Wróciłem z urlopu w trakcie którego miałem urodziny, a tu taka niespodzianka.
#lego #theLEGOgroup #hejto30plus



Wróciłem z urlopu w trakcie którego miałem urodziny, a tu taka niespodzianka.
#lego #theLEGOgroup #hejto30plus



Zaloguj się aby komentować
#heheszki #takbylo #baza #dziecinstwo #hejto30plus #hejto40plus

Zaloguj się aby komentować
wyrwalem wlos z nosa
#hejto30plus #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Eh, algorytm YouTube podsunął mi ten film i zrobiłem się nostalgiczny. Ten rok nie jest dla mnie, mówiąc delikatnie, idealny. Niby nie jest źle, niby mam cholernie dobre powody do radości. Ale jednak wciąż czegoś brakuje. Coraz więcej lat, coraz mnie włosów na głowie. Chciałbym znowu poczuć ten wiatr we włosach, tę beztroskę. Ale nie, nie poczuję bo jestem łysy! Smuteczek1
https://www.youtube.com/watch?v=jI_Va52Cbt0
#hejto30plus #nostalgia #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Wczoraj kupilem sobie pierwsza w zyciu kosiarke. Zona stwierdzila, ze jestem po⁎⁎⁎⁎ny, bo tak sie cieszylem, ze o 22:00, po powrocie z zakupow, bez wchodzenia do domu, odpakowalem nowy nabytek na podjezdzie i musialem sobie przetestowac chociaz na kilku metrach
#hejto30plus #ogrodnictwo
Zaloguj się aby komentować
@jajkosadzone To tylko kiedy jesz ziemniaki ze schabowym, a potem "coś słodkiego" czyli rzeczy, które mają wysoki indeks glikemiczny i dostajesz wyrzut insuliny. Cała nauka jest na temat odżywiania, ludzie dopiero teraz to odkrywają. Nie chcę się na ten temat za dużo wypowiadać, bo mało się na tym znam.
Generalnie - nie musisz tak zasypiać, jeśli się właściwie odżywiasz.
Zaloguj się aby komentować
Ale moje rówieśniczki z klasy przeobraziły się w takie ciocie Grażynki i Krystyny, a to dopiero 30 lat. Mam tylko nadzieję, że ja nie zmieniłem się jeszcze w wujka Staszka - wizualnie. Pytałem moją dziewczynę, to mówi, że nie, ale kto tam wie jak jak jest naprawdę, może mnie okłamuje.
Ale przynajmniej czuję się na 18 lat mentalnie, chociaż wkurwia mnie obecna młodzież, nawet jak nie nie robi. Siedzę czasami na kompie i patrzę przez okno "Co on idzie taki k⁎⁎wa młody", eh starość.
No dobra, druga część zmyślona, ale pierwsza to sama prawda.
#niewiemjaktootagowac #spam #hejto30plus

@HmmJakiWybracNick
Technicznie to się nazywa Grażynnikiem
Ale moje rówieśniczki z klasy przeobraziły się w takie ciocie Grażynki i Krystyny, a to dopiero 30 lat.
To nie Twoja wina, że nie należysz do Grażynnika, taka jest trajektoria każdej Grażyny i Karyny, nawet tych krypto-Grażyn.
Mam tylko nadzieję, że ja nie zmieniłem się jeszcze w wujka Staszka - wizualnie. Pytałem moją dziewczynę, to mówi, że nie, ale kto tam wie jak jak jest naprawdę, może mnie okłamuje.
Nie to jest kwestia genetyczna, jeśli masz powyżej 30 lat to już się nie stanie.
Ale przynajmniej czuję się na 18 lat mentalnie, chociaż wkurwia mnie obecna młodzież, nawet jak nie nie robi. Siedzę czasami na kompie i patrzę przez okno "Co on idzie taki k⁎⁎wa młody", eh starość.
Pilnuj się w jak masz w okolicy wielkiej mocy Grażynnik, to może to czasem Cię przytłoczyć i stąd te myśli.
Powiedz otwarcie j⁎⁎ać Grażynnik i zobaczysz, że te myśli zaczną znikać.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #memy #hejto30plus #chcialbymumicangielski

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #hejto30plus


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z takich chorych rzeczy to w 2008 roku, oglądałem doktora Housa na telefonie 320x240 w 160p z formatem .3GP.
#technologia #hejto30plus #seriale #drhouse #pamietniczek
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tomki pomóżcie bo zaczynam się zastanawiać czy nie mam jakichś fałszywych wspomnień.
Pamiętam kawałek z okolic 2004-2005, który leciał z teledyskiem na 4fun.tv. Kawałek był charakterystyczny ze względu na poklatkowy teledysk z jakimiś pluszowymi misiami.
Pamiętam słowa refrenu "to nie kazanie, to piąte przykazanie, nie zabijaj bo tak robią zwykłe dranie".
jako bit leciały jakieś sample z marszu żałobnego chopina.
I od lat szukam tego kawałka. Internet milczy, chatGPT milczy.
Tu już nie chodzi o to że chciałbym sobie przypomnieć wykonawcę, czy nawet to znaleźć. Na tym etapie będę szczęśliwy jeśli chociaż ktoś potwierdzi że też pamięta taki kawałek
#rap #hiphop #polskirap #polskihiphop #muzyka #hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Od dziś, jeszcze jeden rok starszy, już 37 na karku ;)
#urodziny #hejto30plus #starydziad #pijciezemnokompot

Zaloguj się aby komentować