Zdjęcie w tle
R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

Osobistość
  • 8wpisy
  • 1572komentarzy
2 godziny temu w zasadzie zmarł mi na rękach nasz konserwator. Chłop dobrze po sześćdziesiątce. Źle się poczuł. Dodatkowo dziś w nocy rozegrała się u niego inna rodzinna tragedia, ale nie będę wnikał w szczegóły. A i noc była upalna w cholerę. Już w zeszłym tygodniu narzekał, że nie czuje się najlepiej. To też mogło mieć wpływ. Złapałem go jak się osuwał z ławki na korytarzu i zarzęził tak, że gdzieś tam głęboko już wiedziałem co to za zwiastun, ale razem z dyrektorem od razu zaczęliśmy resuscytację jeszcze mając nadzieję. Łapał oddech, ale serce nie chciało zaskoczyć. Pogotowie przyjechało szybko. Walczyli z dobrą godzinę.
Właśnie przyjechała jego rodzina. Słyszę płacz córki, który niesie się po budynku.
Był człowiek, nie ma człowieka.
KochanekJaroslawaKaczynskiego

Serdeczne gratulacje za podjęcie walki o życie drugiego człowieka. Niech mu ziemia lekką będzie.

sleep-devir

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

Dramat dla rodziny, ale i w tobie to zostanie jak zadra. Będziesz od czasu do czasu wracał do tej sytuacji. To się zapisuje w naszej pamięci z jakimiś uber ustawieniami, nie da się tego wymazać czy zapomnieć.

Wiem bo sam często spotykam się z takimi sytuacjami z racji pracy.

Pamiętaj że zrobiłeś więcej niż od ciebie ktokolwiek wymagał, że podjąłeś walkę o życie.

Szacun.

Giban

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Bardzo dobrze się spisałeś, możesz być z siebie dumny i nawet nie waż się obwiniać, bo Ty zrobiłeś wszystko co mogłeś, a nawet więcej. Takich ludzi nam potrzeba w społeczeństwie

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Jest gdzieś licznik piorunów potrzebnych do zmiany rangi? Bo mam taka sytuację, ze pasek utknął mi od ponad tygodnia na 98%, a w tym czasie zebrałem około 100 piorunów, a pasek z procentowym postępem stoi w miejscu.
R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

No i cyk, ranga się w końcu sama zmieniła kwadrans temu, ale w panelu dalej pasek bez zmian.

9b6824ed-59a5-462e-a18a-0fd829eb1d07
rakokuc

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk u mnie też licznik się zatrzymał, a dzisiaj w nocy nagle z dupy wskoczyła nowa ranga. Także u ciebie pewnie będzie podobnie, nie znasz dnia ani godziny (zresztą admini hejto też pewnie nie xD)

MasterChef

a po co Ci ta nowa ranga?

R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

@MasterChef Osobiście mi to lata i powiewa, ale jest to jakiś błąd w działaniu strony i może warto się tym podzielić szerzej.

Zaloguj się aby komentować

Zobaczcie jaki ładny profil znalazłem na FB. To pewnie jakiś pan z żelaznymi zasadami moralnymi. A jakich ma wyznawców, pewnie to jakiś ważny autorytet.
Plujesz-piorunujesz
4ed79481-1395-4762-99f4-aa6dd4d0360f
Poiu

@Alalai I najłatwiej się kradnie pod sztandarem bozi.

kominiorz_sandomierz

@Poiu sami byli by frajerami gdyby takiego plebsu nie strzygli

Matteo

Won na wykop z tym gównem

Zaloguj się aby komentować

Moje małe odkrycie. Jestem na 3 odcinku i wkręcam się dalej. Bardzo lubię alternatywne rozważania historyczne z cyklu "co by było gdyby". Jeśli komuś podeszło "Watchmen", lub "Vaterland" czy to w filmie, czy książce, to powinien się tu odnaleźć. Serial prosto od twórcy "Battlestar Galactica". Opowiada alternatywną historię pierwszego lądowania na księżycu, gdzie pierwszą stopą na srebrnym globie była stopa człowieka sowieckiego. Serial jest właśnie o tym jakie konsekwencje przyniosło to dla świata i co by było gdyby kosmiczny wyścig nie skończył się po lądowaniu Apollo 11.
#seriale
https://www.filmweb.pl/serial/For+All+Mankind-2019-832320
Dijego

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Serial fajny, ale im dalej w las tym bardziej widać jak niepotrzebnie są rozwleczone niektóre wątki. Gdyby je wyrzucić i zostawić tylko kosmos i akcję to byłoby w pytę

R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

@Dijego Aktualnie dojechałem do połowy serialu. Tu chodziło o pokazanie ludzi, ich relacji trosk i problemów czy to technicznych, czy po prostu biurokratycznych, które wynikały z uczestnictwa w takich programach. Ciekawe jest dla mnie np. wyłapywanie drobnych smaczków w alternatywnej linii czasowej, które często pojawiają się jeden raz jako element tamtejszej rzeczywistości, który w naszej nie miał miejsca, jak choćby śmiertelny odstrzał papieżaka w zamachu w 1981, czy aresztowanie przywódców "Solidarności" po sierpniowych strajkach i tym samym prawdopodobne przepchnięcie PRL do lat 90, bo jeszcze tam nie dotarłem z chronologią. Rzeczy ciekawe, choć nie mające wpływu na fabułę. Akcja akcją, ale nie samą akcją człowiek żyje. Mam kumpla, który twierdził, że The Walking Dead jest nudne, bo jest tam za mało rozwałki zombiaków, a za dużo gadania. Faktycznie późniejsze sezony były ogólnie słabe, ale ja na TWD patrzyłem jak na studium ludzkiej psychiki w ekstremalnych sytuacjach i choć zombie były katalizatorem całej sytuacji, to jednak stanowiły tylko, a może aż tło wydarzeń.

Dijego

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Ogólnie się zgadzam, szczególnie ze smaczkami alternatywno-historycznymi. Wydaje mi się po prostu, że kwestia "gadania" postaci na Ziemi jest nieproporcjonalnie rozwleczona, plus te wątki interesują mnie po prostu mniej. To w pełni subiektywna opinia. Sam jestem fanatykiem np. kerbali, więc ta kosmiczna część jest bardziej pode mnie. Ofc nie widzę nic złego jeśli się to komuś podoba, ma się wtedy pewnie jeszcze więcej funu z tego serialu, który uważam, że jest naprawdę dobry. Późniejsza część ma już trochę inny klimat, ale nadal fajnie trzyma poziom, myślę, że ci się spodoba. Szczególnie postać wzorowana na pewnym popularnym użytkowniku twittera z naszego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°).


TWD bardzo lubiłem, pierwsze sezony idealnie wpasowały się w moją nastoletnią fazę na zombie. Później już poszło siłą rozpędu, ale nie mogę powiedzieć że mi się nie podobało.


O, pewnie już widziałeś, ale jeśli jakimś cudem nie, to polecam The Expanse.

Zaloguj się aby komentować