesek #psy

Zaloguj się aby komentować