To się chyba nazywa hipokryzja?
#heheszki #memy #memylotr

To się chyba nazywa hipokryzja?
#heheszki #memy #memylotr

Zaloguj się aby komentować
Co to za skurczybyk? Spierdala przed siatką szybciej niż murzyni xD
#natura #robaczki

Zaloguj się aby komentować
Mój młody to jest ancymon.
Na ściankę wspinaczkową z książką.
I wiadomo, że jebnięty (ale zdrowo) po tacie.
#ksiazki #rodzicielstwo #czytajzhejto


Zaloguj się aby komentować
#pixelart #gif autor: yue_takami | To the Next View | 240 × 180 px

Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu pisałem, że moje młode udało się przestawić z piosenek dziecięcych na "normalne".
Ostatnio byłem na koncertach i chciał żebym mu trochę ponagrywał i potem pokazał.
Najbardziej wpadł mu w ucho i zaczął podśpiewywać kawałek z tekstem:
"Fuck that shit, let's start a riot"
No pasuje do pięciolatka, nie powiem xD
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować
320 617 + 19 + 19 + 19 + 19 + 19 + 19 + 43 + 19 + 19 + 19 = 320 831
Jak zwykle dojazdy do pracy, raz kółeczko zrobiłem większe 😁
#rowerowyrownik #rower
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin




Zamiast uprościć, policzyłem więcej. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować

Mistyczka, pisarka, kompozytorka, autorka dzieł medycznych i twórczyni własnego języka. O radę zwracali się do niej nawet królowie. Swoim życiorysem mogłaby obdarować kilka osób. Hildegarda z Bingen należała do najbardziej niezwykłych kobiet średniowiecznej Europy.
#ciekawostki...
Kupiłem sobie wentylator, żeby powietrze mi się ruszało w tej mojej piwnicy latem w te upały co nadchodzą.
Kryste Panie, jaki to był dobry pomysł.
#gownowpis #wentylator #latowypierdalaj
Zaloguj się aby komentować
różnie to w tym moim życiu bywało, ale ostatecznie po wszystkich perturbacjach, mogę spokojnie powiedzieć, że mam szczęście, a tym szczęściem są moi rodzice, z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć, że mój ojciec jest moim najlepszym przyjacielem, a matka, jak to matka no kocha mnie jak pierworodnego.
Ile razy mi ojciec pomagał czy to w pracy czy przy samochodach czy w jakiejkolwiek sprawie, w której tej pomocy potrzebowałem, nigdy nie powiedział "nie, nie mogę, nie chcę"
pomimo tego, że się z nim kłócę na tematy polityczne (bo jest prawicowym szurem) to jednak jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie robi.
ale do meritum, ostatnimi czasy często nachodzi mnie myśl, że jeżeli mój tata się zawinie (w tym roku 6 dyszek) to nie wiem jak miał bym sobie poradzić, że niby nagle będę musiał dźwignąć cały ciężar, który on nosi na plecach, tj moją matkę, brata autystę itd, itd.
i k⁎⁎wa nie wiem jak sie tej myśli pozbyć, ktoś coś miał podobnie?
#rodzice #przemyslenia
Ja to Ci powiem ze nigdy nie byłem jakoś blisko z tatą, pływał jak byłem mały, potem pływał jak byłem starszy. Ale zawsze mi pomógł, naprawił, wyjaśnił co trzeba, kłóciłem się z nim też na tematy polityczne a nawet o to że rzymianie rządzą światem. Wtedy to było takie błache, ale zmarł miesiąc temu i cholernie mi go brakuje. Był jednym z najmądrzejszych osób jakie znałem, potrafił zrobić wszystko. Od postawienia paneli słonecznych i zbudowania magazynu energii dla domu przez hydraulike aż po brukarstwo. Czasem mam wrażenie że ja nic nie umiem :) spędzaj z czas z bliskimi póki można.
No cóż, moi rodzice to byli złoci ludzie, niestety pod koniec życia poskladaly ich choroby Ostatnie kilka lat ich życia miałam ręce pełne roboty, najpierw odszedł tata, 2 lata później mama Robiłam za pełnoetatową pielęgniarkę, kucharkę, sprzątaczkę itp itd, jednocześnie mając swoje własne życie na drugim końcu miasta Jak mnie te lata przetyrały psychicznie to nie jestem w stanie tego opisać Żeby nie było tak kolorowo, teraz pomagam młodszemu bratu z chorobami psychicznymi i nałogami
Co do twojego pytania, bądź na to przygotowany, ale nie ma też sensu się tym zadręczać, póki możesz po prostu korzystać i cieszyć się z tego że jeszcze są na siłach
Dobrze za wczasu załatwić wszystkie potencjalne formalności związane ze spadkami, upoważnieniami itp
Zaloguj się aby komentować
Czy są tu jacyś Hejtowicze, którzy dzisiaj pojechali do Radomia na koncert Jean-Michel Jarre'a?
#pytanie #radom #koncert #muzykaelektroniczna

@NooT chwalił się, że jedzie https://youtube.com/shorts/cmv8Ii5Wbac?is=7WWjMvOxhp_jJ5gw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I was today years old jak się dowiedziałam że curry to nie taka przyprawa tylko mieszanka z innych przypraw xD To tłumaczy dlaczego zawsze kiedy robiłam marynatę do kurczaka to wychodziło za słone, bo tam już jest sól xDD #jprd #brawoja

Zaloguj się aby komentować

Ministerstwo Finansów chce podnieść opłaty od tzw. małpek. Chodzi o dodatkową opłatę nakładaną na alkohol sprzedawany w małych opakowaniach do 300 ml. Gminy mogą stracić wpływy. We wtorek (16 czerwca) na stronach kancelarii premiera została opublikowana informacja o pracach nad projektem ustawy o...
jebło tak, że bez prądu siedzę XD
#raportzchwilibiezacej #burza
Zaloguj się aby komentować
Piątek piąteczek piątunio #gastronomia #pizza #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować

Nowe przepisy nakładają na samorządy obowiązek aktywnego działania na rzecz zapewnienia powszechnego dostępu do wody pitnej. Choć wiele z tych działań było już wcześniej realizowanych, teraz gminy będą musiały je zintensyfikować, usystematyzować, monitorować i raportować. Według szacunków problem...
#ogrod najbardziej w tej robocie nie lubię zakładać tego homonta #pdk

@PlatynowyBazant ech, jak jestem w robocie to muszę nosić szelki do pracy na wysokościach, do tego pas monterski: racza, klucz nastawny, poziomica, młotek, miary nie noszę xd, a jak ci wymyślą robotę nad wodą to jeszcze kamizelkę ratunkową xD
Idzie się zagotować a najgorzej zimą jak masz to na kurtkę zimową albo jak pada to masz to na sztormiak.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jak dodać filmik z telefonu?
#hejto
Zaloguj się aby komentować