Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie, czy zobaczymy ten prestiżowy egzemplarz ponownie na drogach?
#wypadek #polskiedrogi

W drodze do pracy mijam taki mały zakład przywracania powypadkowych szrotów z USA. Same Dodge, Corvette, Mustangi itp. Dzwony straszne, dachowania, uszkodzenia konstrukcyjne w większości przypadków. Gostek co to robi to geniusz bo po jakimś czasie ten złom przekształca się w samochód jak z salonu. I tak od wielu lat jacyś frajerzy znajdują się na to coś i biznes się kręci. To BMW wygląd podobnie i jestem pewien że będzieklepane i sprzedawane jakiemuś nieszczęśnikowi.
Zaloguj się aby komentować
#polskiedrogi #kierowcy reklama w idealnym miejscu

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś chciał jechać w weekend ze Stolicy na północ (czy tranzytem przez Stolicę) w kierunku Mazur, to stanowczo odradzam. Nie dość, że jakiś debil wymyślił bezsensowną i ślamazarną przebudowę krajówki DK61 nad Zalewem Zegrzyńskim, to kolejny debil w tym czasie wymyślił przebudowę jedynego równoległego objazdu w ciągu DW632. No i na dokładkę ślamazarna przebudowa S7 na odcinku kilkudziesięciu kilometrów. W efekcie wszędzie na północy monstrualne korki. Ja chyba sobie wypady nad Zalew odpuszczę w tym sezonie.
Takie rzeczy to tylko w krainie gówna i słomy możliwe.
#hydepark #warszawa #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
Nawet 5 minut nie musiałem czekać jadąc po Polsce, żeby jakiś fiut w BMW mnie poganiał światłami jak jechałem k⁎⁎wa 160. To zwolniłem do 130, nie ma co ryzykować.
#polskiedrogi
@maximilianan zawsze mi to ciśnienie podnosi jak jeżdżę A4 Wrocław - Katowice. Autostrada śmierci. Jedziesz w piątek po 17, cały prawy pas zajebany ciężarówkami po horyzont. Lewy pas zajebany osobówkami i busami po horyzont. Jadą wszyscy 110-120 i jakoś to idzie, czasem szybciej, czasem się ciężarówka wbije na lewy to wolniej i tak se jedziemy powoli do przodu. I zawsze, k⁎⁎wa przysięgam że zawsze, trafia się typ, co najpierw jedzie metr za tobą, robi jakieś lewo-prawo-lewo jakby k⁎⁎wa opony dogrzewał (szkoda, że nie mózgowe) i zaczyna napierdalać długimi. I myślałem już nad tym wiele razy - co jego zdaniem ma się teraz wydarzyć. Mam sie wpierdalać między ciężarówki żeby jaśnie pan przeskoczył jedno auto do przodu, a potem mam czekać przez 10km aż ktoś łaskawie mnie puści z powrotem na lewy? Bo to też jest klasyk - przypierdalać się do ludzi, że nie jeżdżą prawym, ale jak zjedziesz na prawy to już tylko modlitwa ci pozostaje o łaskę pańską, że ktoś się zagapi i jakimś cudem wjedziesz w lukę znowu na lewy. Najwyraźniej niepisana zasada mówi, że jak ktoś się zbliża do ciężarówki na prawym i ma kierunkowskaz, to należy natychmiast przyspieszyć, żeby broń boże nie wjechał na lewy, bo można by stracić wtedy cenne 2,137s. Nie jeżdzę jak p⁎⁎da, wjeżdzając na lewy staram się zawsze wyrównać prędkość do tych co jadą już lewym, nawet jak jadą powyżej limitu, żeby wystarczyło dosłownie na sekundę odjąć gazu i ja się wcisnę spokojnie. Ale nie. Nie po to jaśnie pan wziął w leasing nowe auto i cała rodzina wpierdala chleb z cukrem cały rok, bo nie starcza na rate, żeby on teraz puszczał gaz i jechał mniej niż 180
Zaloguj się aby komentować
I tak dzień w dzień. Zostawisz sobie bezpieczny odstęp? Ups
Zostawisz sobie miejsce, żeby nie musieć hamować? Peszek
Zwalniasz przed krzyżówką, bo się robi tłoczno? Ojojoj
Na pewno dla niego zrobiłeś miejsce, z szacunku do wspaniałego kierowcy, jakim przecież bez wątpienia jest
Zostaw tylko miejsca na ciut więcej niż długość auta, a na pewno się skusi
#samochody #polskiedrogi


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio pojawiały się także na hejto filmiki debila za kierownicą Mercedesa z wypożyczalni, który odwalał szajby na A4.
Okazuje się, że tego jest znacznie znacznie więcej:
1. Jazda slalomem
2. Zatrzymywanie ruchu
3. Tamowanie ruchu
4. Stwarzanie zagrożenia
5. Gwałtowne hamowanie przed innymi samochodami
6. Leżenie na drodze...
7. Bieganie po drodze bez spodni, boso
8. Uszkodzenie samochodów - kopanie w inne auta
9. Podczas Ultrace 2025 próbował driftować na jednej z ulic Wrocławia, ale został zatrzymany przez policję i zabrano mu prawo jazdy
10. Po zabraniu prawa jazdy, następnego dnia wracał i znowu stwarzał zagrożenie
11. Kolizja z innym samochodem
Na podstawie:
https://www.o2.pl/informacje/skandaliczne-sceny-na-a4-terroryzowal-kierowcow-policja-zabrala-glos-7173508809186176a #kierowcy #polskiedrogi #bandycidrogowi #bekazpodludzi #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakieś typy stanęły se na chodniku i wycinają automat paczkowy allegro xD
InPost się nie patyczkuje
#gownowpis #allegro #paczkomaty #inpost #heheszki #wojnypaczkomatowe
P.s. tak bardzo jestem przyzwyczajony do #polskiedrogi , że dopiero na zdjęciu zwróciłem uwagę, że zajęli calutką szerokość chodnika, tuż przy przejściu dla pieszych i zaparkowali na chodniku autem o dmc >2.5t xD

Zaloguj się aby komentować
Niezłe combo..
- wypadek z dachowaniem,
- małe dziecko w aucie,
- kierujaca w ciąży,
- 1,5 promila...
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wstrzasajacy-wypadek-na-podlasiu-za-kolkiem-pijana-kobieta-w-ciazy/v26h4dd,79cfc278 #wiadomoscipolska #kierowcy #polskiedrogi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Za kilka dni zaczynają się wakacje, czyli statystycznie najniebezpieczniejszy czas na drogach. Wśród głównych przyczyn takich zdarzeń na prostych odcinkach drogi są nadmierna prędkość i jazda na zderzaku. Zarządca autostrady A4 Katowice–Kraków w ramach kampanii „Nie zderzakuj. Posłuchaj. Jedź...
Aktualizacja do tego. Hmm, nie wiem jaki będzie finał, ale próbować warto.
#motoryzacja #patrzsynujakidebil #afera #polskiedrogi #policja

Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu i niestety zakończeniu.
Ci którzy pisali, że c⁎⁎ja zrobią mogą teraz powiedzieć "a nie mówiłem".
A typ odpisuje na profilu swojego warsztatu na google maps, że nie widać, że to on. Lokalsi jednak wiedzą.
#motoryzacja #patrzsynujakidebil #afera #polskiedrogi #policja

@PanNiepoprawny Za każdym razem gdy czytam jak bardzo policja ma gdzieś swoją pracę to trochę się denerwuje ze względu na swoje doświadczenia ze stróżami prawa.
Zawsze byłem praworządny i nawet mi policja wlepiła mandat wieki temu za brak meldunku gdy mnie okradziono bo skoro już tutaj są to sprawdzą, a moja sprawa jednak była z Archiwum X mimo, że przekazałem informacje gdzie poszukiwany pracuje, pod jakim numerem telefonu jest dostępny itp.
Nawet mówili bym sam się nie zbliżał skoro wiem gdzie jest bo jest już poszukiwany za rozbój z użyciem noża. Po prostu komedia w najlepszym wydaniu.
Zaloguj się aby komentować
Mamy coraz starsze społeczeństwo nadszedł czas najwyższy wprowadzić badania i testy dla tych posiadających prawo jazdy powyżej 75 roku życia. Bo takich sytuacji będzie coraz więcej
#lublin #ryki #polskiedrogi
Zaloguj się aby komentować

Na trasie S3 doszło do groźnie wyglądającego zderzenia bmw i skody. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać, jak kierujący skodą wyprzedza prawym pasem bmw i uderza w jego bok, a następnie w barierki. Jak się okazało, auto prowadził marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński (Platforma...
#polska #polskiedrogi #polskastronk
Wszyscy ekscytują się tym że polak poleciał w kosmos. Od czasu pierwszego lotu zalogowego już setki ludzi było poza naszą planetą. Tak więc żaden wyczyn.
A ilu ludzi byłoby w stanie prowadzić pojazd mechaniczny mając 8 promili?

Zaloguj się aby komentować

W jednej dłoni telefon, w drugiej kierownica, a na liczniku 390 kilometrów na godzinę. A to wszystko na trasie S79 w Warszawie. Zapis takie jazdy opublikował w mediach społecznościowych jeden z kierowców. Sprawą zainteresowała się policja.
#wiadomoscipolska #warszawa #kierowcy #polskiedrogi...