https://www.instagram.com/badamysuplementy
#suplementy #zdrowie #hejtokoksy


https://www.instagram.com/badamysuplementy
#suplementy #zdrowie #hejtokoksy


@bartek555 O c⁎⁎ju złoty. Cała tablica Mendelejewa i jeszcze trochę. A to takie ekologiczne podobno.
Ten ftalimid jest wykorzystywany do wszystkiego. Więc są to tylko jego pozostałości nie wiadomo co tam mogło być.
Ale tam z tego ostrowitu, to jest już na grubo. I co z tego że nie przekracza norm jak normy się zmieniają.
Ja mam ashwagandę z SFD. No ciekawe. Aż sobie łyknę dla uspokojenia.
Zaloguj się aby komentować
Tak wiem było, albo ustawione, albo inne, ale ciągle bawi :)
#heheszki #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
E, #hejtokoksy bialko daja prawie za darmo, a batony za prawdziwe darmo, wiec dobra cena.
#silownia #dieta #zdrowie
Zaloguj się aby komentować
@Stashqo Kurła, ja nie mogę brać kolagenu bo mi paznokcie jak po⁎⁎⁎⁎ne rosną!!! Obcinam co tydzień, skarpetki mam poprzebijane i wytarte, w rękach to golę do zera, żeby za tydzień znowu się nie zadrapać przypadkiem na jajach. Masakra jakaś, a potrzebuję na smarowanie stawów czegoś. Alternatywą są zastrzyki prosto w stawy, ale jakoś mi się to nie widzi xD
Koleżanki mi zazdroszczą płytki, zawsze jak jakaś zwróci uwagę to mówi, że chciała by mieć takie paznokcie. No super, ale ja jestem facetem i nie chcę xD
Zaloguj się aby komentować
Boziu jak mnie wkurwiaja crossfitowcy na normalnych silowniach xD wchodzi na sale rycerz reeboka w tym swoich dlugich skarpetach podciagnietych nie wiadomo po co po same wory i zaczyna skakac po calej silowni jak malpa, rzucac sztangami w blizej niezidentyfikowanych cwiczeniach, gibac sie na drazku jakby mial atak, albo podchodzisz do wolnej sztangi albo hantli i “ej kolego uzywam tego, tylko skoncze szybka serie 15min na wioslarzu”. Udalo sie ich odizolowac od spoleczenstwa zamykajac ich w tzw crossfit boxach, ale niestety nie wszystkich xD
#hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zadanie z pszyrki dla #hejtokoksy
Na podstawie wykresu określ kiedy OPowi skończyła się kreatyna i kiedy zaczął ją znowu suplementować xD
Szczerze mówiąc to spodziewalem się, że kreatyna u mnie zwiąże raczej 1,5-2kg niż 1kg wody ale może odstawiłem ją na zbyt krotko?

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
I want to believe
Czasem mam ochotę znieść wszystkie talerze z siłowni i ułożyć na sztandze progresję w stylu puławskim. Może następnym razem
#hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Kontynuując wczorajszy wątek
Jezu, ale to była dobra decyzja.
Wstałem wcześnie, wyspany, i zrobiłem coś czego nie robiłem od ponad roku: trening.
Po rozgrzewce i rozciąganiu przetestowałem, czy dam radę jeszcze się podciągnąć na drążku. O dziwo dało radę nawet 3 razy podczas jednej serii (wiem, że brzmi to żałośnie, ale zawsze). Tak więc zrobiłem 5 serii po 3 podciągnięcia w nachwycie, 4 serie po 3 podciągnięcia w mlotkowym i 3 serie po dwa podciągnięcia w podchwycie.
Daaamn, czuję, że żyję
P.S. chyba nie ma hejtostatystyk z drążkiem?
#hejtokoksy #feelsgoodman
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, słowo się rzekło.
Pozdrawiam
#hejtokoksy #silownia #dziennog


Zaloguj się aby komentować
#placzedudleusa - czarno
Jak robić postępy i dokładać co tydzień jak wszyscy? Mam coraz mniej siły, nie jestem w stanie dołożyć do ciągu i nie dałem rady na raz mniejszego ciężaru niż maksa sprzed kilku miesięcy. Myślę pozywtnie. Jem min 1.6g/kg białka dziennie, warzywa, ograniczam słodycze. Sen min 7h.Mięśni nie mam przez co ładnej sylwetki i samopoczucia też nie. Zresztą i tak wszyscy mi napiszą, że trolluję i nigdy nie byłem na siłowni, tylko wymówki mam bo brak siły a każde działanie lub brak ma swoje konsekwencje.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Najpierw masa, a potem się zobaczy
#jedzzhejto #hejtokoksy
Za⁎⁎⁎⁎sta ta apka co mi cebulasty polecił.
Odkąd zainstalowałem nie schodzę poniżej 3.5k kalorii. Dzisiaj już ponad 4k wpadło.

Zaloguj się aby komentować
Używał ktoś z was ortezy/stabilizatora barku?
Opiniował się będę oczywiście u lekarza ortopedy, ale jeśli ktoś z was ma jakieś doświadczenie, to chętnie posłucham.
#ortopedia #orteza #hejtokoksy #sport #zdrowie #wypadek #urazy


Zaloguj się aby komentować
No niestety, nie same sukcesy w życiu są.
175kg w MC atakowałem i jednak dzisiaj nie poszło, innym razem.
Trzeba by chyba jakaś dietę kebabową wdrożyć.
#hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Typiary z recepcji na siłowni to durne niektóre. W weekend odnowiłem karnet bo się kończył to mówiła, że nie trzeba nic podpisać tylko zgłosi to menadżerce i git. Dzisiaj była inna(podoba mi się więc stres był duży, żeby się odezwać) to jej w systemie błąd wyskoczył i już trzeba było posiadać papiery.
#silownia #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Kolejny update z odchudzania. Idzie dalej nieźle i właściwie bezboleśnie. Bicek i udo wróciły na swoje miejsce.
Taki pierwszy cel, to było zejść poniżej 104kg do urodzin kumpla, które są 13 lutego. Udało się, także zgodnie z planem na urodzinach nie ograniczam się, ale do tego czasu cisnę dalej z założeniami i po urodzinach również :)
Od początku redukcji:
Waga: -7,2kg
Talia: -7cm
Pas: -7cm
#hejtokoksy #chudnijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Suplementy jak z zdjęcia podniosą testosteron i mogą poprawić hormony?
#zdrowie #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #sport
Zaloguj się aby komentować
Nie umiem z ciężarem siadać, tylko zawsze kibel.
Jeszcze karnet mi się kończył to była gadka o tym z laską z recepcji.
Powiedziałem szczerze, że niezbyt chce przedłużać. To ona "czemu niebyt?" Było widać zmieszanie i lekki śmiech na jej twarzy, chyba pierwszy raz miała do czynienia z incelem. Powiedziałem szczerze, że to nie dla mnie bo gruby jestem i mało siły, ale już nie niech będzie bo wszyscy ćwiczą.
#silownia #hejtokoksy
https://streamable.com/dkp9gc
@Dudleus zad poniżej kolan więc przysiad zaliczony. Zwróć uwagę, czy kolana nie uciekają co do środka, bo wtedy ma się mniej siły, możesz też achillesy rozciągać, wtedy będzie łatwiej niżej schodzić. Generalnie dobrze jest, każdy zaczyna ze swojego punktu i nie porównuj się do innych. Każdy ma swoje cele, w ten sposób je realizujesz. Jak już masz plan, to trzeba go realizować, tak w środku to już nie można zmieniać i tak ciągle od nowa zaczynać :-) PS Tak możesz się rozciągać do przysiadu. Tak jak czujesz, nie szarżuj, zwłaszcza na początku https://www.joga-joga.pl/pl102/teksty60/Malasana
Zaloguj się aby komentować