nic dodać nic ująć
batyr dla korzyści politycznych i wylizania d⁎⁎y jebniętym konfiarzom uważa, że lepiej skłócić nas politycznie i dać paliwo kacapskiej propagandzie na tacy
#bekazpisu #polityka




nic dodać nic ująć
batyr dla korzyści politycznych i wylizania d⁎⁎y jebniętym konfiarzom uważa, że lepiej skłócić nas politycznie i dać paliwo kacapskiej propagandzie na tacy
#bekazpisu #polityka




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#niemcy #morze #sassnitz #ciekawostki Odbudowa mola w Sassnitz odbywa się z kasy sponsorów. Za około 350 euro możesz kupić sobie deseczkę na którym wyfrezują Twoje imię i nazwisko, ksywkę czy nazwę firmy. Całość kasy jest przeznaczona na odbudowę molo.

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#smacznejkawusi pajonk przez noc zrobił sieć, skusił go aromat piwa

Zaloguj się aby komentować
#polska #zachodniopomorskie #morzebaltyckie #przyroda

Zaloguj się aby komentować
I jak tam? Kupione już bułki, wędliny, itd.?
#gownowpis


Zaloguj się aby komentować
6 000 380 - 1 000 = 5 999 380
#plyniemydojadraziemi #plywanie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
gorąco jest, więc zadań kluczowe pytanie o skarpety do sandałów #ankieta #heheszki #latonapierdalaj #modameska


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To co ze pracuje w takiej firmie ze moge miec spf50 na litry za darmo. To co ze mam jeden w plecaku, drugi na dzialce a trzeci w przedpokoju. I tak i tak zawsze zapomne sie posmarować. Dobrze ze na hamakowisku se daszek powiesilem xD. Aleeee sie spalilem japidi.
#cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, proszę wstawać, już jest rano!
#dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Co za poranek, elegancko, przyjemnie chłodno. Żona śpi, ja z córą chillujemy od 5:30 #poranek #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
@bori śpisz? #gownowpis
@100mph https://youtu.be/g1KpEQlxHnI?is=ZhsiC0ubEN2C5aKd tak się jedzie z panelarzami u @suseu
Zaloguj się aby komentować
@ErwinoRommelo Co mnie obchodzi, że niedziela!? #dziennemanewry #gownowpis #zapraszamdoczolga https://www.youtube.com/watch?v=uRSAatLI2QY
Zaloguj się aby komentować
#listaobecnosci #anime #dziennazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować