Zdjęcie w tle
adikb

adikb

Zawodowiec
  • 3wpisy
  • 102komentarzy
Droga społeczności Hejto!

Potrzebuję waszej pomocy.

Żona pisze pracę magisterską na temat rehabilitacji w zespole cieśni kanału nadgarstka. Jako, że choroba jest bardzo częsta wśród osób zawodowo pracujących na komputerze, a takich tutaj nie brakuje, stąd gorąca prośba do osób które mają takie schorzenie i są po leczeniu operacyjnym o wypełnienie krótkiej ankiety na temat rehabilitacji przed oraz po operacji. Link do ankiety poniżej.

https://forms.gle/hbE6LBNRhhgGKZUk7

Dziękuję z góry w imieniu żony i swoim.
lexico

@adikb nie tylko ludzie pracujący przy kompie. Moi rodzice to mają, a zaczęło się po 60-tce.

Zaloguj się aby komentować

Cześć, witajcie!

Z moim różowym paskiem podjęliśmy decyzję o budowie domu po 12 latach chowu klatkowego w bloku. Rozglądamy się za działką, projektem i wykonawcą. Czy Szanowni Hejterzy byliby zainteresowani relacją z postępu w realizacji planu? Zastanawiam się nad relacją w formie vloga na znanej platformie streamingowej i dodatkowo wpisy tutaj w formie krótkich notek ze zdjęciami i linkami do filmów.

Czy kogokolwiek interesowałyby takie wpisy?
KapitanBomba

chuj kładę na twoje budowanie xD

LordNargogh

Ja dopiero co mam to za sobą i nie, dziękuję. Absolutnie najgorszy okres w moim życiu. Postarzalem sie o 10 lat, utylem 40 kilo. Ciągły stres, problemy, nieprzewidziane wydatki. Wykończony organizm od pracy fizycznej. Budżet przekroczony dwukrotnie pomimo tego że w ciul rzeczy robiłem sam. Nadal niedokończone podwórko i robię na nim wszystko sam bo już nie ma kasy.

Życie w domu jest wspaniale, ale sam proces budowy to koszmar. Powodzenia :)

Half_NEET_Half_Amazing

@LordNargogh 

no w końcu jakiś nie słodko pierdzący wpis o budowie domu

Glonojad

A nie lepiej prowadzić takie relacje na konkretnych forach (np. forum budowlane.pl) gdzie są ludzie których to naprawdę interesuje? Sam buduję, wielu znajomych też buduje i naprawdę z czasem wszystkie te przedsięwzięcia wyglądają podobnie... Jasne jest to wydarzenie z tych ważniejszych w życiu ale szczerze to ostatnie o czym marzę to jeszcze tutaj oglądać fotki z budowy 😅

Zaloguj się aby komentować

A teraz "Ojciec Mateusz". Jakież to symboliczne.... #tvpis
smierdakow

W końcu bo już @grzyp-prawdziwek by komuś krzywdę zrobił

rakokuc

Tym bardziej symboliczne, że odcinek jest o tym, jak to ojciec Mateusz tropi dwóch ministrów podejrzanych o przekroczenie uprawnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cebulaZrosolu

@adikb ja tam ojca Mateusza lubię oglądać

Zaloguj się aby komentować