Śniło Wam się kiedyś że dostawaliście prekursor buprenorfiny (takie coś chyba nie istnieje) przez wenflon do wątroby? Miałem taki chory sen.
#narkotykizawszespoko #zjedzonwszpitalu
Śniło Wam się kiedyś że dostawaliście prekursor buprenorfiny (takie coś chyba nie istnieje) przez wenflon do wątroby? Miałem taki chory sen.
#narkotykizawszespoko #zjedzonwszpitalu
Zaloguj się aby komentować

W piątek, 13 października 2023 roku, Bundestag (niemiecki parlament) zajmie się projektem legalizacji marihuany w Niemczech, otwierając nowy rozdział w debacie na temat kontroli i regulacji substancji psychoaktywnych w kraju.
narkotykizawszespoko #hejtojointclub #420 #niemcy #marihuana
#pracbaza #gownowpis Jeszcze tylko 1,5h i trzy dni wolnego, cieszę się okrutnie.
Pójdę z młodymi do lasu na hamak i ognisko (mówię Wam to tylko dlatego, że nic mi nie udowodnicie, a leśniczy i tak mnie nie znajdzie.... tym razem ;)), nakarmię mrówki, pobiegam, pogram, zapalę #narkotykizawszespoko , może uda mi się w końcu basen z najstarszym ogarnąć jakiś. No plany są, nawet chęci też, ciekawe jakie zło uderzy znienacka. I oby tylko Znienacek ustał to uderzenie.
A, najważniejsze - w niedzielę na wybory zagłosować z obrzydzeniem na swojego kandydata i liczyć, ze sfera publiczna i informacyjna choć trochę się oczyszczą z tego politycznego bagna, świat ma większe problemy, a ja już jestem trochę zmęczony. Referendum podziękuję, trudno byłoby mi "nazwiskiem" sygnować tak tendencyjną sprawę.
Miłego dnia naprawdę wszystkim.
Zaloguj się aby komentować
#hejtojointclub #narkotykizawszespoko z czego można zrobić napis na blancie, tak żeby palenie tego nie było bardziej szkodliwe?
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #narkotykizawszespoko
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Jak wygląda granica USA i Kanady? Dzisiaj przekonamy się o tym na własne oczy. M.in. spotkamy Czechów na terenie rezerwatu Indian oraz odwiedzimy nieopodatkowane sklepy z ziołem.
#kanada #podroze #ciekawostki #swiat #narkotykizawszespoko #ameryka
Zaloguj się aby komentować
Hunter Biden zawstydza Charliego Sheena
#heheszki #narkotykizawszespoko #polityka

Zaloguj się aby komentować
Jedziemy. #narkotykizawszespoko #wykopjointclub

Zaloguj się aby komentować
Nie musicie mi tłumaczyć o jaką ścieżkę chodzi ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#inktober #rysunek #tworczoscwlasna #narkotykizawszespoko
3. Path.

Zaloguj się aby komentować
Hej wszystkim. Póki co u mnie jest w porządku. Wczoraj była mama, dała mi troszkę jedzenia. Już powoli lekarze przestają mi dawać bunondol, bo w lekach po kolacji go nie miałem. Dzisiaj na wieczór przyjechał ordynator i zrobił obchód z pielęgniarką. Na obiad było jakieś gówno, na śniadanie i kolację w sumie też. Teraz czekam na leki wieczorne aby można było pójść w spanking. A jak tam u Was?
#zjedzonwszpitalu #szpital i #narkotykizawszespoko dla zasięgu
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Z obserwacji pacjenta, idea #psychiatria #narkotykizawszespoko jest taka, że różne środki zmieniają to jak działa Twój mózg. To jest z tego co rozumiem kwestia dość indywidualna jak ktoś zareaguje na dany środek, ale lekarz (albo diler) przeważnie posiada wiedzę i doświadczenie żeby wiedzieć jak wprowadzić klienta w pożądany stan.
W przypadku psychiatrii - chodzi o "zbliżenie tego co podpowiada Twój mózg do rzeczywistości". Przykład: mózg podpowiada ci, że wszyscy chcą Cię zabić. Nie mamy obiektywnych metod żeby temu zaprzeczyć. Ale mamy leki, które "robią tak że mózg spodziewa się miłej reakcji". Pacjent zyskuje odwagę do rozmowy z ludźmi, zbiera doświadczenia, być może z czasem jest w stanie się "przekonać" i odstawić leki.
Ale jak mawiał klasyk, to nie jest tak że jest dobrze albo niedobrze.
To co możecie zobaczyć na najnowszym filmie #gonciarz https://youtu.be/eR5mphIQYSk?si=N2U3aX9TcT9rAFfG to jest moim zdaniem super filmik do pokazania młodzieży w ramach kampanii antynarkotykowej.
Bo w narkotykach, to klient wybiera stan docelowy. A gość znajduje się w stanie, w którym wszystko stało się jednością. Jego czyny i słowa nie mają znaczenia, bo kosmos już zdecydował jaka będzie jego przyszłość, a cała przeszłość mogła nie istnieć, bo mamy po niej tylko wspomnienia.
Narkotyki nie rozjebią Wam życia "bo stracicie pracę", albo "bo co ludzie powiedzą". Moim zdaniem problem z narkotykami jest taki, że jak mawiał Marek Grechuta, "gubisz nagle sens".
W skali wszechświata rzeczywiście nie ma znaczenia, że Zapytaj Beczkę kształtowało poczucie humoru mojego pokolenia, a obecny Gonciarz będzie pokazywany dzieciom jako przykład "typa którego narkotyki zmiotły z planszy" a treść jego filmów nikogo nie będzie obchodziła.
Ciekaw tylko jestem czy młody Gonciarz też uznałby to za nieistotne.
#filozofia #gownowpis #tworczoscwlasna #gonciarzgate jeśli coś srogo pojebałem to przepraszam #medycyna nie krępujcie się mnie poprawić.
@wombatDaiquiri jestem chyba stary, "zapytaj beczkę" nie mówi mi nic, "gonciarz" - że to jutubowy mem.
Z perspektywy pacjenta jest chyba tak, że psychiatria dotyczy choroby psychicznej i zdrowia. Że to kwestia wieloczynnikowa. Że istnieje obszar wplywu substancji aktywnych na zdrowie psychiczne, jak i czynników - także zwiazanych ze sferą zdrowia psychicznego - przez które ktoś sięga po te substancje. Że do tego obszaru należy jak ktoś myśli i co robi z uczuciami, jak i relacje z ludźmi, zwłaszcza te trwałe, warunki w których - także dysfunkcyjnie- jednostka nauczyła się żyć.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #narkotykizawszespoko #logikaniebieskichpaskow

Zaloguj się aby komentować
Lubecka niestety pora na emeryturę albo program komediowy, bo to jest żenada po raz kolejny.
Zaprasza Posła PiS z nieformalną partnerką (xD) która pewnie na listy poszła bo typ jej powiedział "dawaj Kaśka na listy nic strasznego, do radia se pójdziesz, Warszawę zobaczysz" xD
no się k⁎⁎wa pomylił
Typiarka "jest niedysponowana" na chwilę przed wejściem na antenę, Lubecka zamiast zareagować PRZED programem i JEJ odpuścić to ciągnie ją z mężem do studia. Oboje obsrani bo wyobrażali sobie chyba że będzie miło i przyjemnie a Doświadczona Szanowna Pani Redaktur Lubecka zamiast JEJ pomóc zachować twarz i np. jedynie grillować męża jako posła, to jeszcze jej czyta szydercze pytania jak w programie w kolaboracji z WP.
Oceniam to jako #ocieplaniewizerunkupisu bo mi się tej kobiety autentycznie szkoda zrobiło. 23 minuty od kiedy typiara się zacięła program jest ciągnięty, czy Wam serio ktoś musi zemdleć na lajwie w tej kampanii żebyście się zastanowili co wy odpierdalacie?
#polityka #wybory #jebacpis
#narkotykizawszespoko polecam propranolol albo xanax następnym razem mieć w pogotowiu i życzę udanej kariery poza polityką
Jeszcze koleś składa życzenia pracownikom radia jak na dożynkach lokalnych xD
https://www.youtube.com/watch?v=FXMtA6CvQCY&ab_channel=RadioZET
@wombatDaiquiri a jechać po mendach jak po psach, jest stare polskie przysłowie:
"Jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz."
Skoro jest na listach wyborczych i chce reprezentować interes ludzi, to powinna mieć minimalne, ale jednak jakieś zdanie na ważkie tematy. A tu zabrakło klakiera, który by podpowiadał co odpowiedzieć - czyli podczas głosowań w Sejmie ta baba pewnie by jedynie naciskała przycisk tak, jak partia każe, bez własnych refleksji, własnego zdania, jak jakaś owca.
A takich "polityków" potrzebuje jedynie partia, nie społeczeństwo.
Za grillowanie duży plus dla Lubeckiej.
#jebacpis
@jiim
A takich "polityków" potrzebuje jedynie partia, nie społeczeństwo.
1. Czy Twoim zdaniem ta kobieta miała szansę dostać się do sejmu?
2. Czy Twoim zdaniem w innych partiach nie ma takich polityków?
3. Czy Twoim zdaniem ktoś był skłonny na nią zagłosować a teraz nie zagłosuje?
4. Czy paradoksalnie i tak jej wzrośnie bo ludzie skojarzą nazwisko i starym babom się szkoda zrobi? XD
@wombatDaiquiri
1. Nie wiem, ale jak widać trzeba takie ryzyko minimalizować.
2. Pewnie są, ale media powinny być właśnie od tego by niekompetencję i oportunizm grillować.
3. Myślę, że jakby ktoś chciał głosować i by zobaczył ten wyraz niekompetencji to powinien zmienić zdanie, zamiast się litować.
4. Na głupi elektorat nie ma żadnego wpływu, kobieta mogłaby równie dobrze zesrać się na wizji a i tak by od nich dostała oklaski. No i to by była wina Tuska, a jakże.
#jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Jaka jest wasza reakcja na aferę z Gonciarzem?
Czy dzielenie się dragami i proponowanie seksiu jest normalne jeśli obie strony się na to godzą czy to działanie przemocowe, moralnie wątpliwe?
#pytanie
#afera #gonciarz #polska #youtube #redpill #seks #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować

Dokument na temat wojny z narkotykami, która od początku była przegrana, na szczęście obecnie coraz więcej państw (w tym Polska) orientuje się że marihuana może mieć zastosowanie medyczne, a niektóre kraje legalizują ją w celach rekreacyjnych
#narkotykizawszespoko #hejtojointclub #marihuana...

W tym roku w San Francisco od 1 stycznia do końca sierpnia zmarło 563 osób, w tym 456 osób przedawkowało fentanyl. Najwięcej osób zmarło w styczniu i sierpniu - było to 84 osób miesięcznie - czyli średnio trzy dziennie
#narkotykizawszespoko #usa #wydarzenia
Ej mordy, chciałem spróbować w #narkotykizawszespoko ile się tego kwasa bierze, żeby zadziałało?

Zaloguj się aby komentować