Zaloguj się aby komentować
Wczoraj zobaczyłem memy z igrzysk. I ogólnie idzie narracja "igrzyska spierdolenia", memy z tym niebieskim gościem itd. Internet jest bardzo opiniotwórczy, a odbiorcy treści bardzo opinio-biorczy. Wystarczy jeden obrazek, by na podstawie jego ocenić jakie są te igrzyska. Zatem sprawdzam.
I co? Otóż ceremonia otwarcia olimpiady to 4 godziny materiału - występy, pokazy itd. 4 godziny przeróżnego contentu, a nie kilka obrazków. Ale jeden/dwa obrazki wystarczą, by część osób już miała na ten temat opinię - że świat schodzi na psy, gejostwo itd. Ja natomiast zobaczyłem mnóstwo ciekawych występów, akrobacji, tańców, ludzi. Ten niebieski gość to była chyba z minuta tego wszystkiego co się działo przez 4 godziny. Powiedziałbym, że 98% całej ceremonii to zupełnie normalny materiał, a z 2% to taki, który u niektórych może wzbudzić "różne emocje".
Nawet ten niebieski gość był niezły. Niektórzy nigdy nie mieli styczności ze sztuką, z teatrem, aktorstwem i dla takich ludzi wszystko co odbiega od konstruktu społecznego "normalnego człowieka" (cokolwiek dla takiej osoby może to oznaczać) to jest właśnie gejowe, pedalskie itd. To jest po prostu jakaś reakcja obronna na coś nieznanego. To co jest też przestawione w tych materiałach (gdzie przypominam, to wszystko trwa sekundy lub góra minuty, z 4 godzinnej ceremoni) to tzw. performance, to ma wzbudzać emocje, tam mają być różne kostiumy itd. To swoją drogą też element kultury Francji, która była progresywna już od wielu lat.
Tutaj możecie przejrzeć całą ceremonię: https://www.youtube.com/watch?v=j-Ou-ggS718
#igrzyskaolimpijskie #kultura #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
słuchajcie, sprawa jest. prezydent do domu!
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Unia Europejska wszczęła procedurę nadmiernego deficytu wobec siedmiu państw, w tym Polski, Francji i Włoch.
Rada Unii Europejskiej wszczęła procedurę nadmiernego deficytu wobec Polski, Belgii, Francji, Włoch, Węgier, Malty i Słowacji. Dodatkowo Rada ustaliła, że Rumunia, objęta procedurą nadmiernego deficytu od 2020 r., nie podjęła skutecznych kroków do walki z deficytem i pozostanie objęta procedurą.
Rada UE podała, że na podstawie przedstawionych jej i potwierdzonych danych za rok 2023, osiem wymienionych wcześniej państw miało deficyt na wyższym niż przewidziany traktatami poziomie. W przypadku Polski wskaźnik ten wyniósł 5,1 proc....
ej kobiety, weźcie sie w końcu do roboty zamiast ciągle narzekać lol
uważam, że wszystkie prawa o które walczyłyście przez setki lat to była strata czasu, trzeba było się zająć nauką a pisowcy by wam je dali teraz od ręki
#bekazpisu #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
i tak się powoli żyje w tych elitarnych prawicowych gronach
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
źródło: obrazek z painta napisany na sraczu chwilę wcześniej
#bekazprawakow #klimat #polityka #prawicowepoczuciehumoru

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Rubelklika i jej wyznawcy w całej okazałości
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wiadomoscipolska


Zaloguj się aby komentować
więcej konserwatyzmu, wyborcy wytrzymają
#polityka #bekazprawakow #trzeciadroga


Trzecia Droga by chciała, żeby głosowali na nich wyborcy pis, bo dzielą podobne poglądy. Niestety wyborcy pis są zaczadzeni długoletnim pierdzeniem pisowców i nie chcą głosować na nikogo innego. Równocześnie dotychczasowy elektorat TD zaczął się przyglądać swoim reprezentantom, bo wcześniej głosował na nich po to, żeby odsunąć pisowskiego raka od władzy. No i tak patrzą i nie każdemu się podoba to co widzi.
Także mamy zabawną sytuację, kiedy jedni wyborcy głosują na TD, chociaż nie zgadzają się z ich poglądami, a drudzy wyborcy nie głosują na TD, chociaż się z nimi (przynajmniej w miarę) zgadzają.
Zaloguj się aby komentować
w Polsce nie ma żadnej ksenofobii, to tylko zwykła patola uliczna, jakie masz przesłanki, że to incydent na tle narodowościowym? a nie czekaj, jednak nie XD
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazkonserw #kosciol #urojeniaprawakoidalne

Zaloguj się aby komentować
Natknalem sie na to przypadkiem. Mam nadzieje, ze to nie jest prawdziwa osoba i to po prostu jakis falszywy profil, ale to, co jest tam dodawane to jakis inny wymiar. Tego obrazka z Ukraincami w kolejce to juz w ogole nie lapie. Co to jest?
Nie chce sie bawic w raidy na jakies stronki na portalach spolecznosciowych, ale zgodnie ze swoim sumieniem pare postow zglosilem, bo to jest zwykle gowno sluzace do antagonizacji/dezinformacji.
#polityka #wojna #bekazprawakow #bekazkonfederacji



Zaloguj się aby komentować
Europosłanka, która dziś zrobiła z siebie pośmiewisko, to Diana Iovanovici-Șoșoacă.
Na pewno nie zdziwi was jakie reprezentuje poglądy oraz z kim się tam koleguje
przy tej nowej kadencji Europarlamentu na kremlu strzelają szampany.
#polityka #bekazprawakow #bekazkacapow #eu #urojeniaprawakoidalne #wiadomosciswiat #bekazkonfederacji



Zaloguj się aby komentować
dzień dobry, przypominam, że dzięki pisowcom, konfiarzom i oderwanym od pługa PSLowcom nadal mieszkamy w średniowiecznym bantustanie. Nie potrzebujecie już kawusi.
Miłej soboty!
#polityka #bekazprawakow #jebacpis #bekazkonfederacji #bekazpsl

Zaloguj się aby komentować
nie zapominajmy o konserwatywnych wartościach - z drugą małżonką
#polityka #bekazprawakow #aborcja

Zaloguj się aby komentować
tak było, byłem tym dyplomatą
nierealne, aby z własnej woli można było się tak kompromitować
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
doborowe towarzystwo - gratulacje konfiarze
#bekazkonfederacji #polityka #ue #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
dlaczego ten Tüsk tak się ociąga w odkręcaniu całego debilnego prawa wyprodukowanego przez pis?
nie wiem, choć się domyślam
Przy okazji warto przypomnieć ile jeszcze zostało do końca tego kabaretu:
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #aborcja

Zaloguj się aby komentować
biedny Viktorek nadal liczy, że potenżna raSSija wygra, a on wzamian za kremlowską lojalność dostanie to Zakarpacie z mniejszością węgierską.
Polak Węgier dwa bratanki, czy jak to tam leciało...
#polityka #wegry #bekazprawakow #wojna

Zaloguj się aby komentować