Uwaga zarzucam temat edycji niedzielnej #hejtolineanyway
Co można powiedzieć na spotkaniu rodzinnym ale nie na spotkaniu w pracy?

Uwaga zarzucam temat edycji niedzielnej #hejtolineanyway
Co można powiedzieć na spotkaniu rodzinnym ale nie na spotkaniu w pracy?

Zaloguj się aby komentować
Składam zażalenie do #nowywlascicielhejto . Jakiś bot ciągle piorunuje moje wpisy, więc go zablokowałem. Niestety pomimo tego on nadal może to robić i ciągle mnie piorunuje. Na innych to działa, o co chodzi? Hakiery jakieś?
Zaloguj się aby komentować
60 dni bez #marihuana Wczoraj zdałem egzamin na wyższy stopień krav magi. Jutro i we wtorek ostatnie egzaminy na studiach
Bez fajerwerków, chce zapalić ale tego nie zrobie #uzaleznienie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dawno nie bylo to cyk #rozdajo. Produkty zakupione w labuan (malezja) polecaja sie na sprobunek. Nie mam pojecia jak smakuja, mam nadzieje, ze obrzydliwe.
Losowanie trwa do kiedy mi sie przypomni, ze koniec.
Wygrany przez hejto los musi wyslac kod qr do paczkomatu (mala paczka).
Edit: dorzuce jeszcze smieszna herbatke z indonezji.
#glupiehejtozabawy #malezja #podroze #jedzenie

Wylosowany piorun z wpisu - @Pawelvk
https://hejto-los.pl/cd05dbee-5649-4be7-9382-85fbcff03548
#hejtolos
Wpis dodany za pomocą aplikacji hejto-los
Zaloguj się aby komentować
a kto to się tu chowa w krzaczkach? omnomnomnomnom #ogrodnictwo #rodos #ogrodkidzialkowe


Zaloguj się aby komentować
Pamiętata, jak w zimie pytałem, czy można kleić rozetki maskujące na silikonie? No więc nie trzymają się!!! Czuję się oszukany!!! 😡 #remontujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Przepraszam najmocniej, ale wczoraj cały dzień prawie bez telefonu, dziś też z doskoku.
Zwycięzcą jest @Shivaa
#hejtolineanyway
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z takich małych codziennych osiągnięć, to dziś podczas odkurzania, udało mi się wciągnąć dużą tłustą muchę odkurzaczem! #chwalesie
@Taxidriver to jest najlepszy sposób na pozbywanie się much w domu, poza chemią! Nie zostawia plam po rozkwaszaniu tych k***w po ścianach i meblach, zerowe ryzyko uszkodzeń, minimalny hałas.
Ale jest to też zajęcie wymagające wprawy: dokładnie odwrotnie do intuicji, musisz podchodzić do much powoli, małymi ruchami. Zbliżam rurę odkurzacza nad muchę, tak żeby nie owiewał jej pęd powietrza, bo inaczej ucieknie za szybko. Kiedy jestem już blisko, mucha stwierdza że jednak coś jest nie tak i podlatuje do góry wpadając w pęd powietrza które wciąga ją do brzucha elektrycznego potwora. Można zacząć przyczajać się na kolejną muchę, potrafię w ciągu 10min złapać tak kilkanaście, 20parę much : >.
Mieszkam nie daleko lasu i a salon mam z aneksem i nie chcę tam pryskać chemią : (
Zaloguj się aby komentować
Sympatyczny #pajonk mnie odwiedził
#smiesznypiesek Google twierdzi ze to pyrgun nazielny



Zaloguj się aby komentować
Komentarz kradziony z wykopu z dyskusji o lekarzach u trudno się nie zgodzić:
„Za kilka lat to będzie norma, że mieszkanie można wynająć tylko od lekarza, k---y z OnlyFansa, albo niemieckiego funduszu inwestycyjnego. Na tym polscy politycy zbudowali gospodarkę tego kraju.”
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Piątek: Alert RCB - nie Burza - tak
Sobota: Alert RCB - tak Burza - nie
Niedziela: Alert RCB - tak Burza -???
#pogoda #burza #alertrcb


Zaloguj się aby komentować
Niedziela jajecznica
#jajecznica #gotujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Idem do wieży Xardasa, nie wiem jak ja pokonam te Golemy :((( Mieczem ich sie nie da a to moja jedyna i ulubiona brońka #gothicremake

Zaloguj się aby komentować
Więc jak na kochającego las (lasofil?? 😂) pokażę wam pęknięcie mrozowe. Pacjent to sosna , na oko koło 20 metrów. Pęknięcie zaleczone żywicą, jednak krecha od ziemi do czubka została. #las #przyroda #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Pozdro dla @twombolt @Dudleus za skromne acz przyjemne #hejtopiwowarszawa na schodkach

Zaloguj się aby komentować
połączenie kozy z owcą to będzie "geep" czy "shoat"? #heheszki #zzr


Zaloguj się aby komentować
Kudłacz prosi o doping bo w 30 stopniach bedzie dziś ciężko, mam plan zboczyć z trasy 80m do pobliskiego strumyka na chłodzenie. Liczę na 2-3 petle po niecałe 5km( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#psy #bieganie

Zaloguj się aby komentować
Toyota yaris to taki SUV dla karłów. Ktoś o wzroście 180 cm siedzi w tym wysoko, ale z głową pod sufitem. Świateł nie widać, ręce wysoko.,wszystko za blisko jeśli chodzi o zasięg. Żeby nie było, yaris jest super, szczególnie w mieście. Ale dla niższych osób. Już wiem, czemu się o tym mówi, że to auto dla kobiet. Żadnego auta nie stygmatyzuję, ale on jest po prostu ciasny i to dlatego.
#przemyslenia #motoryzacja
Zaloguj się aby komentować