Zaloguj się aby komentować
To co ze pracuje w takiej firmie ze moge miec spf50 na litry za darmo. To co ze mam jeden w plecaku, drugi na dzialce a trzeci w przedpokoju. I tak i tak zawsze zapomne sie posmarować. Dobrze ze na hamakowisku se daszek powiesilem xD. Aleeee sie spalilem japidi.
#cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, proszę wstawać, już jest rano!
#dziendobry


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Co za poranek, elegancko, przyjemnie chłodno. Żona śpi, ja z córą chillujemy od 5:30 #poranek #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
@bori śpisz? #gownowpis
@100mph https://youtu.be/g1KpEQlxHnI?is=ZhsiC0ubEN2C5aKd tak się jedzie z panelarzami u @suseu
Zaloguj się aby komentować
@ErwinoRommelo Co mnie obchodzi, że niedziela!? #dziennemanewry #gownowpis #zapraszamdoczolga https://www.youtube.com/watch?v=uRSAatLI2QY
Zaloguj się aby komentować
#listaobecnosci #anime #dziennazmiana
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Ale idziemy z @vvitch równo w tej kolejce, lider dogoniony, oby tak dalej
#hejtotyper

Zaloguj się aby komentować
Tegoroczne Warszawskie wianki - O.S.T.R.y dowiózł. Świetny kontakt z publicznością, przyjemnie się tego słuchało. Nawet dzieciaki bujały się w rytm bitów
Niestety tylko tyle - dzieciaki były już zmęczone. Może za rok uda się zostać dłużej
#koncert #muzyka


Ostry to dla mnie przykład tego, jak raper może się godnie starzeć. Widać po nim, że mentalnie wyrwał się z podwórka (jak większość jego słuchaczy) i bez spiny, na luzie daje koncerty, żeby sobie z tego żyć, a nam przypominać o latach młodzieńczych
Pamiętam jak na męskim graniu występował na małej scenie i sobie śmieszkował jakoś w stylu że może scena mała, ale on za to duży (bo sobie przytył). Piękny dystans do siebie i świata:)
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś był to w miarę dobry kanał z kompilacjami sytuacji na polskich drogach, ale x lat temu się zdupcyło. Dzisiaj z ciekawości sprawdziłem czy jest lepiej i.. nie.
#youtube #polskiedrogi #cotokurwajest #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
ja nawet nie mam tego czasem, ja mam tak cały czas. kot z Was jeszcze tak sie czuje??
https://music.youtube.com/watch?v=qaPRj-LrdHs&si=I3tGqY2CsXcGXD3b
#yoowkinutki
#przemysleniazdupy
Zaloguj się aby komentować
Jako że jutro temperatury jak w krematorium to skoczę sobie do klimatyzowanej sali kinowej na horror ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Pierwsze recenzje są pozytywne, a i mi koncept backrooms się spodobał odkąd pierwszy raz się z nim zetknąłem.
#filmy #kino

Zaloguj się aby komentować
Plan miałem ambitny... Uchwyce uroki Niechorza i jego latarni dronem.
Trochę na szpilkach czekałem na możliwość, bo burza wisiała w powietrzu.
Dobra... startuję i chmara jaskółek stwierdziła, że przywita się z moim dronem. Trzeba nadmienić, że cały czas latały wokół latarni, ale pojawił się chiński intruz i chciały dać o sobie znać. Nie chcąc zrobić im krzywdy i przy okazji stracić zabawkę, to spierd... znaczy, wylądowałem w zorganizowanym pośpiechu. Jednak i tak chwilą nagrania się podzielę (tak po części, to chciałem zobaczyć też, jak wyjdzie mi edycja filmu na telefonie
#niechorze #drony
Zaloguj się aby komentować
Niemcy wygrywają, z przebiegu gry raczej niezasłużenie, iworyjczycy spuchli pod koniec, po zmianach trochę jeszcze pociągnęli, ale niewykorzystana setka się zemściła #mecz #gownowpis #mundial
Zaloguj się aby komentować
tak mi sie nasuwa ten kawałek patrzac na to te wszystkie poklaski jak jakis zjeb kreci filmik i zakazuje rodzinie muzułmanów pomodlic sie na parkingu gdzies w trasie. i tak wszyscy mu w komentarzach przyklaskuja ale jak bąkiewicza pałowali bo stawiał krzyz niezgodnie z prawem to och ah bija polaków niemcy.
wyobrazcie sobie że ktos Wam zakazuje legalnych czynności jak pomodlenie się, jak wypicie szklanki wody, k⁎⁎wa co za kraj co za banda zjebów.
https://music.youtube.com/search?q=sexbomba+kij
#przemysleniazdupy
#notorasizm
#yoowkinutki
Zaloguj się aby komentować