Mężczyzna i jego mechaniczna piła?
To człowiek który zabija dla zabawy!
Wyciął cały szczypiorek z rabaty
Aż małżonka ze wściekłości wyła!
[oryginalny post]
#ogrodnictwo #heheszki #uzytkownicy #boripozakontrolo @PlatynowyBazant


Mężczyzna i jego mechaniczna piła?
To człowiek który zabija dla zabawy!
Wyciął cały szczypiorek z rabaty
Aż małżonka ze wściekłości wyła!
[oryginalny post]
#ogrodnictwo #heheszki #uzytkownicy #boripozakontrolo @PlatynowyBazant


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

W niedzielę 21 czerwca w gminie Górno pod Kielcami odbędzie się referendum w sprawie odwołania rady gminy. To drugie takie głosowanie w tej kadencji - poprzednie, z kwietnia 2025 r., upadło przez niską frekwencję. [...] Autorami wniosku w sprawie przeprowadzenia referendum jest grupa ośmiu osób,...
Juz po 12, czyli można
#pijzhejto #piwo #winiuchowedkuje

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

Prezydent Boliwii Rodrigo Paz ogłosił w sobotę stan wyjątkowy na terytorium całego kraju po ponad sześciu tygodniach protestów i blokad dróg, które sparaliżowały gospodarkę tego południowoamerykańskiego państwa – podała agencja AFP.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=WZar_YYsX98
Spriitzz ft. Merely – Sunscreen [2025]
https://www.discogs.com/release/35107475-Spriitzz-Where-R-U-Sunscreen
#muzyka #muzykaelektroniczna #trance #vocaltrance #progressivehouse #progressivetrance
Zaloguj się aby komentować
Jak według was wygląda nauka muzyki i przygotowanie do egzaminu z instrumentu? Ile godzin trzeba przepracować, żeby dostać piąteczkę?
#nauka #muzyka
Zaloguj się aby komentować
6 003 025 - 543 = 6 002 482
Z dzieciakami na kąpielisku i jednak się udało krótkie open water włożyć. Do tego zabawnie jest ludzi poobserwować - przyszły glonojady ostrzyknięte botoksem i jedna ma tramp stamp o treści Lucky You, tak żeby ziomek zapinający ją od tyłu wiedział jakim jest szczęściarzem XD
#plyniemydojadraziemi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rzut na zwycięstwo w ostatniej sekundzie meczu nr 6 finału polskiej ligi koszykówki, dzięki któremu będzie w niedzielę będzie mecz nr 7, rozstrzygający o mistrzostwie kraju: https://x.com/PLKpl/status/2068071061485125750
Ujęcie telewizyjne i powtórki: https://www.youtube.com/watch?v=MqtB-ZZ9a7w
Skrót całego meczu: https://www.youtube.com/watch?v=MrBnF1X2CH4
Bardzo polecam obejrzeć meczyk (już jutro o 19!), póki co poziom finałów jest znakomity!
#koszykowka #sport
#owcacontent
Zaloguj się aby komentować
Znam kogoś kto wolał gdy czerwiec był brzydki i chłodny
#pokazpsa #psy

Zaloguj się aby komentować

Sytuacja na Śląsku po I wojnie światowej była skomplikowana. Brakowało pracy, a ci którzy ją mieli nie otrzymywali za nią zapłaty. Ludność domagała się większych przydziałów żywności i niezatrudniania żołnierzy Grenzschutzu kosztem Polaków. W kopalniach i hutach najwyższe stanowiska były...
Dzień dobry, nastał dzień dzisiejszy #hejtopiwowarszawa
Widzimy się (beze mnie, no chyba że... Zostawiam sobie opcję, bo a nuż) dziś o 19:00 na schodkach, zgodnie z propozycją @twombolt naprzeciwko kaskady (tj tutaj: https://maps.app.goo.gl/TVCjngTXJtVsXj2R6 )
Zapraszam!
@Tomoe @slawomiras @ddavvvidka @macgajster @starebabyjebacpradem @Shagwest (jednak Piwo bez Owcy) @Kaligula_Minus @Dudleus @Sweet_acc_pr0sa @macgajster @Yes_Man @myoniwy @Zielonywewszystkim @twombolt @Fafalala @CyniaFix - nawet jeśli się odżegnywaliście, to i tak zawołam, bo już nie ogarniam xD
#hejtopiwo #warszawa
#owcacontent
Zaloguj się aby komentować
Auto tv republika marki forthing (chinczyk) zderzyl sie z autem ambasady niemieckiej.
Ah ci patrioci.
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Pod prysznicem myślałem o tym, co napisać w opinii o „Severance” i uświadomiłem sobie, jak bardzo tęsknię za forami internetowymi.
Dyskusja na temat jednego serialu w jednym miejscu to coś, czego mi brakuje na #hejto. Zamiast tego opinie są rozproszone i gdyby nie odpowiednie strony je zbierające, jak Filmmeter czy Bookmeter, trudno byłoby na nie trafić.
Jakoś tak szkoda, że fora raczej już nie wrócą do łask.
#przemyslenia
Zaloguj się aby komentować