Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Yo, feel the flow. Que pasa paradox.
https://www.youtube.com/watch?v=Bolq56sSGt4
#hejto30plus #muzyka #muzykaelektroniczna #eurodance
Zaloguj się aby komentować
Dobra, zrobiłem pompkę na wadze, ale teraz miałem ręce mocno wąsko. Wyszło coś między 65 - 70 kilo, ważę 100... Ja chyba jednak zostanę przy pompkach, a treningi na ławeczce osobno, bo nie da się tego stricte określić. W sensie, że wymiennie wyciskanie i pompka. Po dzisiejszym treningu sie czuje, że jutro będę piszczał, jak dziurawa dętka. Niby robię pompki, ale teraz to weszły inne ruchy...
#pompujwpoprzekziemi #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jestem chyba szczęśliwcem
Uczęszczałem do szkoły średniej do Żaka zaocznie. No i mieliśmy zajęcia z kąkuterami razem z paniami z takich studiów dla staruszków. I pewna Pani pyta mnie, a ile lat macie? No to jej mówię że większość po 40-tce jest. A ona cytuje: Jacy wy wszyscy młodzi jesteście. Koniec cytatu. Tak więc jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Pozdrawiam Serdecznie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien Można zacząć trenować szermierkę historyczną. Wtedy cały czas zachowujesz pozory bycia poważnym człowiekiem, a możesz sobie pomachać prawdziwym* mieczem/szablą/rapierem/whatever.
Jedynym minusem jest to, że zaczynają Cię wkurzać prawie wszystkie sceny walki mieczem w kinie, bo szybko widzisz jak bez sensu są.
* o ile feder albo inny miecz treningowy uznajemy za prawdziwy
Zaloguj się aby komentować
Niby #heheszki ale od ćwierćwiecza mam dwie daty urodzin, tą prawdziwą #hejto30plus i tą internetową #hejto50plus #weryfikacjawieku

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #mlodziezowesloworoku #hejto30plus #zyciepo30stce

Zaloguj się aby komentować
#milaprzestajebyccieplaklucha
#hejto30plus
Niestety zawiodłem się sam na sobie. Jeszcze jakieś 2 lata temu ważyłem w granicach 76 kg, jak jeszcze byłem licealistą to moja maksymalna masa wynosiła 8x kg, później zaniedbanie i przekroczyłem 130 kg, z których to zszedłem właśnie do ~76 kg.
Dzisiaj ważę 104 kg i pora coś z tym zrobić...
Obwinianie się nic dobrego nie przynosi.
Nie znam się na odchudzaniu, bo całe życie jestem chudy jak szkapa, ale wiem co nieco o ludzkiej psychice i nawykach i wierz mi albo nie, ale każdy ma w jakimś stopniu podzielona osobowość, i różne jej aspekty dochodzą do głosu pod wpływem różnych bodźców, i jednym z tych aspektów jest coś co można określić małym przestraszonym dzieciakiem, dzieci nie wolno obwiniać, trzeba tłumaczyć z miłością
Zaloguj się aby komentować
Wybieram się z żoną na weekend do Wrocławia i w piątek chcemy gdzieś wyskoczyć na miasto. Szukam miejsca dla ludzi 30+, fajna knajpa z dobrym piwem, fajnie jakby było też miejsce potańczenia ale to nie warunek konieczny.
Jak coś to znam Luxmed i Medicover 😄.
Pamiętam jak jeszcze tam mieszkałem, że takim miejscem była Ambasada na Mikołaja przy rynku, istnieje to jeszcze? Myślałem też o nasypie, a nocleg mam na Grunwaldzie jak coś
#wroclaw #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gdy nie możesz spać w nocy
#heheszki #youtube #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejto30plus #rodzicielstwo #jedzenietomojapasja

Zaloguj się aby komentować