XD konfederuskie to są debile xD komentarz pod tiktokiem z Alexandrą Trusovą
#bekazprawakow #polityka

XD konfederuskie to są debile xD komentarz pod tiktokiem z Alexandrą Trusovą
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
zgniłem xD
#polityka #bekazprawakow

OPie, odnosisz się do czyjejś inteligencji, a sam takie manipulacje powielasz.
IQ to nie jest jakiś pułap zdolności kognitywnych. To jest metryka, która mówi gdzie jesteś w danym teście względem populacji. IQ 100 oznacza, że jesteś dokładnie po środku, z definicji. Również z definicji podany zakres musi zawierać większość populacji.
Testy IQ są różne i każdy ma swoją statystykę, im więcej osób go zrobi tym większa jego wiarygodność (i skala!), ale wynikowy iloraz każdego uczestnika zależy od wyników wszystkich pozostałych. Najczęstszy wynik opisuje się jako IQ 100.
Ten goryl osiągnął w pewnym teście 85, co oznacza, że poradził sobie lepiej niż około 25% uczestników. Należy dopytać jakich uczestników i co dokładnie badał test. Otóż były to testy dla dzieci, badające głównie motorykę. Więc ten wynik oznacza, że goryl radził sobie lepiej we wkładaniu klocków w dziury niż 25% dzieci biorących udział w jakimś badaniu. Nie ma to absolutnie nic wspólnego ze zdolnościami umysłowymi dorosłego czlowieka, bo ludzkie dzieci rozwijają się ogromnie, a goryl zawsze będzie na tym poziomie.
To jak testy są konstruowane jest tak kontrowersyjne, że nie ich wyniki nie są obecnie nigdzie uznawane za absolutny wyznacznik czyjejś inteligencji. Co najwyżej przez ludzi chcących zabłyszeć. Mogą być jedynie wyznacznikiem w ramach podobnej populacji. Badanie nimi goryla to farsa lub co najwyżej ciekawostka.
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj ciężki dzień
#polityka #bekazprawakow #rubelklika

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Widzę, że amerykanie cofają wizy studenckie dla cudzoziemców mówiących publicznie o konflikcie palestyńsko-izraelskim niezgodnie z linią pomarańczowego Fuhrera.
Czy to jest ta prawicowa wolność słowa o której tak pomarańczowy oraz jego nieudacznicy z administracji tak głośno mówili, wręcz plując dookoła i o której to brak oskarżali Europę?
#usa #polityka #trump #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
To nawet ciężko jakkolwiek komentować.
Republikańska senator stwierdziła, że gówno ją obchodzą pytania od angielskich mediów i powinni się zająć zgwałconymi przez imigrantów kobietami, a nie pytaniami do amerykańskich senatorów.
To nie jest parafraza. Ona naprawdę powiedziała, że gówno ją obchodzą.
#polityka #bekazprawakow #usa #trump
Zaloguj się aby komentować
@Anty_Anty
Pisowcy i konfederaści są antypolscy, antyintelektualni i manipulują informacjami lub wprost kłamią.
Zwróć szczególną uwagę na hasła - debil, manipulant, średniorozgarnięty chłopek roztropek.
Poniżej źródło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Strona_g%C5%82%C3%B3wna
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
To który jest synem kogo? xD
#heheszki #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Nie ma przypadków. Są tylko znaki.
Szczeczaczki Trumpa zostały uruchomione i zaczynają obrzydzać Kanadę. Administracja Trumpa wie, że amerykanie są jeszcze w szoku po tym nagłym zwrocie na wschód i dlatego trzeba ich oswajać z nowymi wrogami i ocieplać wizerunek nowych przyjaciół.
Ja osobiście jestem przekonany, że im marzy się kraj autorytarny gdzie nie będą musieli przejmować się mediami, sądami i opozycją. Stąd zwrot na wschód i stąd kreaowanie wrogów. Jak się ma wroga to wtedy motłoch łatwiej przełknie wszystko inne.
Nie wiem tylko czemu nasza opozycja PIS i jej przybudówka nie potrafi się opamiętać tak jak to zrobiła opozycja we Francji czy w Finlandii. Jak na dłoni widać przecież w jakim kierunku to zmierza.
#polityka #bekazprawakow

Czytam komentarze i widzę, że hejtki teraz ujadają na Rogana, bo mając wybór A vs B poparł opcję B, m.in bo A nawet nie chciała przyjść do jego studia na jego warunkach. Można by się było zastanowić, dlaczego typowy demokrata (mówię o nomentklaturze USA) popiera teraz czerwonych i wypowiada się tak, a nie inaczej, ale trzeba byłoby użyć tego słynnego chłopskiego rozumu, którego tu jest dosłownie "sour grapes".
Jestem tylko rozczarowany, że nie padło jeszcze określenie w stylu "ruski pachołek".
Zaloguj się aby komentować
@Anty_Anty
Pisowcy i konfederaści są antypolscy, antyintelektualni i manipulują informacjami lub wprost kłamią.
Zwróć szczególną uwagę na hasła - debil, manipulant, średniorozgarnięty chłopek roztropek.
Poniżej źródło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Strona_g%C5%82%C3%B3wna
#heheszki #heheszkipolityczne #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
mnie to bardziej interesuje synek czy ty tak na granicę białoruską pojechać potrafisz?
#bekaznarodowcow #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
kruciutko
#bekazkonfederacji #polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Jeżeli kogoś ominęły wczorajsze wiadomości to była w nich całkiem zabawna informacja o tym, że PKW odrzuciło sprawozdanie konfederacji w sprawie wyborów do europarlamentu.
Zastrzeżeń jest na 15 stron, w tym spóźnienie się ze złożeniem sprawozdania, brak przedstawienia dowodów na uregulowanie zobowiązań, korekty faktury, które nie były uregulowane, wrzucanie do wydatków kampanijnych alkoholu (co za idiota im to robił) i tak dalej przez kolejne strony.
Bardzo to śmieszne, bo to partia, która kreuje się na merytoryczną partię technokratów, która nie zajmuje się pierdołami i nie odpowiada na głupie pytania, a póki co zasłynęli tylko z niekompetencji.
Przy okazji też wszedłem zobaczyć co tam ciekawego w konfederackim i pisowskim zwierzyńcu i się nie zawiodłem xD Kuce i pisowcy z 15 stron protokołu wybrali sobie najmniejsze kwoty i nimi spamują.
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

@Gamtaro2 wyklopowe trole w formie widzę
I potem mamy co mamy. Partia spóźniła się ze sprawozdaniem, kupowali wódę za pieniądze z kampanii, a finanse im się nie zgadzają w żadną stronę, bo tu nadwyżkę zajebali, tam coś przesunęli? "Haha przecież tu nic nie ma same grosze wow". Studio wydaje niedorobionego bubla, który co najwyżej powinien dopiero opuszczać fazę betatestów, bugi wyłażą zewsząd, gra jest kosmicznie niezoptymalizowana, a na części komputerów w ogóle się crashuje co 5 minut? "Hahah przecież wszystko działa w czym jest problem, potem za rok się dorzuci jakieś pacze". Fabryka wypuszcza gówniane części, gdzie jest wysoki procent zwrotów na gwarancję? "Oj tam po co się starać myk myk myk jako tako i fajrant, inni nadrobią normę a przecież ja za to nie płacę". I tak się ten rak toczy, bo masz takich przygłupów jak zeMadafaka, którzy będą ironizować, racjonalizować i machać na to ręką. Swoją drogą ciekawi mnie jak głośno by wył, jakby te 48 zeta ktoś z jego portfela mu za⁎⁎⁎ał. Pewnie pół łypoku byłoby zajebane jego płaczami, że za karakana nie kradli, a teraz za niemieckiego agenta kradno, Polska już upada i państwo nie dba o zwykłego obywatela i pis wróć bo kiedyś było lepiej.
Zaloguj się aby komentować
Gdyby informacja o szkodliwości azbestu pojawiła się dzisiaj to jestem pewien, że niektórzy politycy zaczęliby mówić, że to sianie paniki i cios w przemysł budowlany, a masa debili by to łyknęła i zaczęła wrzucać do internetu zdjęcia jak wciągają go nosem czy coś takiego.
#bekazprawakow #zmianyklimatu #antyszczepionkowcy #polityka
Zaloguj się aby komentować
Chwała Pani Basi. Być może służyła kremlowsko-PiSowieckiemu okupantowi, ale pod koniec swojego życia zachowała się godnie
#polityka #jebacpis #bekazpisu #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Ile, kurła, razy mam zgłaszać tą reklamę i ile jeszcze, kurła, razy ją zobaczę?!
#twitter #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
Ostatnio od "zaprogramowanego inaczej" członka dalszej rodziny ze wsi dowiedziałem się że (zapewne przez Tuska) w kraju jest ciężka recesja, bo gość w sąsiedniej wsi zamknął sklep.
Recesja. Bo Zenek zamknął sklep typu mydło i powidło, gdzie harnaś kosztował 4 złote, wyboru nie było żadnego i już.
Jak się spytałem czy to aby nie przez to, że obok otworzyła się Stokrotka to się dowiedziałem że to nie ma znaczenia, bo to jest sieciówka! (???)
Tak, moi drodzy, mamy kryzys i recesję przez Tuska, bo Zenek miał sklep a teraz nie ma, Ukraińcy zabierają robotę pasożytom którzy jej nigdy nie mieli, a człowiek który jest rolnikiem z jednym hektarem nie może siebie i rodziny z tego utrzymać (jakby kiedykolwiek mógł xD). Bieda i kryzys, bo kiedyś to było a teraz to nie ma.
I winna Unia, która powstała głównie po to, żeby zniszczyć Polskę...
Naprawdę, im szybciej się ukróci antypolską działalność promoskiewskich mediów tym lepiej.
#zalesie #bekazprawakow #bekazkatoli #polityka #gospodarka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#antykapitalizm #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować