Dzień dobry z wyspy Saaremaa 🙂 Smacznej kawusi. PS. Tak to nadal jest morze a ja jestem na plaży. #dziendobry #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto



Dzień dobry z wyspy Saaremaa 🙂 Smacznej kawusi. PS. Tak to nadal jest morze a ja jestem na plaży. #dziendobry #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Na Skellige wariacie... 🤪 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Zachwycająca rzeka Gauja i Park Narodowy Kemeri. Łotwa. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #łotwa





Zaloguj się aby komentować
Porto bardzo ładne, ale trochę zbyt zatłoczone turystami (jak ja) #portugalia #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Eesti tervitab teid südamest! RMK przy samym morzu. Czego chcieć więcej? #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
W Chałupkach kurde a gdzie
#podroze #podrozujzhejto #pociagi


Zaloguj się aby komentować
Latvija ir skaista! .#nivaznegdziedroga #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Bułgarski pierdolnik część 2
#bulgaria #podrozujzhejto #podroze #heheszki
Pięknie jest!
4 foto.
Do góry są stare i brzydkie ale za to kabinki są za darmo!




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siedzę na kujawach a do tego Torunia mam raptem godzine. Kusi. Siakieś polecajki? Siakieś nasze mortki tam chyba są...moze siakieś IRL?
#kujawskopomorskie #torun #podrozujzhejto #stareludzia #jebacbiede #gownowpis

@AndrzejZupa to było chyba to:
https://maps.app.goo.gl/pA4reAVjCcJep2HQ9?g_st=ac
Pisze chyba, bo z pięć lat minęło jak tam się stosowałem, ale wspominam dobrze.
Zaloguj się aby komentować
Wiecie, kogo dziś widziałem? Pokojowo nastawioną owcę! Pochodzi ona ze specjalnego ośrodka na Wyspach Owczych, w którym najlepsi behawioryści szkolą je na przyszłych moderatorów.
@bojowonastawionaowca masz pozdrowienia od Twoich dalekich krewnych.
#podroze #podrozujzhejto #smiesznypiesek #zwierzaczki i chyba trochę #owcacontent XD





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hejto chce żebym 100 piorunów zdobył, to znów spróbuje ze zdjęciami. Obecnie na wycieczce po Indonezji i takie się udało zrobić.
#podroze #podrozujzhejto #mojezdjecie #tworczoscwlasna #indonezja





@Stashqo w sumie jeszcze wszystkie wypady z łódki firma od łódki zatrudniła przewodnika dla nas oraz zapewniła łódkę z załogą i ułożony program, który potem modyfikowaliśmy na bieżąco. Plus dodawaliśmy jakieś rzeczy które uzgodniliśmy z przewodnikiem. Na Lombok zatrzymaliśmy się w bungelowach prowadzonych przez rodzinę która jest mega pomocna. Im też napisaliśmy co chcielibyśmy zobaczyć akurat w tej części wyspy (mieszkamy w Tetebatu) i oni nam pomogli wszystko zorganizować, znaleźli kierowców (włączając transport z lotniska i do portu na łódkę na Gili) i sami z nami też jeździli na wycieczki jako przewodnicy. Na Gili T właściciel domu w którym będziemy mieszkać ogarnął nam wycieczki na wszystko co w wodzie w okół (żółwie, rzeźby, itd) plus wypady na inne wyspy. Jeszcze zobaczymy co będziemy robić po powrocie na Lombok (okolice Selong Benalak), mamy jakiś plan co zobaczyć na południu choć nie jest tego dużo, ale jeszcze nie mamy żadnego kierowcy ani nic.
Zaloguj się aby komentować
Na Litwie warjaty, a gdzie 🙃 Zamek Poniemuń, szutry i muzeum młotków, jedno z 4 na świecie. #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #litwa #ciekawostki




Zaloguj się aby komentować
Konar płonie, ekipa w komplecie, jutro jak dobrze pójdzie będziemy w Kłajpedzie. Miłej nocki Wam! @Cybulion dziękuwa za pinezkę i za fajną trasę po mazurskich piachach, mina leśniczego bezcenna jak go mijałem mając na budziku 9 dych a on miał niewiele mniej😅 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #offroad #dobranoc





Zaloguj się aby komentować
Hej, jestem właśnie na Wyspach Owczych i sturlałem się z Klakkur.
#podroze #podrozujzhejto i trochę #pokazmorde

Zaloguj się aby komentować


Zaloguj się aby komentować
Kurła @Cybulion ten camping jest chyba zamknięty 🤪 #nivaznegdziedroga #urbex #podrozujzhejto





Zaloguj się aby komentować
Wieści z trasy. Jak zwykle na ESkach i Autostradach festiwal kto szybciej wyprzedzi i zajedzie drogę ale był też miły akcent, mianowicie dwa piękne Citroeny 2CV. Jednego udało mi się uchwycić 🙃 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #klasycznamotoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Tere hommikust. Lähen reisile Balti riikidesse. Leedu, Läti, Eesti – need on nii ilusad! Trzymajcie kciuki za szczęśliwy powrót. #dziendobry #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować