Zaloguj się aby komentować
Zeszlifowalem stolik, przemalowalem olejem na bardzo jasny, ale wyszedl chujowo, wiec zeszlifowalem i pomalowalem olejem na oryginalny kolor. Ja to mam leb.
#ogrodnictwo #diy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
119 000 280 - 420 = 118 999 860
Jak planeta płonie, to zimny kefir wchodzi cały na białko
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
#zalesie #leczsiezhejto #chorujzhejto
No i c⁎⁎j, no i cześć. Od kilku dni czułem ból w prawej ręce. W sobotę wróciłem z wypadu za miasto i już czułem, że jest źle. W niedzielę wizyta ma tzw. nocnej pomocy lekarskiej. A wczoraj ortopeda. USG i diagnoza, zapalenie stawu barkowego. Napiernicza mnie tak, że chyba utnę sobie rękę. Nawet po d⁎⁎ie nie mogę się podrapać. Leki, zwolnienie z pracy i oczywiście zero aktywności fizycznej i to raczej długoterminowo. Tosię i Tomki odmeldowuję się na czas nieokreślony. Razem z bólem wróciły mi objawy #depresja i nawet nie chce mi się przeglądać memów na hejto.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tymczasem w domu, kiedy nie możesz pojąć jak to nie weszło
#heheszki #pilkanozna #mecz

Zaloguj się aby komentować
Wykończenie domu zmierza ku końcowi. Niedługo można się przeprowadzać
#dom #remontujzhejto #chwalesie


Zaloguj się aby komentować
Ale otwarcie - sezon lato 2026
#heheszki #lato2026 #lato #opalanie


Zaloguj się aby komentować
Są takie zespoły, które siedząc w swojej bańce nawet nie próbują z niej wyjść i tłuką ciągle to samo.
Powiedziałbym, że jest takich większość, a już na pewno w #deathmetal .
Czy to źle? W większości wypadków pewnie średnio, ale są tez takie bandy, które siedząc we własnej bańce wymasterowały swój skill pod sufit przez co same sobie są wzorem i właściwie nie ma mają punktu odniesienia czy porównania z czymkolwiek innym.
Tak jak Ulcerate, które kiedyś było "nudnym klonem" Gorguts, a teraz na każdym następnym albumie gra to samo tylko lepiej.
Przy czym to "lepiej" to już od dawna jest poziom nieosiągalny dla nikogo, tak technicznie jak i kompozycyjnie.
Wykonawca: Ulcerate
Utwór: Undying as an Apparition
Album: Cutting the Throat of God
Data wydania: 2024
#kacikmelomana #muzyka #metal
Zaloguj się aby komentować
A więc tak wygląda przyszłość technologii: leasing konsoli. W sumie to nie wiem co o tym myśleć. Niby nieopłacalne, ale można wykupić potem konsole albo upgrade zrobić. Do tego w najtańszej opcji to są grosze. #gry #ps5

@Sveg
Do tego w najtańszej opcji to są grosze.
Tia. Takie grosze, że podpisując leasing na 3 lata wydajesz tyle ile na certified refurba już teraz (albo niewiele mniej od nowej), a w wersji 12 miesięcznej wydasz tyle w 20 miesięcy xD To już lepiej kupić konsolę i wtedy zatrzymać, zwrócić albo zrobić upgrade przez sprzedaż starej i zakup nowej.
Jako wypożyczenie to jeszcze ma sens. Ogarnąć płytki od znajomych, wziąć na miesiąc dwa i zrobić sobie maraton exów. Jak wejdzie do Polski to sam tak pewnie zrobię. Ale jako główny sposób "posiadania" ma to zero sensu.
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy temat hejtolajnanyłej przypomniał mi historię koleżanki z pracy mojej żony. Poszła na wizytę do ginekologa, siada na fotel, lekarz zagląda i mówi:
- O ho ho, ale się Pani wystroiła...
Koleżanka nie wiedziała o co gościowi chodzi, zerka w dół i ... widzi, że ten dezodorant, którym sobie psiknęła w majty tuż przed wyjściem z łazienki to był jednak brokat w spraju do włosów w kolorze złotym.
Tak, zmieniła później lekarza.
#heheszki
Zaloguj się aby komentować
Propo zarobków lekarzy wyobraźcie sobie, że to gówno wypływało bardzo powoli i wiele z tych patologii było tolerowanych latami, natomiast sami lekarze zachowali się na tyle kumato, że nikt na lewo i prawo nie chodził i nie chwalił się ile zarabia na waleniu w c⁎⁎ja, a do tego pilnowali, ile osób może dostać się do koryta.
Tej umiejętności nie nabyli programiści, którzy swego czasu dookoła puszczali w eter info, że w sumie to oni pracują 2h, walą klientów w c⁎⁎ja, płacą im za to 15-20k i jest sielanka, eldorado i każdego zapraszają do zawodu, dając tysiąc wskazówek jak się nauczyć ich fachu xD W efekcie jest płacz, że skomplikowane rekrutacje, brak miejsc pracy, ogromna konkurencja i tak dalej.
#programista15k #gownowpis #praca #pieniadze
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Takiego wielkiego śledzia to ja jeszcze nie widziałem!
#niewiemjaktootagowac #wielorybytonieryby #islandia




Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jak ktoś jarał szlulgi regularnie w mieszkaniu to jest to już nie do odratowania? Powiedzmy, że przez np 5 lat. #remontujzhejto #mieszkania
Zaloguj się aby komentować
Uff, to nie po mnie
#poznan @dradrian_zwierachs coś wiesz?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kryptowaluty #scam właśnie odebrałam telefon. Z holenderskiego numeru. W języku polskim. Średnia jakość połączenia, możliwe że rozmówca z akcentem wschodnim. Z informacją że mam do odebrania pieniądze z krypto waluty . I teraz nie wiem co myśleć. Dobra niby wiem, tylko że jest ALE.
Kiedyś miałem konto na Binance, w związku z wycofaniem z Holandii krypto, doszło do transferu zasobów z Binance na inną giełdę. I nie mam tam dostępu. Mój numer telefonu (lokalny) nie lata po Tinder itp i nie ma do mnie połączeń z ofertami scamowymi. Poważne pytanie: czy podanie numeru konta typu revolut umożliwia obrabowanie mnie?
Kiedys już miałem podobny telefon w języku angielskim, z pewnego powodu połączenie przerwałem. Z podobnego powodu sam nie dokończyłem transferu środków.
Czy miał ktoś podobne doświadczenia?
@Analnydestruktor kupowałeś coś na aliexpress albo używałeś nr. tel. do zarejestrowania się np, podczas instalacji kamerki do monitoringu albo jakiegoś smart-gniazdka?
Soft do nich często prosi o zgodę na dostęp do twoich danych, trzeba wszystko ręcznie wyłączać za każdym razem, a tych firm było z 600 albo i 900 raz.
Jak u chińczyków jest z uczciwością to wszyscy wiemy, a logowanie się przez nie konto z hasłem, a nr. tel jest co raz częstsze.
Zaloguj się aby komentować
Heh kuwa starosc, kolejny ząb out i tera przymusowa pauza od sportu, anytbiotyk wjezdza - sie mlody dentist meczył 40 minut XD #zalesie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować