Widzę, że dziś wszyscy piją piwo, to i ja się napije z Wami. Od którego zacząć? #uk #pijzhejto #piwokraftowe

Widzę, że dziś wszyscy piją piwo, to i ja się napije z Wami. Od którego zacząć? #uk #pijzhejto #piwokraftowe

Zaloguj się aby komentować
Link on Github --> https://github.com/Nieuport/news-and-links/blob/gh-pages/docs/2026.06.21.md
Human Observations on Mythos Runs - https://exploitbench.ai/blog/human-observations/
How to Fetch a Moving Target with Poudriere - https://oshogbo.com/blog/91/
Rusty Rootkit - Windows Kernel Rookit in Rust (Codename: Eagle) - https://memn0ps.github.io/rusty-windows-kernel-rootkit/
The Mythos We Have At Home: A Patch-Diffing Pipeline for N-Day Generation - https://www.originhq.com/research/patch-diffing-pipeline
A Different Approach to Red Team Tool Design - https://saza.re/posts/rover/
#informatyka
Zaloguj się aby komentować
119 005 857 - 275 = 119 005 582
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Podoba mnie się ten mural.
#islandia #streetart #konie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rozkmina o kwiatach. Jeśli kwiat jest dziki, to o jego walorach estetycznych zadecydowały owady. Na skutek selekcji ewolucyjnej powstały kwiaty. Kwiaty to organy płciowe tych roślin. Ale do zapłodnienia dochodzi na skutek zapylenia. Ale to nie roślina wybiera roślinę. To owady decydują kotóry kwiat jest piękniejszy i go wybierały. Więc w zasadzie wszystkie dzikie kwiaty to efekt dopasowania gustu, milionów pokoleń różnych much.... W zasadzie to projektantami dzisiejszych kwiatów są owady zapylające xD poniżej na zdjęciach moja petunia(różowa) z balkonu, którą wychodowała moja żona oraz przykład dzikiego gatunku petunii bez selekcji wprowadzonej przez człowieka. #rozkminy


Zaloguj się aby komentować
Takie, wydaje mi się, całkiem przyjemne zdjęcie udało mi się pstryknąć:)
#wiatraki

Zaloguj się aby komentować
#galaretkanomore
Zjedzone: 3 500 kcal
Spalone: 3 800 kcal
Kroki: 22 500
Bieg: 11 km
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Rano normalnie bym poszedł na zakupy ładny spacer z 5 km ale było sporo do przytachania i pojechałem samochodem bo jedzenie i napoje na urodziny młodego.
Zostawiam mały deficyt aby jutro podjeść grilla i ciast.
#adelbertthemighty
Zaloguj się aby komentować
W końcu!!! znalazłem kawałek, który tak bardzo lubiłem za gówniaka, na punkowych koncertach morde się darło...
@AndrzejZupa wruuuć!
#yoowkinutki
https://music.youtube.com/watch?v=eXJqSPYCYu8&si=L92CHeQkwrMbQJm7
Zaloguj się aby komentować
36lat, 2 dzieci, mężatka a i tak w supermarkecie, gdzie chodzi co tydzień na zakupy, mojej żonie nie sprzedali piwa. XD Z jednej strony powinna się cieszyć, z drugiej strony to, hokus-pokus, czary mary, sam zapierdalam po browary. #zyciepo30stce
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Kurde, do południa musiałem klęknąć kolanem na zimną podłogę przy czyszczeniu filtra u pralki, teraz mnie to kolano boli
#gownowpis #hejto30plus #zalesie #zyciepo30stce #zyciejestnobelon
Zaloguj się aby komentować
Zapraszam na kolejną czwartą już część relacji z wyrypy do Pribaltiki. Tyma razem mało tekstu dużo zdjęć.
#nivaznegdziedroga
#podrozujzhejto
#pribaltyka
#przyroda
#podroze
https://www.hejto.pl/wpis/pribaltica-cz-4
Zaloguj się aby komentować
Po śniadanku wyruszamy do Parku narodowego Kemeri. wpadamy rano na parking i tu zdziwko, bo parking jest płatny ale nie ma komu zapłacić, okazuje się że trzeba ściągnąć apkę, po kilkunastu minutach walki z technologia udaje się pobrać aplikację i zapłacic po 3 euraski za 24 godziny postoju i ruszamy w magiczne torfowiska. Najpierw piękny bór bagienny pełny borówek i niespodzianka w postaci dziwnego roweru, zagadka rozwiąże się już niedługo gdyż pojazd służył do wożenia belek do naprawy ścieżki. Z lasu wychodzimy na torfowisko pełne skarlałych sosenek, kwitnącej wełnianki i rosiczek. krajobraz iście bardziej przypominający tundrę i wręcz...
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
na chwilę się uspokoiło ale znad Czech już nadchodzi kolejna runda xD #kotlinaklodzka #burza #pogoda swoją drogą to moja ulubiona strona www podczas #latonapierdalaj
https://www.blitzortung.org/en/live_lightning_maps.php?map=15


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować