bandytyzm tej ekipy nie zna żadnych granic
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

bandytyzm tej ekipy nie zna żadnych granic
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
do przygłupich wyborców pośrednie sygnały jeszcze nie trafiają, więc trzeba bardziej jasno xD
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow #bekazkacapow

Zaloguj się aby komentować
#humor #polityka #bekazkatoli #bekazprawakow

@sierzant_armii_12_malp w ogóle co to za akcja, że w szkołach się uczy jakiejś konkretnej religii? Ja rozumiem, że na początku lat 90 to to było jako odpowiedź na represje komunistyczne i konkordat wiele znaczył ale 35 lat później masz problem typu "co ludzie powiedzą jeśli wypiszę Wojtusia z zajęć" i tak to się toczy.
Zaloguj się aby komentować
berkoś ostatnio zalicza stałą passę kompromitacji, może to jakiś zakład?
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

@festiwal_otwartego_parasola co zmienia w tym, ze tusk kiedy mógł to nie zablokowal nord streama, a wrecz przeciwnie, wspieral niemcow jak to on, a teraz costam pi⁎⁎⁎⁎li, to ze afd chce jego przywrocenia do uzytku? no jest to kompromitacja i hipokryzja tuska, zdecydowanie. w sensie, ze porzucil ideę niemiecko-rosyjskiego sojuszu z polską w srodku, a teraz udaje kogos kim nie jest.
Zaloguj się aby komentować
Ale ekipę żeście zmontowali
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Przy okazji ogłoszenia Mentzena jako kandydata Konfederacji w wyborach prezydenckich 2025 doskonale widać jak rewolucja pożera swoje własne dzieci. Doktor ekonomii, który jeszcze nieco ponad roku temu był wręcz ubóstwianu w social mediach przez Konfiarzy. Dzisiaj jest już be, bo wykazuje się zbyt małym radykalizmem światopoglądowym. Na Twitterze żałoba, że czemu nie Bosak albo skrajny ortodoks Braun, który przecież jest niewybieralny przez zdecydowaną większość społeczeństwa.
Najlepszy dowód na to, że między bajki można włożyć te opowieści jak to dla elektoratu Konfederacji najważniejsza jest gospodarka, wolny rynek i niskie podatki. Mentzen i Nowa Nadzieja mimo głoszenia oczywistych populizmów są chyba jedyną formacją w Konfie, która dużo mówi o cudowym wolnym rynku, niskich podatkach i paróweczkowych teoriach. Bosak już niejednokrotnie popierał chociażby niedziele niehandlowe, 500+ i chciał spowalniać gospodarkę dopóki nie będzie rodzić się więcej dzieci. A więc czekalibyśmy na świętego dygdy.
Dla większości elektoratu Konfederacji nie liczy się jakaś wolnorynkowa partia dla studentów informatyki z Politechnik, ale skrajny zamordyzm religijny i światopoglądowy oraz bycie anty-zachodnim w znacznie bardziej radykalnej wersji niż ta w wydaniu PiS.
#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Z Mentzenem jest chyba też taki problem, że to polityk bez poglądów, powie wszystko co mu się opłaca (mi tak samo wygląda Stanowski), więc ciężko mu zaufać. Bosak czy Braun jacy są tacy są, ale w swoich bańkach są wiarygodni
Chociaż z drugiej strony Trzaskowski jest jeszcze bardziej nijaki, a wyborców zdobywa
Zaloguj się aby komentować
ciekawe skąd wziął te procenty, nie wiem, ale się domyślam.
Z instytutu danych z d⁎⁎y
#bekazprawakow #polityka #urojeniaprawakoidalne

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam jak prawicowcy wszelkiej maści robią fikoły byle tylko umniejszyć innym państwom i nie przyznać, że jako kraj jesteśmy obecnie słabi w sporcie oraz zostaliśmy mocno w tyle. Siedzą sobie konfederackie chłopaczki w tych swoich wioskach przed komputerkiem w piwnicy u mamy i robią fikoły aż miło. Hurr durr, Francja i Brytole to mają tyle medali, bo sobie murzynów nabrali. To już był koronny argument na Euro, "majo więcy murzynów to wygrywają" XD No spoko, ale skoro są krajami, które w pewnym momencie miały pół Afryki pod swoją jurysdykcją i u większości tych sportowców już dziadkowie urodzili się na terenie Anglii lub Francji to co w tym dziwnego? A do ping-ponga Amerykanie wzięli sobie Chińczyków i wygrywają. No generalnie USA to kraj zbudowany na imigrantach z całego świata, więc tym bardziej nic szokującego, że Azjaci tam żyjący reprezentują Stany Zjednoczone.
Natomiast ten ból d⁎⁎y i płacz o murzynów, Chińczyków jest o tyle śmieszny, że skoro według prawicy inne państwa wygrywają i zdobywają medale nie dzięki dobremu systomowi szkolenia. Nie dzięki szybkiemu wyłapywaniu talentów, szerokim inwestycjom i rozwijaniu infrastruktury do różnorodnych sportów itp. Tylko dzięki temu, że akurat mają więcej czarnych albo żółtych to znaczy, że biali chrześcijanie są po prostu słabeuszami. Najlepszą na świecie rasę i cywilizację jest w stanie rozjechać przypadkowy Mokebe z Afryki, który wygrywa hurtowo te medale dla Francuzów, Niemców albo Amerykanów od biegów i rzutów aż po siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną itp. Śmiechu warte. Kiepska ta rasa i religia skoro przegrywa w sporcie z każdą inną i potrafi jedynie wyrażać oburzenie przez całe IO, bo ma poważne urazy uczuć religijnych od 26 lipca
P.S. Zanim komuś skoczy ciśnienie do 200 polecam zapoznać się z pojęciem ironii
#sport #igrzyskaolimpijskie #paryz #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #polityka
Ale jest dokładnie jak piszesz, ludzie czarnoskórzy mają znacznie lepsze predyspozycje w konkurencjach np. biegowych i nikt normalny z tego tytułu w Europie nie czuje się gorszy. No chyba że ktoś chce wmawiać, że wszyscy ludzie/rasy są równe. Ale co ciekawe, w kadrze Francji w siatkówce nie naliczysz zbyt wielu czarnych, więc wypadałoby sprawdzić zanim napiszesz kolejny referat.
Warto też zwrócić uwagę na państwa byłej Jugosławii, zwłaszcza Serbię, Chorwację i Słowenię. W porównaniu z Polską to małe państewka, a są mocni w dużej liczbie sportów: piłka nożna, ręczna, siatkówka, koszykówka, water polo, tenis, a w przypadku Słowenii także w sportach zimowych. I nie nabrali żadnych przybyszów z Afryki. Do tego nie są to bardzo zamożne państwa, a Chorwacja i Serbia mają problem z chuliganami na stadionach i skrajną prawicą jeszcze większy niż Polska, że już o korupcji nie wspomnę. Ale osiągają w sporcie sukcesy za sukcesami. Dlaczego? Może to kwestia predyspozycji genetycznych? Chociaż przyznam, że nie wiem, jaki jest tam system szkoleń. Niemniej jednak mam znajomego z tego regionu (z Bośni i Hercegowiny) i z tego, co mówi, oni tam niemal wszyscy - z nim samym włącznie - są mocno zajarani sportem i przykładają ogromną wagę do aktywności fizycznej.
Zaloguj się aby komentować
No Czujny, koledzy pod celą w areszcie zapewnią ci teraz dużo rozrywek. Raczej nie powinieneś się nudzić. Nie będę kreował się na jakiegoś specjalistę środowisk więziennych i "sztywnego gita", ale z tego co wiem to w środowiskach kibolskich nawet policjant otrzyma więcej szacunku niż damski bokser albo sprawca przestepstw na dzieciach. A nasz prawicowy pato-streamer trafił tam za znęcanie się nad kobietą i swoim własnym dzieckiem. Oby tego skurwiela dojechali tam na maxa, bo jak mało kto na to zasługuje. Aha, pamiętajmy kto poręczał kilka miesięcy temu za tego frajera. Tak, to poseł Konfederacji Grzegorz "gaśnica" Braun.
#bekazpodludzi #polityka #policja #bekazkonfederacji #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bekazprawakow #historia #powstaniewarszawskie
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Paczta, wystarczą długie włosy by prawica nie oskarżała o bycie facetem w kobiecej dyscyplinie.
Katie Ledecky-rekordzistka w pływaniu na 1500m stylem dowolnym- do niej należą 20 najlepszych czasów.
#igrzyskaolimpijskie #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
Przy okazji zesrańska prawaków na temat meksykańskiej judoczki przypomniał mi się jeden z moich ulubionych trollingów na X. Jest sobie taka graficzka/ilustratorka Aleksandra Herzyk - tak samo jak wspomniana zawodniczka - kobieta, urodzona jako kobieta, bez żadnego uzgadniania płci itp. I jak Oli się czasami nudzi to wrzuca posty tego typu:
Możecie sobie wyobrazić co się dzieje w komentarzach xD
#igrzyskaolimpijskie #polityka #bekazprawakow


Zaloguj się aby komentować
prawa strona polityczna i ich wyborcy zesrali się, bo jedna z zawodniczek ma czelność mieć krótkie włosy xDDD w nagonce bierze też udział poseł jedynej słusznej partii
u zakonserwowanych stabilnie, a nawet coraz gorzej, skoro już nawet Terlikowski od dłuższego czasu wykazuje się Rigczem na ich tle
skrajne prawactwo w poziomie ad personam osiągnęło już szczyt szczytów i są w stanie zdyskredytować dosłownie każdego i z każdego powodu, a igrzyska olimpijskie, które w ogóle nie powinny być miejscem do takich dyskusji obnażają boleśnie ich prawdziwe instynkty
#polityka #bekazprawakow #igrzyskaolimpijskie



Zaloguj się aby komentować
Przy okazji skomentowanej już afery:
Wychodzi ciekawy wątek prawdopodobnego szpiegostwa Pawła P., na który zwrócił uwagę fanpage "Doniesienia z Putinowskiej Polski", wklejam ich tekst tutaj:
Pamiętacie Tomasza L.?
Gościa, który ponad 20 lat temu przykleił się do ekipy Lecha Kaczyńskiego, wszedł z nią do warszawskiego ratusza, potem nie wiadomo czemu został członkiem Komisji Likwidacyjnej WSI (nie mylić z Weryfikacyjną, Likwidacyjna miała dostęp do znacznie, znacznie tajniejszych informacji), czyli zasadniczo stajnia Macierewicza i Cenckiewicza, oczywiście z błogosławieństwem braci Kaczyńskich. Następnie został w warszawskim Urzędzie Stanu Cywilnego, a konkretnie w biurze z dostępem do Archiwum Akt Dawnych, co ma znaczenie, bowiem w 2022 roku Tomasz L. został aresztowany z zarzutami szpiegostwa na rzecz Rosji. Jedna z popularnych teorii mówi, że dzięki dostępowi do dawnych akt, wschodnie służby mogły lepiej legendować swoich agentów, np. dopisując im przedwojenne polskie rodziny. Nie muszę dodawać, że wiedza Tomasza L. z Komisji Likwidacyjnej musiała być równie cenna.
Pisowcy z Macierewiczem i Cenckiewiczem na czele, oczywiście twierdzili, że jo nie chcioł, jo nie wiedzioł, po czym zbudowali spin, że przecież gość pracował w tej warszawie za Gronkiewicz-Waltz i Trzaskowskiego, więc to "człowiek PO". Potem drugi, że no może i był w tej prawdopodobnie najważniejszej komisji w Polsce, w której było ich ledwie 24 osoby, a ich tożsamość nie była podana do publicznej wiadomości (o tym, że tam był, dowiedzieli się dziennikarze śledczy TVN24, rok po jego zatrzymaniu), ale on tam tylko faktury przekładał, nic więcej. Dokładnie jak młody Leszek Sykulski w Komisji Weryfikacyjnej. AKURAT ON NIC NIE ROBIŁ.
Ale do rzeczy.
Otóż wychodzi na to, że do Tomasza L. dołącza właśnie Paweł P. Paweł P. to wykładowca na Akademii Sztuki Wojennej (dawniej AON) oraz pracownik Wojskowego Biura Historycznego. Pawła P. właśnie zatrzymała Żandarmeria Wojskowa. W jego mieszkaniu miało być znalezione około trzech tysięcy teczek personalnych oficerów służb specjalnych oraz pornografia dziecięca.
Po co historykowi tyle teczek naszych oficerów? Czy ma to związek z jego podróżami na Białoruś, odbywanymi w ramach pracy w WBH? Podróżami, które właśnie bada Służba Kontrwywiadu Wojskowego?
A któż to do grudnia zeszłego roku, przez osiem lat, kierował WBH? Czyżby Sławomir Cenckiewicz? Ten sam Cenckiewicz, który kierował Komisją Likwidacyjną. Prawa ręka Macierewicza. Jeden z głównych technologów historycznych PiS. Tropiciel ruskich służb. Współautor programu "Reset", w którym wraz z Rachoniem udowadniał, że Polska za Tuska chodziła na pasku Kremla.
Czekam z niecierpliwością na informację, że Paweł P. tylko przekładał faktury, był asystentem, może w ogóle woźnym, no na pewno nic nie wiedział, a jak wiedział, to nie wiedzieli jego przełożeni. Na obrazku Cenckiewicz na jednym z eventów IPN z Pawłem P.
Link: https://www.facebook.com/share/p/64T8avztWirnKJRp/
Śmierdzi to coraz bardziej. Zawsze mówiłem, że pisowcy są tak głupi, że nawet zachlany Sasza ich rozgrywa.
A okazało się, że są jeszcze głupsi.
#polityka #wiadomoscipolska #bekazpisu #bekazprawakow #rosja
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zofia Klepacka, medalistka olimpijska w windsurfingu, wielbiona przez prawą stronę polityczną za stwierdzenia odnośnie ideologii gender, stwierdziła że została pobita i poczęstowana gazem pieprzowym przez "damskich bokserów" ochronę muzeum PW. Tak bez powodu... Jednakże nie chciała pójść z tym na policję, bo ona jest jednak #JPna100%, #śmierćkonfidentom i na policję nie chodzi XD
Okazało się że jednak powód był tego "pobicia". Chciała na siłę wejść przez teren ogrodzony przez muzeum na potrzeby realizacji koncertu
#heheszki #bekazprawakow #heheszkipolityczne


Zaloguj się aby komentować
Modelowy wyborca jedynej słusznej partii.
#urojeniaprawakoidalne #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Czy prawactwo może być jeszcze głupsze?
Prawactwo: potrzymaj mi piwo
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #izrael #palestyna

Zaloguj się aby komentować
Niesamowite. Sprawa otwarcia już dawno wyjaśniona, a konserwy dalej pompują papkę o obrazie uczuć religijnych.
Dziś w programie:
-"wiedziałem, że to będą pop!@#$% igrzyska, ALE nie sądziłem, że aż tak"
-"za chwilę rodzi mi się syn, CO JA MU POWIEM jak będziemy oglądać kiedyś otwarcia igrzysk" (no k⁎⁎wa, na pewno XD)
-"już lepiej oglądać ceremonię z komunistycznych chin czy zbrodniczego reżimu w moskwie"
-"nie wiem czemu ludzie są zachwyceni zachodem, tam nie ma absolutnie nic dobrego"
-"u siebie pod wieżą Eiffla mają tylko marokański bazar i smród pieczonego na ognisku kota"
-"prawica przegrała wybory, tak bardzo zmanipulowaną mają ordynację" XDDD
-"USA jeszcze walczą i może po wygranej Trumpa...." xDˣᴰ xDˣᴰ
oprócz tego oczywiście wszystko w klimacie ad personam kto jak wygląda i zawziętość przekazu chłopskiego rozumu na poziomie dzikiego trenera.
I jeszcze wisienka na torcie - ten sam typ prowadził wywiad z obajtkiem w jego węgierskim apartamencie gdzie unikał komisji śledczych XD
kanał, który kiedyś był o tematyce ekonomii stał się przyczółkiem kryptopisowców, to samo widać w komentarzach.
Ponad milion subskrybcji.
#bekazprawakow #polityka #urojeniaprawakoidalne #bekazpisu #youtube #igrzyskaolimpijskie


@festiwal_otwartego_parasola po tym otwarciu mieliśmy piękny festiwal wielkich prawaków miłujących wolność, no chyba że chodzi o czyjś ubiór, orientację seksualną i o to, że się z tym obnosi publicznie a nie siedzi zamknięty w piwnicy. No jak tak można, to jest niezgodne z tak miłowaną przez prawaków wolnością.
Jeszcze kilka lat temu sam byłem takim "prawakiem", ale w porę zauważyłem hipokryzję tego środowiska niemającego nic a nic wspólnego z wolnością jednostki, a wręcz przeciwnie, oni by chcieli ją kontrolować jak się tylko da.
Zaloguj się aby komentować
Ten ruski odpad śmie obrażać Świątek i Lewandowskiego. Ludzi, którzy są topowi w swoich dyscyplinach sportowych podczas, gdy ona zasłynęła jedynie pokazaniem cycków w CKM. Jeden piorun jedno splunięcie w ryj.
#bekazpodludzi #sport #rosja #bekazprawakow #gownowpis #paryz2024 #polityka

Dla przypomnienia, jakie piękne sny ma trzynastka z konfederacji. Ta co uprawia niepokalane pokazywanie cycków w zgodzie z wartościami prawilnymi.
Typiara to klasyczny, żeński bot konfederuskich włącznie z zajaczkowska i jeszcze taką poprzednią co bylay imba o flagę. Biorą co jakiś czas jakąś co nie wygląda jak ostatnia kaja godek co by był lep na prawilnych chłopaków z sinymi jajkami, a że czasem popodziwia putina to tam niech będzie

Zaloguj się aby komentować