kolejny powód żeby wyjść z tej zgniłej unii
#polityka #bekaztrumpa #bekazprawakow

kolejny powód żeby wyjść z tej zgniłej unii
#polityka #bekaztrumpa #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
No ale AMD i Nvidia jest amerykańska i ciekawe ile teraz będą RTX 5090 kosztować
z 12k podrożeją na 16 tys ? xDDD
No i reszta komponentów podobnie.
Będzie piękna stagnacja na rynku już jest od paru lat bo nvidia leci w kuliku z grafikami.
Gry woke i nie ma w co grać ostatnio dopiero zaczęły pomału pojawiać się ciekawe beta testy tytułów.
Może sie okazać że będzie jeszcze gorzej niż za czasów covida.
No ale pożyjemy poczekamy bo jeszcze wejdą pewnie sankcje zwrotne w kierunku USA.
I jak to sie skumuluje wszystko o i tak my za to zapłacimy za ich wojenki.
Nawet sklepy narzekają na niskią sprzedaż w porównaniu do innych sezonów.
Zaloguj się aby komentować
sztuczna inteligencja po generowaniu obrazów dla skrajnych prawaków: I'm tired boss
#bekaznarodowcow #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To jest niesamowite jak populistyczna prawica na całym świecie jest do siebie podobna.
Wszędzie to jest banda nieodpowiedzialnych i niekompetentnych kretynów, która jedyna co umie robić to kisiel z mózgu głupim ludziom.
Oczywiście nigdy do błędu się nie przyznają i zawsze jest sukces, jest dobrze, dobrze robią chłopaki. Tak samo było z Kaczyńskim co się j⁎⁎⁎ął w kwotach brutto i netto, więc na szybko wypłacano emerytom dodatkowe miliardy albo z kwiatami dla Szydło, którą przegłosowali w UE 27 do 1.
#polityka #bekazprawakow #trump

Zaloguj się aby komentować
Braun powiedział że Polska udostępniła swój teren do ataku na Rosję
#polityka #wybory #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Bądź głównym graczem światowego handlu
Zajeb światowy handel
Czas na CSa.
I'm a master strategist.
#polityka #usa #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Słucham sobie Orange Fuhrera i lekko przerażony jestem, jak wielkim debilem jest najpotężniejszy człowiek na świecie.
https://www.youtube.com/watch?v=oFxc8ots50Y
#polityka #trump #bekazprawakow
Według laureatów zeszłorocznej nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii, cła nałożone przez UK w XVII wieku miały znaczący wpływ na rozwój Wielkiej Brytanii (Navigation Acts). Ale trzeba wziąć pod uwagę to że 300-400 lat temu świat nie był tak zglobalizowany jak dzisiaj. W konsekwencji, same cła negatywnie odbiły się na Europie czego nie można powiedzieć o UK.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5109503/dlaczego-narody-przegrywaja
Zaloguj się aby komentować
@festiwal_otwartego_parasola Memcen się ostatnio srał o muzułmanów w Gdańsku. 30 lat mu nie przeszkadzali.
"Trzeba natychmiast zamknąć granicę dla imigrantów z państw muzułmańskich! Zanim będzie za późno, zanim w Polsce będzie jak w Wielkiej Brytanii, Francji czy Szwecji"
A tą gminą muzułmańską zarządzał... Selim Chazbijewicz co to napisał odę do kaczyńskiego - prezesa pis, koalicjanta konfederussji
Wspomniana oda (nie zwracam za onkologa, jestem sadystą - cierp)
"Oda dla
JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO,
PRZYWÓDCY NARODU, ZWYCIĘZCY W WYBORACH
Niby zwycięski Chrobry wzmacniasz państwo nasze,
Ty , który od nowa polską godność wskrzeszasz,
Jak orzeł ponad skałą wzlatujesz i zawsze,
To Ty masz rację, Ty na pomoc spieszysz.
Tyle dróg przejść musiałeś, wodzu nasz zwycięski,
Tyle klęsk przejść musiałeś by podnieść się z klęski,
Tyle lat musiałeś czekać by teraz już w chwale,
Rządzić Polską, by zmieniać nasz kraj stale
W kierunku mocarstwa od morza do morza,
By wszystkie narody od Bałkanów po Bałtyk
A nawet ptaki co krążą w przestworzach,
Wielbiły Polskę i wielbiły jej wodza.
O Jarosławie Wielki, władco dusz Polaków,
Który nasz naród wyprowadzisz z klęski,
Który zdobędziesz imperium Lechitów,
I znów odrodzisz Warszawę i Kraków.
Niech będzie pamięć Twego brata Lecha
Na zawsze w kraju świętego Wojciecha
Łączyć a nie dzielić naród nasz wybrany.
Zaloguj się aby komentować
#polityka #humor #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkarakana

Zaloguj się aby komentować
prawicowe trolle naprawdę nie mają na czaskoskiego nic lepszego niż to? xDDD
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu

@festiwal_otwartego_parasola Może nie są w stanie znaleźć więcej minusów, które mógłby ich wyborca zrozumieć dlatego naśmiewają się, że zna języki i pije wodę. Osobiście brzmiał mi trochę jak odklejony mówiąc o Japonii, grach i samobójstwach ale najwidoczniej każdy z polityków lubi się wypowiedzieć na temat na który nic nie wie.
Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #humorobrazkowy #bekazprawakow #primaaprilis #polityka

Zaloguj się aby komentować
Odpaliłem sobie konferencje Trzaskowskiego na YT i od razu przewinąłem do pytań od ludzi dla żartu zwanych dziennikarzami, bo jestem masochistą. Najpierw bełkot o cenzurze, a potem pytanie o schrony. Jak się okazało pisowskie media puściły pytanie, ale nie puściły odpowiedzi Trzaskowskiego xD
Akcja gdzieś od 1:26 się zaczyna
https://www.youtube.com/watch?v=sKe3TprpVy0
Jak głupim trzeba być, żeby oglądać tak bezczelnie zmanipulowany syf.
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam jak grok tłumaczy debilom, że są debilami XD
https://x.com/jakubwiech/status/1907019941791854625
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazprawakow #wojna #ukraina

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #heheszki #memy #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
to jest to słynne gender?
#polityka #bekazprawakow #wegry

Zaloguj się aby komentować
postawmy sprawę jasno
#polityka #bekazprawakow

Z jednej strony się zgodzę, z drugiej - wymień zamordystyczny postulat Mentzena pomijając ten z aborcją. O Nawrockiego nie pytam bo to właściwie zrobi to co mu Kaczafi każe.
Z trzeciej, należy dołożyć kolejny zjazd do zjeżali z 'Planeta nam się pali' gdzie wrzucimy Trzaskowskiego i Hołownię którzy może nie w czasie kampanii, ale poza nią wspierali ETS2 i zielony ład, w sumie to PiS też wspierał, tylko się nie przyznawał.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować