jesteśmy gotowi do samego końca bronić tradycyjnych wartości rodziny!!
no chyba, że stracimy fundusze unijne, to wtedy nie
#polityka #bekazprawakow #wiadomoscipolska

jesteśmy gotowi do samego końca bronić tradycyjnych wartości rodziny!!
no chyba, że stracimy fundusze unijne, to wtedy nie
#polityka #bekazprawakow #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Niesamowite, że konserwy wybrały sobie kardynała Saraha jako swoją "nadzieję", bo jasno to pokazuje, że pomimo jego znikomych szans na zostanie papieżem prawaki są gotowi zawiesić na chwilę swój rasizm, byle tylko dosrać mniejszościom seksualnym, kobietom, innym religiom, lewakom i w skrócie: aby już niekoniecznie biały, ale heteroseksualny mężczyzna katolik stał na świeczniku jako jednostka wybrana xD
#polityka #bekazprawakow #kosciol




Zaloguj się aby komentować
Koń osiodłany, chorągiew zawieszona, miecz naostrzony. Kierunek Eurokołchoz, za tobą królu Grzegorzu! Niech zyje imperium rosyjskie xD
https://youtube.com/shorts/pssBGt2P9ng?si=wb6W3Zv9FcsbvRVj
#polityka #kabaret #bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
Skoro Konfederaci czy ogólnie pojmowani fundamentaliści rynkowi optują za prywatyzacją edukacji, co z porozu nie jest sprzeczne z ich doktryną, to dlaczego ci sami ludzie zarazem forsują koncepcję "bonu edukacyjnego", która jest de facto zrzucaniem się podatników na to, aby ktoś mógł korzystać z prywatnych usług? Bon mieszkaniowy czy żywnościowy byłby przez tych samych ludzi okrzyknięty 'socjalizmem', ale w przypadku edukacji już nie widzą tej sprzeczności. Analogicznie z bonami turystycznymi, którym się sprzeciwiali, ale popierają dokładnie IDENTYCZNE rozwiązanie w edukacji. Z czego to wynika?
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #antykapitalizm #polityka
Wydaje mi się, że to rozwiązanie przejściowe - cel bardziej osiągalny niż całkowita prywatyzacja od strzała. Ale podobnie jak podnosi @pacjent44 , to chyba źle zaadresowane pytanie bo Konfederacja nie ma tu silnej reprezentacji, a już na pewno nie takiej która łapie się w zawiłościach ich poglądów.
Inna sprawa, że Bon Edukacyjny właściwie istnieje w Polsce. Prywatne szkoły otrzymują państwowe pieniądze za każdego ucznia - w wysokości subwencji oświatowej. Innymi słowy, samorządy otrzymują pieniądze na każdego ucznia, a jeśli uczeń jest w prywatnej szkole, to do niej wędruje cała subwencja.
Miało by to służyć konkurencji. Obecnie szkoły dostają kasę, niezależnie od poziomu kształcenia, a rodzice posyłający dzieci do prywatnego sektora są podwójnie poszkodowani - nie odbierają pieniędzy które są przeznaczone na naukę ich dzieci oraz muszą za nią dodatkowo płacić.
Dodatkowo forma płacenia za usługę edukacji dziecka stawia szkołę w pozycji sprzedającego, który odpowiada przed kupującym i wytwarza zdrowe podejście "płacę, więc mogę wymagać"
Zaloguj się aby komentować
#politya #bekazprawakow #bekazusa

Zaloguj się aby komentować
Obczajcie sobie oficjalną stronę białego domu
https://www.whitehouse.gov/lab-leak-true-origins-of-covid-19/
Przecież to wygląda jak jakiś wordpress dla szurów i jeszcze te linki do youtube xD
Ten człowiek ma nadal 42% poparcia. Ja zaczynam mieć poważne wątpliwości czy system, w którym ledwo potrafiący czytać Mariusz magazynier powinien mieć prawo głosu. Tacy ludzie nie potrafią podjąć jednej dobrej decyzji co do swojego życia, a decydują kto ma rządzić krajem.
#polityka #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
mordo szuris wraca do formy
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Cześć mamo, to ja... tak właśnie wyglądałem... kiedy postanowiłaś kupić te tabletki...
#bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym oficjalnie powiedzieć, że j⁎⁎ać Grzegorza Dauna i innych okołokonfederackich szurow. Niszczycie ludzi pieprzone ściery. Sączona przez was socialami propaganda skłóca rodziny.
Dzisiaj od partnera mojej matki dowiedziałem się, że:
Niemcy są większym zagrożeniem dla Polski niż Rosja
w Polskich szkołach usunięto z programu naukę o bitwie pod Grunwaldem, bo była niekorzystna dla Niemcow (WTF???)
w Oleśnicy zamordowano zdrowe dziecko
”Bążur ma psychologa - i on ma nas bronić w razie jakiejkolwiek wojny?!”
Beżowi dostają w Polsce 2100zl miesięcznie a Polacy nic (xD)
i wszystko to niepytany o te kwestie, a powiązanie z aktualnym tematem rozmowy było za każdym razem mocno wątpliwe. Wziąłem matkę na bok, bo poza powyższym zauważyłem, że jakoś częściej dochodzi u nich do sprzeczek i dowiedziałem się, że na porządku dziennym jest Grzesiu Daun, Mazurek, Dziki Trener. Powiedziała, że cały czas jej nawija o ich zjebanych teoriach i denerwuje się, że ona nie podlapuje psychozy i rzuca w jej stronę jakieś oskarżenia, że nic ją nie interesuje i nie obchodzi jej co się stanie z Polską.
Dużo teorii z d⁎⁎y, o których słyszę od dwóch dni, to te wszystkie spierdolone prawackie memy o imigrantach, nieodrywalnych butelkach itd.
Dzisiaj już nie wytrzymałem i powiedziałem, że nie chce mi się słuchać tych kłamstw i dyrdymałów. Obraził się.
Jestem mega wkurwiony, bo mi jej zwyczajnie szkoda. Poza tym, o czym pisze, to strasznie fajny facet, ułożony, ciekawy do pogadania.
Ulało mi się, przepraszam, że przy swietach
#bekazprawakow #zalesie #polityka
@cweliat co do bitowy pod Grunwaldem to jak w tej paście że Europejczycy piją mleko z gównem. W 2024 Leszczyna robiła uproszczenie programu...
W projekcie tych zmian zaproponowano m.in. usunięcie z podstawy programowej dla klas IV szkoły podstawowej zapisu: „uczeń sytuuje w czasie i opowiada o królowej Jadwidze, Władysławie Jagielle, Zawiszy Czarnym, unii polsko-litewskiej i zwycięstwie grunwaldzkim”.
Jednakże, wciąż pozostaje zapis: „uczeń porządkuje i umieszcza w czasie najważniejsze wydarzenia związane z relacjami polsko-krzyżackimi w XIV–XV wieku”, co implikuje, że bitwa pod Grunwaldem nadal będzie omawiana w kontekście tych relacji.
Zaloguj się aby komentować
czy prawi nauczą się kiedyś wzbudzać poczucie winy w sposób który nie wywołuje ciarek żenady?
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Psychoprawactwo to powinno mieć jednak konstytucyjny zakaz generowania obrazków XD
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka #putinowskapolska #jebackonfederacje

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
rzetelne i obiektywne dziennikarstwo - co o nim sądzicie?
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
kruciutko z pisowskimi hipokrytami
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu

@festiwal_otwartego_parasola Najśmieszniejsze że pocisnęła go stara dobra Kataryna.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kataryna (dla tych co jej nie kojarzą)
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Pojedynek z konfiarzami. No cóż, dokładnie tak sobie ich zawsze wyobrażałem XDDD
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazmemcena #polityka #putinowskapolska
Zaloguj się aby komentować
Przeżyjmy to jeszcze raz XD
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #putinowskapolska
Pytający upośledzony, ale naprawdę nie cierpię jak Hołownia im odpowiada, a wy się jeszcze cieszycie... Non stop przerywa, nadużywa swojej pozycji i nie daje dojść do głosu. Ciężko się to ogląda i ponad minutę nie wytrzymam z żenady (przez obydwie strony). Serio to jest wg was oranie? O tyle dobrze, że przynajmniej Hołownia nie używa klakierów, tak jak PiS i Konfederacja.
Zaloguj się aby komentować
Elon odpalił streama jak grał w PoE 2, zginął w walce z bossem tutorialowym, został potraktowany masowym hejtem na czasie i wyglądał jakby się miał rozpłakać po czym tajemniczo przerwało mu połączenie. Nie rozumiem jak można być tak niepewnym siebie będąc jednocześnie tak wpływowym. To wygląda jakby cała jego tożsamość była zbudowana na próbie przypodobania się masom, a pod tym była jedynie pusta skorupa człowieka. Jest to obraz smutny jak i żałosny. Na tym etapie zaczynam się zastanawiać czy on sobie niedługo czegoś nie zrobi.
https://www.youtube.com/watch?v=9Vw0Z7ieH3g&t=257s
#polityka #bekazprawakow #elonmusk #przegryw #antykapitalizm
Zaloguj się aby komentować
Gdyby typowy Konfederata, nawet typu 'soft', miał pod lufą przy skroni wybierać między socjaldemokracją, a faszyzmem, to wybór zawsze padłby na to drugie, mimo powtarzania ad nauseam ahistorycznych banialuków o "lewicowości" faszyzmu czy nazywania tym epitetem każdego, kogo nie lubią, o co paradoksalnie zawsze oskarżali lewicę. Podobnie z Platformą - gdyby Platforma miała wybierać między prawdziwą, klasową, a nie idpolową lewicą, a Konfederacją to wybór zawsze padł by na Konfederację, bo Platforma i Konfederacja mają za sobą więcej wspólnego niż Platforma z lewicą. Różnica jest taka, że Platforma chce kapitalizmu z unijną flagą, a Konfederacja z białoczerwoną, ale koniec końców zawsze służą oni interesom kapitału i najbogatszych.
To samo tyczy się Konfederaty zmuszonego do wyboru - prawicowy populizm zwykle ma poparcie drobnomieszczańskie i niezadowolnego proletariatu o znikomej świadomości klasowej, a sam bazuje na grifcie i przekierowywaniu niezadowolenia z funkcjonowania systemu na nieznaczące bzdety i dystrakcje. Prawicowi populiści nie mają problemu w sprzedaniu swoich ideałów czy zaplecza poparcia na rzecz legitymizowania pozycji wielkiego kapitału, nawet jak deklarują się, że chcą rzucić mu rękawicę, to chęć ta nigdy nie wynika ze sprzeciwu wobec mechanizmów kapitalizmu, przynajmniej na poziomie doktrynalnym.
Przede wszystkim konfederacki wolnorynkowy dogmatyzm nie opiera się na żadnej merytorycznej wiedzy, a raczej powtarzaniu demotywatorów z pamięci i innych sloganów o tym jak to "komunizm zabił sto tryliardów", a podczas konfrontacji z rzeczywistością rozpada się pod ciężarem własnych sprzeczności, a jego głosiciele zmuszeni są wycofać się ze swoich obietnic słowami o tym, że "to żart". Ci ludzie w życiu nie czytali żadnej literatury o wolnym rynku i w gruncie rzeczy nie różnią się od kuców, których światopogląd to powtarzanie bon motów Mentzena.
#revoltagainstmodernworld #antykapitalizm #polityka #bekazprawakow
@RobertVanPlitt "Gdyby typowy Konfederata, nawet typu 'soft', miał pod lufą przy skroni" ------> Uwaga: Ze-s-r-ałby się w majty i popłakał. Dziękuję za uwagę. Typowy "konfederata" to młody pryszczaty dzieciak płci męskiej lub identyfikujący się jako mężczyzna. Nie polecam znajomosci z takimi jednostkami.
Zaloguj się aby komentować