Zdjęcie w tle
R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

Inspirator
  • 3wpisy
  • 510komentarzy
  • 3obserwujących

Patrzcie go! Jaki aktywniś się z niego zrobił. Siedział dwa lata w serwerowni i w tym czasie gęby ani razu nie otworzył do ludzi, a teraz wielki pan integrator się znalazł, co rzuca średnio po 3-4 posty dziennie. Śmiechu warte.

 

https://wykop.pl/ludzie/m__b

#wykop #jebacwykop #bekazwykopu #heheszki #bekazpodludzi #takaprawda

ciken007

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Czyli wygląda jak zawsze. Gdzie był i o czym to świadczy? Nie wiem. Nie śledzę go ani w internecie, ani na żywo. Widać robił coś innego niż pisanie na Wykopie. Teraz priorytety się zmieniły, więc pisze. Jego wybór.

0
lavinka

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Chyba nie pomaga, bo nowy narybek pewnie nawet nie kojarzy, czyje to konto.

0
bastek66

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Coraz mniej znalezisk z dużą liczbą wykopów, rekord lutego to 4236, chyba już długo żadne znalezisko nie przebije 5k.

0

Zaloguj się aby komentować

Moje małe odkrycie. Jestem na 3 odcinku i wkręcam się dalej. Bardzo lubię alternatywne rozważania historyczne z cyklu "co by było gdyby". Jeśli komuś podeszło "Watchmen", lub "Vaterland" czy to w filmie, czy książce, to powinien się tu odnaleźć. Serial prosto od twórcy "Battlestar Galactica". Opowiada alternatywną historię pierwszego lądowania na księżycu, gdzie pierwszą stopą na srebrnym globie była stopa człowieka sowieckiego. Serial jest właśnie o tym jakie konsekwencje przyniosło to dla świata i co by było gdyby kosmiczny wyścig nie skończył się po lądowaniu Apollo 11.

#seriale

 

https://www.filmweb.pl/serial/For+All+Mankind-2019-832320

Dijego

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Serial fajny, ale im dalej w las tym bardziej widać jak niepotrzebnie są rozwleczone niektóre wątki. Gdyby je wyrzucić i zostawić tylko kosmos i akcję to byłoby w pytę

0
R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk

@Dijego Aktualnie dojechałem do połowy serialu. Tu chodziło o pokazanie ludzi, ich relacji trosk i problemów czy to technicznych, czy po prostu biurokratycznych, które wynikały z uczestnictwa w takich programach. Ciekawe jest dla mnie np. wyłapywanie drobnych smaczków w alternatywnej linii czasowej, które często pojawiają się jeden raz jako element tamtejszej rzeczywistości, który w naszej nie miał miejsca, jak choćby śmiertelny odstrzał papieżaka w zamachu w 1981, czy aresztowanie przywódców "Solidarności" po sierpniowych strajkach i tym samym prawdopodobne przepchnięcie PRL do lat 90, bo jeszcze tam nie dotarłem z chronologią. Rzeczy ciekawe, choć nie mające wpływu na fabułę. Akcja akcją, ale nie samą akcją człowiek żyje. Mam kumpla, który twierdził, że The Walking Dead jest nudne, bo jest tam za mało rozwałki zombiaków, a za dużo gadania. Faktycznie późniejsze sezony były ogólnie słabe, ale ja na TWD patrzyłem jak na studium ludzkiej psychiki w ekstremalnych sytuacjach i choć zombie były katalizatorem całej sytuacji, to jednak stanowiły tylko, a może aż tło wydarzeń.

1
Dijego

@R8Ozd25vIENpxJkgdG8gb2JjaG9kemk Ogólnie się zgadzam, szczególnie ze smaczkami alternatywno-historycznymi. Wydaje mi się po prostu, że kwestia "gadania" postaci na Ziemi jest nieproporcjonalnie rozwleczona, plus te wątki interesują mnie po prostu mniej. To w pełni subiektywna opinia. Sam jestem fanatykiem np. kerbali, więc ta kosmiczna część jest bardziej pode mnie. Ofc nie widzę nic złego jeśli się to komuś podoba, ma się wtedy pewnie jeszcze więcej funu z tego serialu, który uważam, że jest naprawdę dobry. Późniejsza część ma już trochę inny klimat, ale nadal fajnie trzyma poziom, myślę, że ci się spodoba. Szczególnie postać wzorowana na pewnym popularnym użytkowniku twittera z naszego świata ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 

TWD bardzo lubiłem, pierwsze sezony idealnie wpasowały się w moją nastoletnią fazę na zombie. Później już poszło siłą rozpędu, ale nie mogę powiedzieć że mi się nie podobało.

 

O, pewnie już widziałeś, ale jeśli jakimś cudem nie, to polecam The Expanse.

0

Zaloguj się aby komentować