Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
How do you do, fellow kids?
Źródło: https://mastodon.social/@Edent/114519166940520872
#hejto30plus #hejto40plus #90s #smuteczek #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hejto30plus #hejto40plus #starosc 😉
Nowiutki ☺️💛


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Muszę umyć dziś dokładnie sisiora, bo jutro pierwszy raz idę do lekarza (rodzinnego) na NFZ, może Pan Doktór będzie oglądał
#hejto30plus #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Urodzinowy prezent "od siebie dla siebie" + co roczna kontrola stanu - starca wciąż nie widać.
Jak na cztery miesiące bimbania, to nie jest źle
#urodziny #hejto30plus #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jak wygląda instrukcja "Hard".
#heheszki #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
to prawda?
#heheszki #humorobrazkowy #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien kuuurna, a wczoraj jaka u mnie aura pogodowa była - słońce już nisko nad horyzontem kilka chmurek wokół niego, świeci mocno, po przeciwnej stronie nieba ciemne chmury i wiatr. Dziwne miałem odczucia. Po zakupach w sklepie nadal takie warunki pogodowe, a na dodatek zaczęło trochę kropić. Z torbami wychodzę ze sklepu, słońce daje w twarz, by wrócić do domu musiałem zrobić zwrot o 180 stopni i moim oczom na tyle ciemnych chmur pokazała się tęcza. Taka konkretna - pełen łuk. Widać było też odrobinę i tej wtórnej tęczy. Nie wiem czy kiedykolwiek widziałem taką pełną tęczę. Od razu przypomniał mi się ten filmik z kolesiem double rainbow all the way. Zdjęć nie robiłem, bo miałem torby w rękach, ale żona robiła. To dziwne uczucie jakby lekkiego niepokoju, niepewności, zagrożenia towarzyszyło mi jeszcze trochę po powrocie w domu.
Zaloguj się aby komentować
Stary wujek poszedł sobie kupić buty.
Chciał takie jak wcześniej, ale nie było, więc kupił tak bardzo podobne jak tylko się dało
To tak w nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/meskiesprawy-zakupy-heheszki-faceci
Teraz stare spadają w hierarchi przydatności, na poziom butów do zadań specjalnych, w których można się bardziej ujebać, albo porobić coś przy mieszkaniu czy aucie
#hejto30plus #meskiesprawy #faceci #heheszki

Zaloguj się aby komentować