Ale artefakt znalazłem w szafie.
W erze smartfonów kompletnie bezużyteczne, ale kiedyś to był bajer.
#hejto30plus

Ale artefakt znalazłem w szafie.
W erze smartfonów kompletnie bezużyteczne, ale kiedyś to był bajer.
#hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Nawet babcia Pawlakowa ze swoimi granatami nie miała takiego doświadczenia :)
#heheszki #hejto30plus #hejto40plus

Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie taką zabawkę? Chyba była ukryta w korku do Piccolo
#hejto30plus #hejto40plus #lata90

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W poczekalni. U lekarza. (Tak, stamtąd są najlepsze historie)
Starszy pan i starsza pani:
- młode to nie umią sobie radzić
- w kąkuter umią wszystko, ale tak pomyśleć to nie
- #kiedystobylo teraz to nie ma
- potrzebują do napraw fachowców, a kiedyś to ludzie umieli sami zrobić w domu
- wyginą jak odejdzie nasze [tej dwójki] pokolenie
- jak przyjdzie dowolny kryzys to jak ich nikt nie poprowadzi to będą siedzieć i płakać
#hejto40plus i tak wymiera, nawet mi nas nie szkoda
#hejto30plus ma jeszcze szanse, uczcie się od starszych
#hejto20plus już po Was, żegnajci
Być może jest odrobinka prawdy w tym uzależnieniu życia od technologii, ale chyba nie jest tak źle, tak mi sie zdaje...
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Coś dzisiaj się obrodziło dzisiaj xD
#hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Do rozowej chyba dotarlo, ze zbliza sie do klubu 35+, wczoraj doniczki i kwiaty, a dzisiaj #bojowkapiekarska
Dobry jest
Jeszcze troche i zapisze sie na maraton albo interesowac ornitologia
#heheszki #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
W życiu schudłem już może z 5 razy i potem przytyłem z powrotem
Jeżeli też jesteście w okolicach 40 l. i uważacie, że nie ma dla Was szans na schudnięcie, to powiem Wam, że jest. A oto dowody i zarazem life hacki.
1. Bieganie - wiadomo, najgorzej jest zacząć. A jak już zaczniecie, to pierdolicie ten interes i to szybko, bo ciężko, nogi bolą, pot po d⁎⁎ie spływa, kołatanie serca. Pro tip? Zostaw sobie niedosyt. Jest taki plan w necie gdzieś na stronie o bieganiu - nazywa się Bieganie na odchudzanie. Jest perfekcykny bo tak lamerski, że po każdym treningu jest niedosyt. I o to chodzi. Biegajcie tym planem, tempem takik by spokojnie rozmawiać, a szybko się wkręcicie.
2. Jedzenie - tu jest największy problem. Już od dawna nie jemy tylko z głodu. Więc po co? Zajadamy emocje. Dlatego jeżeli nie ustalisz - w jakiej sytuacji zajadasz emocje (zapewne stres) to niewiele diety Ci pomogą. A gdy już ustalisz, to będziesz w stanie to kontrolować. Oczywiście zmiana jedzenia na palenie szlugów w naszym wieku może być zabójcze. Dlatego najlepiej zacząć biegać
3. Niejedzenie - brak jedzenia jest równie ważny jak jedzenie. Makrofagia w naszym wieku działa cuda. 16 godzin bez jedzenia każdego dnia, przez kilka miesięcy, zeżre tyle martwych komórek, stanów zapalnych, innych syfów, że organizm nabierze mnóstwo energii. Wystarczy jeść małe posiłki o 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 albo średnie o 10.00, 14.00, 18.00 i będzie git.
- Ważne jest, by każdy posiłek zawierał warzywa.
- Ważne jest, by nie jeść gotowych posilków ze sklepu / diety pudełkowej tylko przygotowywać własne
- Ważne by nie jeść słodyczy i nie pić alko. Twarde zero dla obu da sukces.
- Najważniejsze to codzienne piciu - butelka 1,5 l wody dziennie + płyny w jedzeniu, herbatki, kawki.
#dieta #bieganie #hejto40plus #hejto30plus
@tosiu 5 razy i ekspert, powiadasz? Ja schudłem z 10+ razy. Pierwszy raz z sukcesem zaliczyłem dietę w wieku 12 lat (obóz odchudzający - kiedyś muszę to opisać xD), a na pewno nie jestem ekspertem, bo ekspertów nie ma.
Czynników jest w ch... dużo i u jednego działa jedno, u drugiego drugie. Ogólne zasady (żryj mniej, ujemny bilans kaloryczny, włącz ruch i uważaj na jojo) są znane wszystkim, ale wdrożenie to inna sprawa, bo kluczowe znaczenie ma psychologia, a takie rady z netu w zderzeniu z psychologią odchudzania to se mogą fikołki porobić.
No i ten urban legend o autofagii z punktu 3. Wiele osób o tym gada - ale żadne badania tego nie potwierdziły. Póki co nie ma żadnych naukowych podstaw, żeby o tym mówić, poza chłopskim rozumem oczywiście.
Generalnie graty z sukcesu - widziałem kaloryfer, serio mega efekt, ale nie rób z siebie eksperta, bo: a) to co zadziałało u ciebie, nie musi zadziałać u innych, b) raz grubas, zawsze grubas - nie takich kozaków jojo łapało, a najbardziej zdradliwy jest brak pokory.
@tosiu zacząłem biegać i jeździć rowerem, można powiedzieć że pokochałem sport i nie myślę o sobie "jestem grubasem" tylko wiem, że jestem sportowcem i mam cele rozpisane już na lata.
Do tego wiem, kiedy jadłem kompulsywne i wiem już czemu.
Zakręciłem się na punkcie żywienia.
Rzuciłem alkohol.
I jestem upartym poooojebem. Nie wiem czy jest to drugi taki zawzięty. A mój największy wróg to byłem ja, aż siebie pokochałem w końcu po 35 latach życia. I skoro się kocham to muszę o siebie dbać.
No i zbadałem testosteron jakieś dziesięć lat za późno.
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #dorastanie #gimbynieznajo #hejto30plus #hejto40plus

@A_a Nie tylko Huta99, był jeszcze Edi800 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=_TCXWKwGe7s&list=RD_TCXWKwGe7s
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zapowiada się ekscytujący wieczór XD
#hejto30plus #komputery #windows #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wołajcie śmieciarkę, czy co tam kto chce.
#urodziny #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #zyciepo30stce #hejto30plus #kobiety #priorytety

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować