Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siedząc sobie na chacie przypomniałem sobie o tej piosence że dawno jej nie słyszałem, więc sobie włączę i wam też przypomnę o niej
#muzyka #lata90 #him #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
O i to mi się podoba. Tusk wrzucił nagranie z orlika, które zaczyna od tego, że orliki to jego zasługa.
No i do mnie to trafia, pojawienie się orlików to jednak ważna część młodości dzisiejszych około 30-latków z mniejszych miast, którą chyba dobrze pamiętamy?
https://youtu.be/RyGbAcBb38M?si=LmLaCZ7k22G8WPoI
#polityka #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Ehhh znowu.
Starość nie radość.
Znowu szyja mnie bolała jak nią ruszałem :(
#hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #winamp #hejto30plus

@Tytanowy-Owsik tylko ja cały czas trzymam muzyke4 na dysku i foobara używam?
W Spotify słabo się playlisty organizuje jak dla mnie.
Tylko ja na komórce rzadko muzyki słucham, wolę w domu w spokoju, bo w ruchu się nie da muzyki chóralnej czy klasycznej słuchać. Znaczy można ale po co jak to ma uspokajać.
Tyle co czasem coś w plenerze słucha to i na YouTubie spokojnie można ogarnąć.
Zaloguj się aby komentować
23 lata temu miała miejsce premiera systemu Windows Me, następca Windows 95/98.
#ciekawostki #gownowpis #windows #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Porzadnie sie wyspac... to lepsze niz seks.
#hejto30plus #spanie #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Śmieciarka już zamówiona, eh ( ͡° ʖ̯ ͡°) #hejto30plus #starzyludzie

Zaloguj się aby komentować
co 2-5 lat muszę sobie na nowo odpowiedzieć na pytanie "co chciałbym w życiu robić". im jestem starszy tym trudniej mi się zdecydować. #regresosobisty #starosc #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Ahhh ta starość. Przewiało mnie i musiałem sobie nakleić plasterek rozgrzewający na szyję...
#zalesie #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym przypomnieć że dzisiaj komunikator GG kończy 23 lata, miłego dnia hejtusie
#gownowpis #hejto30plus #gadugadu #kiedystobylo #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #heheszki #hejto30plus #nostalgia
No po obiedzie szklanka kaskady i idziemy na podwórko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nostalgia #gownowpis #hejto30plus #gimbynieznajo #kiedystobylo

Zaloguj się aby komentować
Bingosy to dla mnie zawsze - POV: jest 2005 rok, właśnie zaczynają się wakacje, doslownie chwile temu miala premiera GTA San Andreas, kupujesz paczke bingosów i przed Tobą cale życie…
Po kilku latach nieobecności - wróciły na rynek. Chyba
#feels #hejto30plus #chipsy #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Hej #poznan !
Czy są tutaj fani #retrogry i #skoki ?
Dzisiaj (tj. 25.07) Pomysł Bar organizuje turniej w DSJ4. Jeżeli ktoś nie ma planów to zapraszam.
Miła atmosfera i wielu maniaków gier o tematyce skoków
Dla osób, które nie słyszały to w Pomyśle co roku odbywa się Puchar Świata w grze DSJ2.1P.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1322095992022205?locale=pl_PL
#retrogaming #skokinarciarskie #staregry #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Moja kolekcja. Właśnie wygrzebałem z czeluści szafki.
Ile jest tu #hejto30plus ?
#muzyka #muzykaelektroniczna #kiedystobylo #gimbynieznajo #90s #lata90 #kolekcja #chwalesie #nostalgia

@Half_NEET_Half_Amazing chłop ma nawet bilet do kina na Matrixa 1:
https://wykop.pl/wpis/63244273/a-wy-byliscie-juz-w-kinie-na-matrixie-kino-film-ch
Zaloguj się aby komentować