Czy jest cos lepszego?
#heheszki #hejto30plus #sen

Czy jest cos lepszego?
#heheszki #hejto30plus #sen

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zobaczcie ile dobra znalazłem przekopując fanty z dzieciństwa. Będzie oglądane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego #nostalgia #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Strona z katalogu matchboxa z lat dziewięćdziesiątych, który tu wrzucam po kawałku.
Ten wóz strażacki to mam jeszcze, ale w innym malowaniu. Wóz techniczny też, super oba.
Pozdrawiam jednego obserwującego tag niecodziennymatchbox :D
#hejto30plus #niecodziennymatchbox #matchbox #nostalgia #resoraki

Zaloguj się aby komentować
Kolejna strona z katalogu Matchboxa, który wrzucam po kawałku. Słodko wygląda ten Garbus oznaczony jako koncept :D
#niecodziennymatchbox #nostalgia #resoraki #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Kolejna stronka z katalogu Matchboxa z lat dziewięćdziesiątych. Mam cysternę i podnośnik do dzisiaj.
#niecodziennymatchbox #nostalgia #hejto30plus

@Budo za dzieciaka ktoś z zachodu przywiózł mi ten katalog.
Boże jak myśmy się nim podniecali.
Wszyscy koledzy pożyczali go ode mnie, każdy na kilka dni.
Wszystko takie piękne, kolorowe, żywe barwy, ta jakość wykonania modeli...
Był tyle razy oglądany że trzeba go było sklejać taśmą.
Pamięta ktoś jeszcze zabawę w "zamawiam"?
Z czasem udało mi się wiele tych modeli kupić. Na początku na bazarze, przeszmuglowane przez różnych ludzi, za chore pieniądze, potem normalnie, ze sklepu.
A dzisiaj starzy głupcy wspominają PRL z nostalgią...
Zaloguj się aby komentować
Znalazłem takie cudo przeglądając stare szpargały. Chcecie żebym wrzucił cały katalog? Jedt tego jakieś 10-15 stron :P
#nostalgia #hejto30plus #matchbox #pytanie #feels #niecodziennymatchbox


Zaloguj się aby komentować
#heheszki #youtube #smiesznefilmiki #hejto30plus
Tak ostatnio mnie wzięło na stare filmiki i te składanki od mcgrzesio skończyły 10 lat, no tyle to się nie spodziewałem że już mają
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z okazji przejścia do #hejto30plus dostałem #lego #legotechnic. Korzystając z wolnej soboty przystąpiłem do ułożenia tego wspaniałego zestawu
#herbata na zdjęciu będzie na tagu w następnym tygodniu

Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #sasiedzi #bajki #hejto30plus #gimbynieznajo
A tak wyglądają kulisy kręcenia znanej bajki sąsiedzi.

Zaloguj się aby komentować
No i co z tego że jestem po trzydziestce i mam dzieci? Też lubię sobie zjeść czasem kinderka...
W sumie jadłem go baaaardzo dawno a z faktem kupowania kawy do pracy dzisiaj rano chciałem coś słodkiego do niej, to sobie wziąłem
#gownowpis #hejto30plus #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
To się podzielę. Niedawno wróciłem ze szpitala, diagnoza - choroba Leśniowskiego-Crohna. Choroba z grup nieswoistych zapaleń jelit. Miałem ostry rzut choroby, a z objawami chodziłem 2 lata.
2 lata nie zdając sobie z sprawy że to mam, każde badanie mi pokazywało że niby jest wszystko ok. Tylko śledziona nieznacznie powiększona i lekko podwyższony wynik na kwinki białe. Ale tak to ok.
Tylko że nie było ok.
W ciągu roku schidłem 20 kg. Z 88kg do 63kg. Niewielka anemia, zawroty głowy, czasami wymiotowanie po posiłkach.
Aż w końcu musiałem trafić na izbę. Z CRP 164mg (obecnie mam 40, gdzie norma to jest >5), ale teraz, gdy już od tygodnia jestem w domu to w miarę normalnie się czuje mimo że brzuch czasami mam jak piłka. Za dwa tygodnie wracam i zaczynam leczenie biologiczne.
Juz widzialem co może mnie czekać w przyszłosci.
Trzymajcie kciuki.
W między czasie postanowiłem pobawić się jeszcze w AI i wykorzystać fakt że potrafię obsługiwać illustratora - to robię sobie grafiki w oparciu o to co mi wypluje midjourney, więc być może mógłbym postować moje pomysły
#oswiadczenie #hejto30plus
@rms Masakra z tymi chorobami autoimmunologicznymi. Moja dziewczyna w tym tygodniu dowiedziała się, że ma hashimoto, mój ojciec też ma hashimoto od wielu lat, mama łuszczycę, a ja cukrzycę typ 1.
Może się mylę, ale mam wrażenie, że jeszcze kilkanaście lat temu nie było tylu osób cierpiących na choroby autoimmunologiczne.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
367 630,0 - 1,8 - 1,9 - 2,8 = 367 623,5
Dejta no ze dwa pioruny bo #atencyjnywioskowypasek oficjalnie jest znowu rok starszy. #urodziny #hejto30plus
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/ksiezycowyspacer/

Zaloguj się aby komentować
Kto kiedyś wysyłał SMSyz z budki telefonicznej, przyznać się 😉
#nostalgia #kartytelefoniczne #hejto30plus


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #memy #humorobrazkowy #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Wstałem dobre 2 godziny przed czasem i już wiem, że nie zasnę ( ͠° ͟ʖ ͡°) Wyspanie tak średnio bym powiedział. Trzeba będzie jeszcze chwilę myśleć w robocie, tak to fajrant 2 godziny wcześniej nawet na plusik. Dzisiaj piąteczek to wstawiam najbardziej oklepaną nutę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/1TewCPi92ro?si=rpzf-_aiWedPmzTw
#sen #hejto30plus #gownowpis
Zaloguj się aby komentować