kiedy jesteś tak konserwatywna, że musisz zacząć szukać czwartego faceta w ciągu roku
#polityka #bekazprawakow

kiedy jesteś tak konserwatywna, że musisz zacząć szukać czwartego faceta w ciągu roku
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jakbyście nie wiedzieli, sadzenie drzew to niszczenie miasta
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
polski kibic w Helsinkach ściągnął wczoraj flagę LGBT
mentalni jaskiniowcy najchętniej wprowadzaliby swoje porządki na całym świecie xD
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
czyli hitler dopiero na trzecim miejscu?
#polityka #bekazprawakow #niemcy

Zaloguj się aby komentować
Jakby się ktoś zastanawiał, czy oskarżenie przez Muska Trumpa o bycie na liście Epsteina, może negatywnie wpłynąć na popularność tego drugiego, w szczególności u wieśniaków z ruchu Qanon, którzy strasznie są zainteresowani tą listą, to na screenach macie przedsmak tego co niedługo republikanie będą powtarzali jak mantrę 🤣
Wiwat Trump, wiwat obrońca ofiar napaści seksualnych!
#polityka #bekazprawakow #trump



Zaloguj się aby komentować
dokładnie, konserwatyzm to jest to, czego nam brakuje XD
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Co za k⁎⁎wa piękne uniwersum XD
Trump, który zatrudnił Elona do cięcia wydatków w rządzie, za to, że ten opłacił mu kampanię i, bądź co bądź, prezydenturę, po wyjebaniu typa oznajmia, że wyjebanie Elona było największą oszczędnością XD
A Z DRUGIEJ STRONY ELON PIŻMO
jak już wrzuciło kilka osób, podpierdala Trumpa, że faktycznie był na pedowyspie XD
Idole prawicy sztuk dwa proszę państwa XD
Dziękówka @kiri za ładne screeny
#politykazagraniczna #usa #elonmusk #donaldtrump #bekazprawakow



@Rozpierpapierduchacz mam wrażenie, że Piżmo to taki koleś, co absolutnie nie ma wiedzy w wielu tematach, a jedynie jakieś drobne strzępki, które układa sobie w głowie w logiczną dla niego całość i na tej podstawie tworzy historie, bo przecież "jest inteligentny" i tak musi być. Słyszy słowa antykoncepcja USAID Gaza w tym samym briefie, tworzy historie o kondonach dla hamasu finansowanych przez USAID, kiedy faktycznie to była pomoc w zwalczaniu AIDS w Gazie, ale w Mozambiku.
Tak mi to z boku wygląda. xD
Zaloguj się aby komentować
Braun dostał oficera prowadzącego, dla odmiany z Polski, tak jak memcen dostał wiplera...
#heheszkipolityczne #bekazprawakow #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow
I znowu niewyedukowana banda troglodytów wybiera nam prezydenta. Mnie to już nawet tego społeczeństwa nie żal bo najwyraźniej na więcej zwyczajnie nie zasługuje.
Zaloguj się aby komentować
Po pierwszej odklejce Batyra za granicą większość jego wyborców będzie sobie pluć w brodę, ale grunt, że teraz lewakuf boli d⁎⁎a. Mental polskiego prawicowca chyba ogranicza się do nasrania na korytarzu i podniecaniu się jak postronni narzekają na smród.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wybory
Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le ale spin leci w prawicowych mediach.
Sad Apelacyjny wydal wyrok sygn. II AKa 445/24. Chodzilo o typa, ktory w 2022r zerwal z urzedu miasta w jeleniej gorze flage ukrainy i wy⁎⁎⁎al do kosza.
Jaki jest spin? Taki, ze sad uznal, ze mozna tak robic.
Jak jest naprawde? Posluchalem, w przecinwienstwie do udostepniajacych ameb, tego wyroku.
SA poparl decyzje SO, nie mozna zrywac flag, nie mozna ich zniewazac, ale gosciowi
WARUNKOWO UMORZYL, bo niska szkodliwosc spoleczna.
Pierdolone prawicowe bezmozgi.
#polityka #bekazprawakow
Ochrona flagi innych państw w Polsce regulowana jest przez Kodeks Karny, który przewiduje karę za znieważenie flagi państwa obcego, jeśli państwo to jest uznane przez Polskę i wzajemnie chroni swoje symbole. Zasady eksponowania flagi państwa obcego są określone przez przepisy prawa międzynarodowego i dobre praktyki dyplomatyczne, zgodnie z którymi flaga państwa obcego powinna być eksponowana w sposób odpowiedni i z należnym szacunkiem.
@bartek555 zwyczajnie trzeba być głupim, żeby takich rzeczy nie WIEDZIEĆ. Dziwne, że ktoś ma odwagę mówić coś innego. Ładowanie swoich wyznawców w tarapaty.
Zaloguj się aby komentować
Ukradnij miliony. W podatkach, od pracowników... gdzie się da. Zapłać milion $ za kolację z #trump . Mijają trzy tygodnie... i cyk, ułaskawionko. Nie siedzisz w więzieniu, bo nie musisz, a pieniądze już dawno wydane.
#bekazprawakow #wiadomosciswiat
@Konto_serwisowe zastanawia mnie czy po tak otwartych akcjach i normalizacji takich zachowań jest możliwy powrót do normalności bez zdecydowanej i bardzo surowej eliminacji ludzi jak Trump i jego świta.
Rewolucja francuska z niczego się nie wzięła. Tam też w pewnym momencie władza i jej poplecznicy myśleli, że mogą wszystko i tylko Bóg może ich osądzać.
Zaloguj się aby komentować
Kremlowski śmieć Orban na konferencji sympatyków Moskwy CPAC gorąco poparł Nowogrodzkiego
Swoją droga to już druga d⁎⁎⁎ka putina (po tej rumuńskiej) która dopinguje Karolkowi.
#polityka #jebacpis #jebacruskich #kreml #putin #bekazpisu #bekazprawakow
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wszystko zaczęło się od przepychanek w czasie procesji. Już wtedy siostry różańcowe szarpały mojego męża, aby zdjął baner, bo „nie przystoi, aby wisiał wizerunek mężczyzny, który zdejmuje krzyże”
wiadomo, zdejmowanie krzyży to real shit, ale zniszczyć komuś grób to już można.
#polityka #bekazprawakow #wiadomoscipolska #bekazpisu #bekazkatoli

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
chryste, mało tam nieszczęść?
#polityka #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
to zupełnie oczywiste, że taki bosak czy wipler mają przepalone styki po tym spotkaniu, bo któż jak nie oni najbardziej przebiera nóżkami, żeby w końcu otwarcie połączyć konfe z pisem?
#polityka #bekazprawakow

któż jak nie oni najbardziej przebiera nóżkami, żeby w końcu otwarcie połączyć konfe z pisem?
@festiwal_otwartego_parasola zaczynam podejrzewać, że Mentzen już dawno skapnął się jak próbują go urobić, dlatego przystąpił do prezydenckich by wykręcić dla siebie poparcie tak by mieć swój elektorat kiedy będzie opuszczał ten pociąg zmierzający w przepaść. Dlatego taki kwik jest teraz XD
Cały misterny plan katakana poszedł się j⁎⁎ać, chcieliście wydymać Sławusia to teraz Sławuś wydyma was XD
Zaloguj się aby komentować
widzę, że hejtowi konfiarze płaczą, że jest mało wpisów pod tagiem #bekazkonfederacji i podobnymi, sugerując tym samym, że inni zaczęli się ich bać i przestaną ich obrażać, po to, żeby zagłosowali na rafała.
jednocześnie to te same osoby, które po pierwszej turze kazały innym wyjść z bańki xDD
wszyscy wiedzą, że konpederastia jest z każdym dniem coraz bliżej pisu, a wy wyborcy razem z nią i jest to proces nieodwracalny, więc każda próba podbudowywania swojego ego, jakoby ktoś miał was o cokolwiek błagać jest żenująco śmieszna xD
#polityka #bekazprawakow

Mnie najbardziej rozwala, że prawactwo to niekonsekwentni idioci - raz chłopa z roboty zapytałem co on się tak orzyluerdala do gejów na co poszedł klasyczek - “pederaści jedni, dzieci chcą transformować” (cokolwiek oznacza to ostatnie słowo. XD
To pytam typa - Tomeczku kochany Ty lubisz kobietki, takie bez siusiaczków, nie?
- No a jak, chłop musi bo się udusi
No to co Ci te biedni chłopcy przeszkadzają? Przecież oni tylko zwiększają szanse na to że poruchasz robię babeczki bez siusiaczków
I wiecie co? Chłop dostał blue screena, próbował coś tam dalej o dzieciach mówić ale już mi się nie chciało słuchać jego naciąganych wypocin xd
Zaloguj się aby komentować