Stary długopis podpisuje praktycznie wszystko, co mu PiS podsuwa. Nowy wanna-be długopis podpisze bez protestu nawet to, co mu nieformalny koalicjant podsunie.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Stary długopis podpisuje praktycznie wszystko, co mu PiS podsuwa. Nowy wanna-be długopis podpisze bez protestu nawet to, co mu nieformalny koalicjant podsunie.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
prawaki chcące ustalać innym życie samemu żyjąc inaczej, odcinek 69420
#polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

@festiwal_otwartego_parasola to we wszystkim tak. Spróbuj zbudować związek. Spotykacie się, jest git, wszystko fajnie ale nie ma ludzi idealnych. Więc mówisz, że nie podoba Ci się to i tamto, argumentujesz to i co słyszysz? Że manipulujesz i chcesz ją zmienić xD
A ona chce być sobą. To mówisz ok, bądź sobą ale beze mnie i odchodzisz, bo po co masz się męczyć?
Laski mają strasznie sprane głowy, tym że mogą być kim chcą i robić co chcą zachowując prawo do całej reszty, a to nigdy tak nie działa. Zawsze coś jest kosztem czegoś. Związek z samej nazwy wiąże, więc ogranicza w pewien sposób. Chociażby ogranicza liczbę partnerów seksulanych - hipotetycznie. Nie mówiąc o tak trywialnych rzeczach jak sprzątanie po sobie bo drugiej osobie to przeszkadza.
Zaloguj się aby komentować
#bekazpisu #heheszkipolityczne #bekazprawakow #heheszkipolityczne #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że Elon mówił to na serio czy tylko chciał brzmieć fajnie?
#elonmusk #bekazprawakow #heheszki #biznes
Zaloguj się aby komentować
Nigdy nie byłem lewicowy, przez pewien okres nawet potrafiłem się nazwać centroprawicą. Jednakże od 2014 i agresji Rosji (i po natężonej propagandzie na świecie) z prawicy zrobiło się takie jebitne bagno, że aż rzygam, oglądając ich przedstawicieli.
Spójrzcie teraz, jak pięknie wyglądałaby debata bez takich ludzi jak Nawrocki, Mentzen, Jakubiak, Braun, Bartoszewicz, Woch, no i bez Maciaka, bo to szur.
Wyobrażacie sobie dyskusję w takim gronie? Znalazłyby się zupełnie inne argumenty, zupełnie inne tematy...
Natomiast w przypadku, gdy jesteśmy w czołówce świata jako wielki ewenement, jak można tak odbudować kraj w 35 lat, ta banda prawackich szurów pieprzy, że Polski nie będzie, że tracimy suwerenność, że jak tu żyć.
Jak ja ich k⁎⁎wa nienawidzę, wszyscy jak jeden mąż kreują nam wizje destabilizacji i wrogów.
A największymi wrogami, proszę państwa, są tak naprawdę oni sami.
#debata #polityka #bekazprawakow
Natomiast w przypadku, gdy jesteśmy w czołówce świata jako wielki ewenement, jak można tak odbudować kraj w 35 lat, ta banda prawackich szurów pieprzy, że Polski nie będzie, że tracimy suwerenność, że jak tu żyć.
Nie oglądałem tej debaty, ale znam "szura", który coś podobnie gada. Nazywa się Bartosiak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak ja ich k⁎⁎wa nienawidzę, wszyscy jak jeden mąż kreują nam wizje destabilizacji i wrogów.
A największymi wrogami, proszę państwa, są tak naprawdę oni sami.
No tak, bo ten kraj nie ma wrogów, trzeba ich wykreować xD Sam żeś się grubo odkleił.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
milczący pakt nieagresji xDD
polskiej prawicy
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
#polityka #stanowski #trzaskowski #kanalzero #wybory #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
brak słów
#bekazprawakow #polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
Na Nowogrodzką muszą chyba teraz przyjeżdżać tony bigosu na uspokojenie xD
Jeżeli ktoś nie obserwował dzisiaj co się dzieje to wklejam podsumowanie:
rano wychodzi wywiad onetu z opiekunką dziadka, którego mieszkanie przejął Nawrocki. Opiekunka zarzuca mu, że jest oszustem i nie płacił nawet za rachunki
politycy PIS odwołują wszystkie swoje konferencje
o 11 wychodzi Czarnek i jeszcze dwóch knurów z PIS. Czarnek odpalony zarzuca wszystkim podłość, bo to złoty człowiek, pomógł dziadkowi i ten z wdzięczności mu nawet testament sporządził, a poza tym to i tak wszystko akcja służb, a o kible trzaskowskiego nikt nie pyta
PIS publikuje dokumenty, w których nic się nie klei. Nawrocki miał niby zapłacić przed aktem notarialnym 120 tys. co potwierdzil sobie sam Nawrocki jako pełnomocnik sprzedającego. Testament sporządzony na kartce. Nikt nie odpowiada jak zapłacił za to mieszkanie
Nawrocki u Romanowskiego stwierdza, że w sumie to nie zapłacił od razu, ale te 120 to suma opłat jakie poniósł na mieszkanie
Kaczyśki dzwoni do Nawrockiego w trakcie wywiadu, żeby wypierdalał ze studia XDD
To wszystko jednego dnia xD Kogo oni chcieli wstawić pod żyrandol. Kto na nich głosuje.
#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Już myślałem, że dzisiaj coś wymyślili, ale okazuje się, że pożar w burdelu tak wielki, że kazali wszystkim posłom PIS zamknąć się w domu xD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować
a jakie miał wyciągnąć wnioski? że jak przychodzi stado nacjololo małp i siłą wprowadza swoje porządki to należy się do nich dostosować?
konfiarzom to już przepaliło wszystkie styki
#urojeniaprawakoidalne #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji

Ciekawe, jak zwykle przepisy nie nadążają za rzeczywistością:
https://www.prawo.pl/oswiata/czy-mozna-wywieszac-ukrainska-flage-na-szkole-w-autobusie-w,514849.html
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem co się dzieje w sztabie PIS, ale nie potrafią sobie poradzić z tą nową aferą Nawrockiego.
Zawsze na każdą niegodziwość reagowali potrafili zrobić jeden spójny i dający się logicznie zlepić przekaz, a teraz mamy tłumaczenie, że to służby atakują obywatelskiego kandydata albo, że to mieszkanie to żadne przysporzenie majątkowe, bo nie ma kluczy do niego (?).
Beton może to przełknie, ale niesmak pozostanie. Niezdecydowani i ludzie, którzy nie interesują się polityką natomiast będą kojarzyli Nawrockiego z cwaniaczkiem, który za bezcen przejął mieszkanie. To nie jest materiał na prezydenta, a tłumaczenie jego niegodziwości atakiem służb to tak jakby diler tłumaczył się, że miał piekny biznes, ale ta wścibska policja wszystko popsuła.
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpisu #konfederacja #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
W sobotę nowy odcinek kota przy kawie, a tymczasem zachęcam do obejrzenia https://youtu.be/kTOKVhL1EVI?si=8rE9GNQM-Fz22lfc #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka #polska
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazprawakow
Dla tych co mieli ostatnio wielki problem z typem i beczkę śmiechu bo sobie cyknął fotę, możecie sobie przybić piątkę z rosyjską propagandą.
https://mlyn.by/26042025/shimon-holovnya-kandidat-payacz/
Ps. Fajne są tam też newsy wychwalające memcena. Przypadek? Nie sądzę

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
DERMORCY
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
@Anty_Anty ciekawa teoria, tylko jak się przeczyta ten krótki „artykuł” to tam jest napisane tylko
Wcześniej jego 16-letnia córka powiedziała, że została skrzywdzona przez kolegę.
czyli według gazety ona nawet nie musiała zostać zgwałcona. Mógł się całować z jej koleżanką i ona się poczuła skrzywdzona. A dalej jest nawet napisane
Oprócz 16-letniej córki i jej 18-letniego chłopaka
więc ja bym poczekał na jakąkolwiek wersję zdarzeń.
Zaloguj się aby komentować