60 dni bez #marihuana Wczoraj zdałem egzamin na wyższy stopień krav magi. Jutro i we wtorek ostatnie egzaminy na studiach
Bez fajerwerków, chce zapalić ale tego nie zrobie #uzaleznienie #gownowpis

60 dni bez #marihuana Wczoraj zdałem egzamin na wyższy stopień krav magi. Jutro i we wtorek ostatnie egzaminy na studiach
Bez fajerwerków, chce zapalić ale tego nie zrobie #uzaleznienie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
No i raz poległem. Miałem wyjazd z nowymi znajomymi za miasto i jeden z nich miał palenie. Nie odmówiłem
Szczerze? Nie czuje sie z tym źle. Wszystko po "robocie" w czasie odpoczynku, i nie czuje żeby mnie ciągnęło dalej. Nie mam moralniaka że uciekałem od złych emocji, nie czuje potrzeby żeby palić dalej. Gorzej sie czułem jak mając cbd paliłem przez 3 dni po joincie, i wiem że z tym też widzę mogę przesadzić i nie moge mieć w domu.
Odnotowane w kalendarzyku i lecimy dalej. Nie kupować, i sie trzymać #uzaleznienie #marihuana #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#uzaleznienie #marihuana #gownowpis
no i zleciało mi 31 dni bez palenia, nie wiem czy złamałem zasady ale zapaliłem pół jointa z CBD na juwenaliach (był konkurs na skręcanie na czas, i chciałem sie sam sprawdzić. Skręciłem w 2:26 xD) jakieś 2 dni temu
Wnioski?
Po miesiącu moje samopoczucie jest w sumie podobne jak po tygodniu bez palenia. Melatonina ułatwiała zasypianie w pierwszych dniach
Zdarzały się epizody depresyjne, średnio raz w tygodniu. Miałem je już dużo wcześniej, ale teraz nie mam czym zagłuszyć myśli. Nie jestem dumny z tego że zamiast palenia piłem wtedy szklankę whisky, ale nie popadam w alkoholizm i nie czuje potrzeby regularnego picia. Wole to od marzenia o położeniu głowy na 20 kilowym worku saletry
Zapisałem sie na judo, i staram sie ogolnie trenować 5 razy w tygodniu (5 razy krav maga, 2 razy judo). W poniedziałki i środy przez podwójne treningi wychodze z domu o 18 i wracam o 23, a w piątki mam sparringi na krav madze gdzie próbuje używać judo. W weekendy regeneracja, chyba że chce poskakać na trampolinie
Mam wrażenie że kasy w portfelu zostaje podobnie, chociaż teoretycznie oszczędzam te ~500zł na miesiąc
Przez pierwsze dni robiłem więcej roboty żeby nie myśleć o paleniu więc myłem podłogi, zmywałem, gotowałem etc. ale teraz znowu mam wyjebane i jest jako srako. Powiedziałbym że mam w domu schludnie, choć nasrane. Mam w zlewie dwie miski i kubek, i są w nim od chyba 3 dni bo mi sie nie chciało zmywać. Z robotą sie znowu zaczynam opierdalać
Nie wiem czy planuje rzucać na stałe. Jak mnie koleżanka zaprosi na palenie to na 99% nie odmówię. Nie mam dalej w domu rzeczy żebym mógł wrócić do regularnego palenia. Żadnych bletek, crashera, bonga ani nic. Musiałbym coś cudować z puszką, zakładając że miałbym co palić ale jakbym chciał kupić temat to co najmniej tygodniowy zapas bym musiał wykupić. Być może kiedyś kupię żeby palić po pracy, ale to dopiero plany
Mam leki na #adhd (concerta 2*18mg) i umiarkowanie czuje jakieś efekty
Podsumowując: nie ma jakiejś wielkiej zmiany, więc nie będę wam pi⁎⁎⁎⁎lił "Czuję się milion razy lepiej, robie mnóstwo rzeczy, jest w pyte. Nie rozumiem jak można palić, jakie to niezdrowe..." - jest w zasadzie tak samo i troche sie sam zastanawiam po co rzucałem i czy było mi to do czegoś potrzebne. Jest lepiej niż jak kiedyś paliłem po 3-4 razy dziennie mając prace, studia i treningi tego samego dnia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#uzaleznienie #gownowpis #marihuana Wczoraj był dzień próby. Na grillu znajomy chciał mnie poczęstować paleniem. Był w c⁎⁎j uparty bo musiałem 3 razy odmawiać.
Było łatwiej odmówić z uwagi że przyjechałem autem. We wtorek będą 2 tygodnie. Wsm nie kusi mnie palić... z jednym wyjątkiem. Dwa razy miałem nawroty czarnych myśli, i ogólnie chujowego nastroju. To był ten moment w którym bym wypalił ze 3 jointy w ciągu godziny. No ale nie miałem co palić to sie dalej trzymam. Nie musze palić przed snem, jedzeniem ani pracą
@redve z tym paleniem i jeżdżeniem to nie do końca jest tak, że jak czujesz, że „ci przeszło” to już jest git. Policja w dzisiejszych czasach często używa testów przesiewowych i z nich wychodzi wynik dodatni jeszcze wyraźnie dłużej niż byś to powiedział z samopoczucia. A jak wyjdzie dodatni wynik to masz z automatu zawieszone lejce na kilka miesięcy i stres żeby sąd Ci nie przyklepał przestępstwa tylko wykroczenie, a tutaj też to różnie bywa. Zasadniczo palenie trawy i wracanie z imprezy samochodem, nawet jeśli się dobrze czujesz, to mega ryzyko. Zresztą droga następnego dnia do i z pracy tak samo.
Zaloguj się aby komentować

22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na lotnisku na Sri Lance, każdy z nich posiadał ok. 5 kg marihuany - przekazały tamtejsze władze cytowane przez telewizję CBS. Mnisi wracali z czterodniowych wakacji w Bangkoku, skąd przemycali narkotyk ukryty w fałszywych ściankach bagażu. Mężczyźni...
Tydzień bez palenia
W sumie mnie nie ciągnie. Mam ciągle zajętą głowe. Poprzedni tydzień chorowałem to głównie ogarniałem zaległe sprawy w domu jak naczynia stojące od tygodnia w zlewie czy zepsuty pilot do bramy. Kupiłem troche ciuchów.
W niedziele czułem sie na tyle dobrze że poszedłem do parku trampolin i nauczyłem sie robić front flipa. Wczoraj poszedłem na pierwszy trening judo. Z uwagi na godziny kiedy mam judo i bliskość klubu krav magi jade narpierw na jedno a potem na drugie. Efekt jest taki że krav mage mam codziennie pn-pt a judo pn i śr. Zrezygnuje chyba z siłowni bo za mało mam na to czasu i siły. Kimono już kupiłem
Staram sie robić mase bo strasznie schudłem. Wracam do 3500 kcal dziennie #hejtokoksy i staram sie wszystko wklepywać do fitatu.
Ogólnie jest w pyte #uzaleznienie #gownowpis #chwalesie #marihuana #sztukiwalki
EDIT: Zapomniałem wspomnieć: uczę się Międzysłowiańskiego i Niemieckiego i jako tako mi w nich idzie. Planuje wyjazd na Słowację niedługo


Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #uzaleznienie #marihuana
4 dzień. Pierwszy raz umyłem podłoge mimo że nikt nie przychodzi

Zaloguj się aby komentować
Dobra, po prawie 3 latach palenia zioła po 2-4 razy dziennie przyszła pora sie ogarnąć. Często o tym myślałem, ale czare przelało jak zacząłem sie zastanawiać czy drzwi otwiera sie kluczem kręcąc w lewo czy w prawo.
Nie szukam wsparcia, po prostu se pisze. Wywaliłem wszystko poza uszkodzonym waporyzatorem z sentymentu
#marihuana #uzaleznienie #gownowpis

Tu jest spoko apka do notowania jakbyś chciał zamiast kartki papieru
@redve Bardzo dobrze, akurat zioło to nie jest coś co jakoś szczególnie uzależnia. Na początku jest jakaś tam ochota, ale to nie jest to tak że ręce Ci się trzęsą i musisz walnąc klina. Po prostu myślisz o tym jak o sposobie na spędzenie czasu, czy po przyzwyczajeniu. Nic wielkiego, poradzisz sobie. Po miesiącu w ogóle nie będziesz miał ochoty po to sięgać jak sobie zrobisz detoks. A potem spokojnie możesz sobie zapalić nawet CBD albo co tak chcesz, żadko limit raz na tydzien albo raz na 2. A najlepiej raz na miesiąc - to już twoja sprawa. To nie jest jak alkohol i papierosy. ALe też nałóg tylko taki który łatwiej kontrolować - co trzeba mieć na uwadze. A jeśli chcesz możesz całkiem rzucić, to też jest opcja i wszystko zależy od Ciebie.
Zaloguj się aby komentować
20 kwietnia:
Dzień Miłości do Różnorodności
Dzień Marihuany
Dzień Języka Chińskiego
Dzień Pracownika Przemysłu Włókienniczego, Odzieżowego i Skórzanego
Międzynarodowy Dzień Wolnej Prasy
#nietypoweswieta #kalendarz #ciekawostki #marihuana #chiny

Zaloguj się aby komentować

Do Sejmu trafił historyczny projekt ustawy o marihuanie. Teraz każdy dorosły obywatel może go ocenić. Wystartowały oficjalne konsultacje społeczne. Zobacz, jak możesz wpłynąć na polskie prawo. https://opiniowanie.sejm.gov.pl/RPW-10875-2026 #marihuana #narkotykizawszespoko #depenalizacja...
https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/agent.xsp?symbol=KONSULTOWANY_PROJEKT&NrProjektu=RPW/10875/2026
Jak ktos wspiera depenalizacje trawki to krótka ankieta na stronie sejmu do wypełnienia.
#narkotykizawszespoko #hejtojointclub #marihuana #polityka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nowy nabytek, chodzi o mini bongo nie cappuccino xd #bongo #420 #marihuana
A dzisiaj po południu kręcę kołem 420 elo

@Hajt nie lubie tych mini bong, ze dwa razy dostalem w prezencie na urodziny od jakiejs kolezanki mojej baby, ze niby 'hehe narkoman trafke pali, to mu dam mu takie bongo ze sklepu wszystko za 5zl, hehe' Oba wyjebalem po pierwszej probie uzycia. Teraz szklane bongo z dyfuzorem, takie akuratnych rozmiarow, ze w kazdy maly plecak albo kieszen od bojowek sie zmiesci, mozna kupic za 30zl i za⁎⁎⁎ac sobie normalnego, tlustego bucha do pelna i jeszcze po rozszczelnieniu cybucha sciagnac to co zostalo w srodku. Wolalbym kupic na alegro 100lufek za 10zl i do kazdego nabicia brac nowa, niz takie mini bongo :p
A tak w ogole to nie jaram, zamiast zastepowac jedne nalogi innymi, poszedlem na terapie uzaleznien, jestem na freshu od poczatku pazdziernika i jest za⁎⁎⁎⁎scie. Lepiej niz kiedykolwiek przez ostatnie 20lat.
Zaloguj się aby komentować
No dobra bo obiecałem no to cykk
Kto chciałby wziąć udział w #giveaway na zielone marlboro I od razu ocenić MJ z prod w domowych warunkach^^ to zapraszam do piorunowania, wylosuje jeszcze nie wiem czy jednego czy kilku i odezwę sie na pw za 24h... kogo nie interesuje to proszę bez zbędnych komentarzy dzieki #rozdajo #marihuana #konopie

Zaloguj się aby komentować
drying mj #konopieindyjskie #marihuana #thc #konopie

Zaloguj się aby komentować
Urazy sportowe są powszechnym problemem dla osób trenujących regularnie, a przez lata sportowcy nie mogli korzystać z CBD, ponieważ był on zakazany przez Światową Agencję Antydopingową, ale po jego usunięciu z listy substancji zabronionych wielu zawodników zaczęło rozważać, czy może on pomóc przy kontuzjach. Urazy sportowe często mają charakter zapalny, co objawia się bólem i obrzękiem wynikającym z uszkodzenia tkanek miękkich, jak włókna mięśniowe czy ścięgna, i takie przypadki tradycyjnie leczy się preparatami przeciwzapalnymi, np. diklofenakiem, ale kannabinoidy także wykazują działanie przeciwzapalne, co teoretycznie mogłoby być...
W historii ludzkości natura często inspirowała duchowo, a w jej darach szczególne miejsce zajmuje marihuana, roślina kontrowersyjna i głęboko obecna w duchowych tradycjach różnych kultur, dla jednych święte zioło, dla innych symbol upadku moralnego, a pytanie, czy może być narzędziem zbliżenia do Boga, czy raczej przeszkodą na ścieżce wiary, prowadzi do refleksji o jej roli w religii i duchowości. Już od starożytności marihuana była używana jako pomost między światem materialnym a duchowym, jej dym towarzyszył modlitwom, rytuałom oczyszczenia i medytacjom transowym, jednak współczesne debaty polityczne i medyczne często przesłaniają jej...