Zaloguj się aby komentować
#hejto30plus #nostalgia #heheszki #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować
W co by tu zagrać...
#gimbynieznajo #hejto30plus #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
To jeszcze istnieje i da się kupić XD Ale mam zabawę XD koty jeszcze większą XD
#nostalgia #hejto30plus #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Hej, potrzebuje kupić ciśnieniomierz i nie wiem na co zwracać uwagę, są jakieś polecane modele/marki?
#zdrowie #cisnienie #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Chyba pierwsze achivmenty jakie kojarze w grach (pozniej dopiero wraz ze Steamem zauwazylem ze istnieja) W Original War musialem miec komplet medali : D
#hejto30plus #gry

Zaloguj się aby komentować
Oho ktoś czeka na śmieciarke .. 30 lat minełoo. Z mojego doswiadczenia po 30 zaczeło się ostro dziać. Miłego dnia od dziada 40 letniego xD!
#smieciarkaurodzinkwa #30lat #rozkminy #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #heheszki #memy #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Chłop 35 lat i marzenia zaczął spełniać dopiero... Nareszcie mnie stać xD W styczniu rower kupiłem, teraz w końcu Makitę xD
#chwalesie #hejto30plus #narzedzia

Zaloguj się aby komentować
Patrzcie co znalazłem w szafie sprawdzając czy przypadkiem nie ma zapasowej baterii kuchennej. Jakiś czas temu szukałem po allegro czajnika elektrycznego lub grzałki i ostatecznie brat kupił czajnik za moimi plecami a tu w domu taki rodzynek starszy ode mnie. Brak wskaźnika działania czy automatycznego wyłącznika po zagotowaniu, ale przynajmniej ciężki.
#hejto30plus #archeologia #prl #technika



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lata lecą a nadal aktualne
Poprzestając na komplementach w stylu: och, jak pięknie rośnie to wasze... młode
I prę do przodu w tę blagę, choć wiem, że nie powinienem w nią przeć;
Mniejsza o imię już nawet - żebym ja chociaż znał płeć
#muzyka #lona #antynatalizm #hejto30plus (te bezdzietne 😉)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Stare dziady i baby - 30-40 lat, kiedyś był taki komiks z Conanem, pamiętam jak walczył na moście z takimi bestiami dwunożnymi ale za cholerę nie pamiętam jaki to był tom
dużo szczegółów nie mam ale cóż
dodam #hejto30plus #hejto40plus
Zaloguj się aby komentować
Dziś "dzień Disneya" na Polsacie, więc co robi chłop 30+? Wysmarował się maścią przeciwbólową i robi maraton bajeczek
#chwalesie #zalesie #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
4 lata minęły od ostatniego maratonu. Pierwsza część już chwyta trochę słabiej, ale to pewnie dlatego, że znam ją prawie na pamięć. Najgorsze w dubbingu jest to, że głos Snape'a to nie jest to co oryginał.
#filmy #nostalgia #hejto30plus #harrypotter

Zaloguj się aby komentować
Rok 2005, ja już po barszczu jeszcze cykne rundkę w twierdzę i jedziemy do babci
#hejto30plus #kiedystobylo #nostalgia #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Chłop był na imprezie i usłyszał, że jest bardzo przystojny, to aż się cieplutko zrobiło na serduszku, bo człowiek już #hejto30plus ale widać dalej forme trzyma
Zaloguj się aby komentować