Podstawa to dobra samopromocja:
#tinder #randkujzhejto


Społeczność
Rozmowa na temat związków, ogólnych relacji damsko-męskich, randkowaniu, również randkowaniu za pomocą aplikacji.
Podstawa to dobra samopromocja:
#tinder #randkujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Czy w Polsce funkcjonuje jakakolwiek "normalna" (przyjemna w obsłudze, niewypełniona botami i ofertami niezobowiązującego seksu) aplikacja/portal randkowy? Jeśli tak, jaka i co za nią przemawia? Jeśli nie, czego wam brakuje w istniejących?
#zwiazki #randkujzhejto #internet #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio równolegle do mojego rozstania z partnerką w moim otoczeniu było też kilka innych. Akurat we wszystkich był ten sam schemat że na początku związku status faceta był wyższy, przez lata wspierał rozwój partnerki, motywował do np. zdobywania lepszego wykształcenia, kwalifikacji, wspierał rozwinięcie jej biznesu. Po latach gdy te partnerki weszły na wyższy poziom i zdobyły niezależność finansową związek kończył się bardziej z ich inicjatywy.
Do tego wszyscy ci faceci inwestowali głównie w rzeczy z których oboje mogą korzystać typu dom, mieszkanie, samochód a kobiety głównie w siebie czyli w swój wygląd lub swój biznes. Faktem jest że wszystkie te kobiety są atrakcyjne fizycznie i w jakimś stopniu narcystyczne.
Czy wy też zauważyliście podobny schemat czy to po prostu moja bańka informacyjna i chodzi głównie o ten typ kobiet?
Zapraszam też dziewczyny do dyskusji jak to widzą.
#przemyslenia #zwiazki

Nihil novi, w annałach redpilla jest historia truckera z USA, który opłacał swoje dziewczynie studia prawnicze (bo tam to droga zabawa), a ta po zostaniu prawniczką go rzuciła, bo związek prawniczki i kierowcy TIRa to trochę mezalians xD
Wystarczy zrozumieć hipergamie i Briffault's law i wszystko staje się jasne. Oczywiście w praktyce to nie takie proste, jesteśmy czymś więcej niż swoimi instynktami, inaczej każdy mężczyzna sukcesu koło 40 zmieniałby żonkę na młodsza, a tak nie jest. Problem w tym, że nasze społeczeństwo bardziej kobietom pobłaża, przez co łatwiej i częściej im odpierdala, choć nadal na niewychowanych bachorach widać ten mechanizm lepiej.
Te słynne konserwatywki to tylko redukowanie ryzyka, a nie jego eliminacja.
Zaloguj się aby komentować
Co byś zrobił dla seksu?
(właściwie to bardziej smutne niż śmieszne)
#heheszki #pieklomezczyzn #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Opowiem wam, jak wygląda sytuacja na wirtualnym rynku matrymonialnym cześć perspektywy starego dziada po trzydziestce.
Wykupiłem sobie konto Tinder Gold (120 zł) oraz Bumble Premium (110 zł). Po tygodniu użytkowania:
1 para na Tinder
1 para na Bumble
Sensowna rozmowa: 0
Randki: 0
Miasto : Kraków
Tak wygląda sytuacja. Nie warto było płacić, ale przynajmniej przekonałem się, że nie ma sensu dalej w to brnąć. Dodam tylko, że miasto to Kraków, czyli jeden z większych ośrodków w Polsce.
#tinder #bumble #randkujzhejto
Zaloguj się aby komentować
Jejku jej...
Ta koleżanka z pracy jednak nie żartowała. No i teraz już nie jest dla mnie "koleżanką z pracy" a "Panią Szefową" (celowo z dużych liter). Na wszelki wypadek już się pożegnałem z najlepszym przyjacielem (ale będę kombinować żeby jednak jakiś kontakt z nim dalej mieć). Jeju, i co teraz mam zrobić? Właśnie będę miał z nią nockę we dwójkę w robocie, mam tylko nadzieję że nie będę molestowany.
A przy okazji to spotkałem panią magister aptekarkę z którą się spotkałem kiedyś ale uciekłem bo nie chciałem od niej (zna mnie) kupować tego, co chciałem kupować.
#zwiazki #rozowepaski @Dudleus
@Zjedzon czekaj czekaj powoli, ochłoń i na spokojnie. Miała cię podrywać, ale okazała się kierowniczką? Z przyjacielem to chodzi, żeby stracić kontakt zanim się zaćpa?
Jak będziesz molestowany to trzeba by zgłosić na policję, jednak przyznam się, że nigdy nie czytałem o tym więc nie jest to porada prawna.
Z panią farmaceutką, to trzeba charakternie, odważnie, z zasadami brać co trzeba i zagadać przy okazji co u niej.
Zaloguj się aby komentować
Kochanie, sorry jeżeli ostatnio byłem trochę dziwny. Chciałbym Ci to wynagrodzić, żeby znów było jak dawniej.
Kocham Cie, @hejto <3
#heheszki #hydepark #milosc #muzyka #zyciepo30stce

Zaloguj się aby komentować
Czy po trzydziestce możliwe jest znalezienie kobiety, która chciałaby zakładać rodzinę? #pytanie #zwiazki #kobiety
@DerMirker po twojej trzydziestce czy z kobietą po trzydziestce?
Pierwsze całkiem możliwe, szukałbym młodszej. Drugie mało prawdopodobne. Jeśli mam jakieś koleżanki/ znajome, które po 30 nie są w stałym związku to zazwyczaj coś jest mocno z nimi nie teges albo mają już bagaż w postaci dzieci i byłego męża.
Zaloguj się aby komentować
Już tęsknię. Spotkanie jest dogadane na nadchodzący tydzień a ja intensywnie się przygotowuję do niego w różnych aspektach. Ani na maturze ani na robocie ani nawet na prawie jazdy mi nie zależało tak bardzo jak teraz. Stres jest, i to niemały, ale go produktywnie wykorzystuję i dzięki temu mnie napędza on lęków (bo jak się uruchomią lęki to trafiam do pętli lęk -> spadek motywacji -> większy lęk że się nie uda i tak dalej). Wspominam sobie adresatkę moich westchnień i to mi bardzo poprawia humor. Trzymajcie się tam i trzymajcie za mnie kciuki :33
#rozowepaski #zwiazki #podrywajzhejto
Zaloguj się aby komentować
@Wiertaliot mnie lubi i tęsknił, ale nie umie okazać swoich uczuć. Jak mogę mu pomóc?
Zaloguj się aby komentować
tl;dr - sympatia.pl nie polecam, innych portali też.
Miałem czekać do zakończenia premium czyli jeszcze prawie miesiąc, ale prawdę mówiąc nie chce mi się. Wynik jest znany, więc zacząłem podchodzić do całego portalu sympatia.pl dość lekko. Nawet go wręcz testuję.
Nie będzie dokładnych statystyk jak poprzednim razem, już mi się nie chce. Odwiedziłem ponad sto profili, przez dwa miesiące udało mi się wyjść na jedno spotkanie zakończone niepowodzeniem. Wysłałem 22 wiadomości, dostałem dwie od portalu ("witaj" oraz "odbierz darmowe 3 dni premium za wstawienie 10 zdjęć"), kilka od scammerów, przed chwilą jedną od samca z "niedyskretnymi pytaniami" oraz, tu muszę popełnić cytat:
Hahaha znalazł się mądrala. sam jesteś scammerem bo chowasz się za grafiką pokaż gębę a nie cwaniaczysz. Zgłaszam cię oszuście.
To wiadomość od kobiety o wymownym nicku "nieszczęśliwa", lat 36, podane miasto X, w opisie "nie mieszkam w mieście X, ale bardzo bym chciała" (ja mam zaznaczone Warszawa; X =/= Warszawa), nie szuka kogoś młodszego (ja jestem <36, ale sama weszła na mój profil). Zdjęcie ma wysłać "jak nam się będzie dobrze rozmawiało", a ma wstawione standardowe zdjęcie typu placeholder portalowy. Lekka hipokryzja moim zdaniem
O jaką grafikę chodziło? Ano automat kwalifikujący zdjęcie profilowe zwraca uwagę czy na zdjęciu jest twarz. Co zawiera twarz? Obrys, oczy, nos, usta. Grafika wstawiona przeze mnie jako zdjęcie profilowe na obrazku numer jeden
Premium na trzy miesiące (+10 dni gratis! Wyjątkowa promocja!) kosztuje 45 zł. Czy się opłaca? <lol2>
Moja wiara w ten portal skończyła się, gdy po wstawieniu wygenerowanego zdjęcia nagle ruch ożył. Tylko ożył w dziwny sposób. Po ponownym zalogowaniu nie miałem żadnych interakcji, za kilka sekund pojawiają się odwiedziny mojego profilu, za dwie minuty kolejne, o ktoś polubił mnie w "bingo" (odpowiednik tinderowego lewo/prawo). Wylogowuję się, loguję się za kilka godzin i... bardzo podobna sytuacja. Portal sympatia.pl prawdopodobnie ma jakiś algorytm "podsycający" użytkowników żeby ich jakoś utrzymać. Do tego jest mnóstwo martwych profili, a nawet jeśli nie martwych, to nie odpisujących (jest wskaźnik przeczytania).
Przykład profilu scammera na obrazku numer dwa. Szybkie szukanie obrazem powoduje podanie informacji, że jest to pani biorąca udział w ślizgaczach.
Co przelewa czarę goryczy? Ano obrazki trzy i cztery. To na pewno nie są kradzione zdjęcia. Na pewno też ktoś mocno siedział nad tym żeby nadać im zbliżony do rzeczywistości wiek.
Ogólnie mocne zawiedzenie. Strata czasu, strata pieniędzy (kto zapłacił), strata nerwów i strata nadziei.
Jeśli ktoś tu jeszcze wierzy we wszelkiej maści internetowe wsparcie matrymonialne, polecam przejrzenie Tinder Insights. Są to statystyki tworzone na bazie profili udostępnianych przez użytkowników. Można wygenerować tylko swój, więc polecam porozglądać się za obrazkami z reddita.
Wołam @Parezywek bo chciałeś.
#hejtoswatki #randkujzhejto #randki #zwiazki #sympatia #podrywajzhejto ale także #zalesie #oszukujo #cyberbezpieczenstwo




Zaloguj się aby komentować
Odpaliłem ostatni etap rozwoju mojego konta na portalu sympatia.pl, choć bardziej nazwałbym to samotnia.pl.
Statystycznie nadal mizernie, ten portal to w większości pustka. Premium nie opłaca się, przynajmniej z mojego punktu widzenia.
Co zrobiłem? Na ostatni miesiąc premium wrzuciłem focię zmajstrowaną przez komputer. Chcę zobaczyć czy coś to zmieni, choć spodziewam się jedynie bana.
#hejtoswatki #randkujzhejto #randki #zwiazki #sympatia
Zaloguj się aby komentować
jako koneser tagu #przegryw gorąco polecam nowiutką #drama na #redpill #youtube
tak, wiem że nikogo to nie obchodzi
https://youtu.be/cB7rWtfO-iA?si=oGTXQpI8M6BcMoFj
Amerykański youtuber z kręgów redpill/pua (Fresh&Fit) zaciążył w Dubaju chińską seksturystkę xD w wywiadzie defacto przyznaje się ona do złapania chłopa na hajs co pięknie punktuje #destiny.
To nie jest tak, że wszystkie kobiety takie są. Ale kobiety na które łapią się tacy kolesie są właśnie takie xD
#pudelek #plotki #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wygrana na loterii. Kobiety szybciej się rozwiodą. A mężczyźni?
Jak pisze "The Guardian", w przypadku mężczyzn duży zastrzyk gotówki sprawi, że znacznie częściej wejdą w związek małżeński.
Natomiast w przypadku kobiet zwiększa prawdopodobieństwo rozwodu w krótkim terminie.
#kobiety #mezczyzni #zwiazki #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować
Nigdy nie rozumiałem w filmach czy życiu realnym osób które po śmierci małżonka do końca życia pozostawali sami.
Aż do teraz.
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhh
Zaloguj się aby komentować
Mam pytanie, czy to że ktoś nie był w związku do niemal 30tki nie jest "nieco podejrzane"? Może to głupie porównanie ale jakby ktoś w wieku 30 lat przyszedł do pracy i okazało się że nigdy nigdzie nie pracował xD "Coś ty chłopie robił przez 30 lat?!"
To tak działa czy nie?
#mampytanie
@RockmanZMorrowind troche tak dziala, chociaz moj ostatni chlop nigdy nie byl w zwiazku do 27, a mielismy mega udany zwiazek. Niestety mu odjebalo po wielu latach i stwierdzil, ze woli byc sam.
Zaloguj się aby komentować