Spotkałem dzisiaj sąsiada, nie mamy jakichś tam specjalnie super relacji - ot znamy się z imienia i raz w miesiącu zamienimy dwa zdania. Wychodziłem do pracy i zauważyłem że też szybko wybiegł ze swojej klatki schodowej więc zagajam co u niego bo nie widziałem go ze 3 miesiące. Typ odpowiada że zaczął pracę i właśnie się spieszy, a że nigdy nie pracował w trójzmianówce to jest mu ciężko się przestawić.

Fajnie, ale:

  • Typ podobno pracował w TVP na Woronicza przy realizacji programów publicystycznych

  • Po zmianie władzy mu podziękowano

  • W jego repertuarze dominowały teksty w stylu: Ukry wypierdalać z Polski, ciapaci to, ciapaci tamto

  • Geje i lesbijki na stos

  • In vitro to marnowanie publicznych pieniędzy

  • Itd, itp

Pracuje na produkcji razem z tymi, którym jeszcze niedawno kazał "wypierdalać z Polski" i wychodzi na to, że po karierze w kurwizji nikt go nie chce więc musiał się trochę przebranżowić.

Chichot losu ( ͡o ͜ʖ ͡o)

Obrazek dla uwagi

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka

97fb8e82-1125-41fc-990f-9ed0b33cd583
Yes_Man userbar

Komentarze (25)

Hilalum

@Yes_Man to musiał też czymś podpaść Partii skoro mu nic nie załatwiła w żadnych ruspublikach czy jakimś samorządzie xd

AureliaNova

@Hilalum raczej był jakimś randomowym pracownikiem, pewnie przyjętym po znajomości po czystkach w TVP za czasów PiS. Którego teraz wyrzucili jak zuzytą gumę. Bo do respubliki były miejsca tylko dla tych z najlepszymi kontaktami

Wyrocznia

@Hilalum po utracie władzy PiSowi drastycznie spadła liczba dostępnych stołków do obsadzenia swoimi, więc doły poszły na bruk.

nbzwdsdzbcps

@Yes_Man Przebranżowienie to coś czego warto być świadomym w tych czasach i sam staram się być otwarty gdy zajdzie taka potrzeba. Cieszę się, że teraz pewnie robi coś pożyteczniejszego niż wcześniej.

AureliaNova

@nbzwdsdzbcps kurs na przerzucanie paczek w magazynie trwa parę godzin

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@nbzwdsdzbcps niby tak, tylko wiesz- jak ten gość miał aż taki repertuar, to to czy on pracuje w teleszczujni, czy na taśmie, magazynie, czy kopaniu rowów imo mało co zmienia, bo nikt normalny takich takstów i poglądów nie reprezentuje. To nie jest "wlazł między wrony więc krakał jak i ony", bo jak masz choćby absolutne minimum rozumu i godności, to za takie coś podziękujesz, bo nie będziesz się w stanie w takim miejscu odnaleźć. A on to robił latami, więc to są jego własne poglądy, z którymi się identyfikuje i je popiera. Co najwyżej teraz weszły one w jakichś ukryty tryb i nie będzie ciągle takiego czegoś walił, ale- again- to i tak mało co zmienia, bo przy pierwszej okazji brunatna przeszłość wyleje się z niego jak sraka po nieświeżym kebsie. Tacy ludzie co najwyżej dobrze się maskują.

jajkosadzone

czyzby to byl ten paskowy z tvp info?

30ohm

Pracowałem w mediach co lizały rowa tamtej władzy. Tak fałszywych i zjebanej firmy w życiu nie spotkałem. Jak odkryłem co jest grane to wjechało spalenie mostów. Nie muszę dodawać że rotacja była ogromna.

jajkosadzone

@30ohm powiedz co to za stacja i jakie numery sie dzialo

30ohm

@jajkosadzone nie tylko stacja więcej mają źródeł dotarcia do ludzi. Nie chce podawać nazwy bezpośrednio. Dam taką podpowiedź sprawdź jaka telewizja ma polski kapitał i portal informacyjny. Ulatwie że nie jest to telewizja ze słoneczkiem.

jajkosadzone

@30ohm no i co tam sie takiego patologicznego dzieje

30ohm

@jajkosadzone polecam gowork poczytać samo gęste leci

jajkosadzone

@30ohm polecam pochwalic sie na hejto

Chrabonszcz

@30ohm czyli TV trwam, albo Republika.

Pamiętam jak debile z wykopu spuszczali się nad TV Republika, że jest taka niezależna, obiektywna i mówi jak jest 😆 Potem się nabrali na Stanowskiego.

30ohm

@Chrabonszcz ależ skąd ani jedni ani drudzy

tomwolf

"ot znamy się z imienia i raz w miesiącu zamienimy dwa zdania."

"W jego repertuarze dominowały teksty w stylu: Ukry wypierdalać z Polski, ciapaci to, ciapaci tamto

  • Geje i lesbijki na stos

  • In vitro to marnowanie publicznych pieniędzy"

Hmmm... to chyba jednak znasz go trochę bardziej, skoro nawet wiesz jakie ma poglądy?

Yes_Man

@tomwolf przez 6 lat się uzbierało, najczęściej sam zagajał po pijaku wieczorową porą.

Apogeum nastało gdy stracił pracę, wszystko i wszyscy byli źli dookoła, tylko on jeden OK - prawilny Polak w koszulce z husarią

Lemon_

@Yes_Man Przyczaił się na kilka lat i kiedy PiS wróci do władzy (a jak tak dalej pójdzie to niestety wróci), to paskowy wróci do swojego poprzedniego zajęcia.


Słuchając okrzyków radości dochodzących z miasta, Rieux pamiętał, że ta radość

jest zawsze zagrożona. Wiedział bowiem to, czego nie wiedział ten radosny tłum i co

można przeczytać w książkach: że bakcyl dżumy nigdy nie umiera i nie znika, że może

przez dziesiątki lat pozostać uśpiony w meblach i bieliźnie, że czeka cierpliwie w

pokojach, w piwnicach, w kufrach, w chustkach i w papierach, i że nadejdzie być może

dzień, kiedy na nieszczęście ludzi i dla ich nauki dżuma obudzi swe szczury i pośle je, by

umierały w szczęśliwym mieście.

Wyrocznia

Typ podobno pracował w TVP na Woronicza przy realizacji programów publicystycznych


@Yes_Man Ale jak to? Sektor prywatny nie poznał się na wysokiej klasy specjaliście? XD

Yes_Man

@Wyrocznia no wyobraź sobie że nie

twardy_kal_owiec

A ja robię w firmie gdzie brudna pała szefowała. I to na dość wysokim stołku. Ale tu jest taka filozofia, że pały się zmieniają, a robota sama się nie zrobi. I łatwiej na górze wylecieć, niż na dole, bo dobrych ludzi brakuje.


Natomiast co do zasady, ostracyzm to jest ku⁎⁎⁎⁎ko dobra rzecz i powinien być szeroko aplikowany wobec każdego peta.

inty

Może to był paskowy z TVP info

Zaloguj się aby komentować