Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Kojarzycie tę scenę z Ricka i Mortiego gdy oglądali między wymiarową kablówkę i leciał trailer filmu Dwóch Braci? Bracia w filmie mieli srogo przejebane, wszystko co najgorsze ich tam spotykało, mordercze koty, inwazja obcych, meksykanów, starych bab, a nawet upadek księżyca na ziemię, prosto na ich łby? No po prostu genialne kino akcji xD
I wiecie co? Taki film istnieje naprawdę nosi nazwę Maszyna do zabijania i można go obejrzeć na netflixie. Polecam gorąco, dawno się tak nie ubawiłem na filmie xD Chłop ma tam tak srogo przejebane, że czekałem już tylko na ten spadający księżyc xDDD
Naprawdę wyborne kino akcji. Polecam na odmóżdżenie, bo ten film jest tak głupi, że aż fajny xD
10/10
https://www.youtube.com/watch?v=nR0_YGg991s
#film #netlifix #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Podsumowanie remontu kuchni.
Poprzedni wpis: https://www.hejto.pl/wpis/chyba-mamy-to-drodzy-panstwo-star-struck-co-sie-dzialo-ostatnio-znajdziecie-pod-
Cześć! Postanowiłem zakończyć temat remontu podsumowaniem kosztów. Ale zanim ono samo, to rant na fachowców.
No ja pierdzielę, w Polsce jak zamawiasz fachowca do usługi to musisz się znać na jego robocie lepiej od niego. Co z tego, że przyjedzie Ci gość co podobno 20 lat składa takie kuchnie jak trzeba mu wisieć nad głową bo inaczej odwali popelinę.
Poprosiłem o wycięcie otworów pod wszystkie gniazdka i puszki. "Tak tak, wytniemy". Wracam pół godziny później i widzę, że 3 szafki już wiszą, a wśród nich jedna narożna bez wyciętego otworu.
Z trzy razy tłumaczyłem im, jak mają wyciąć płytę przyblatową, bo chciałem w jednym kawałku mieć kształt odwróconej L pod oknem. Cały pierwszy dzień mi mówili, że nie zrobią tego tylko potną na kawałki po 60cm. Dopiero jak powiedziałem, że ja takiego badziewia nie chce mieć montowanego i że to jest kształt L a nie U to jakoś dotarło do tych łbów.
Otwory pod dwie puszki w płycie przesunięte o centymetr, więc jedno gniazdko było problematyczne do wstawienia.
Gdybym wiedział, ile stresu i wkurzenia wygenerują te 2 dni to jednak sam bym ryzykował kupienie frezarki i robienie łączeń rzymskich. Może wyszłoby gorzej, ale dużo taniej.
A co do kosztów, to przechodzę do mięsa.
Dla tych, co ominęli poprzednie wpisy:
Podłogę kładłem z żoną i kumplami
Ściany robiłem z żoną i kumplami
Jesteśmy amatorami i nie znamy się na tym
Główne źródło wiedzy to Mario Budowlaniec i inne internety
Narzędzia miałem od kumpli więc ten koszt również zerowy
Koszty w PLN:
Meble kuchenne z transportem - 17447
Płytki z transportem (dowóz do klatki, wniesienie do mieszkania samemu) - 1298,52
Agd z transportem - 4460,99
Montaż mebli - 4200
Mnóstwo różności z Castoramy i Leroya typu farby, kleje, mieszadła, dłuta, gniazdka, puszki, silikony, złączki, przewody wodne itp - 2759,72
Suma wyszła 30 166,23 PLN.
Na zdjęciu efekt po wyjściu monterów mebli, jeszcze przed zalozeniem reszty gniazdek.
Dzisiaj już tak sterylnie nie jest
Dla porównania wrzucam zdjęcie tego, jak kuchnia wyglądała przez ostatnie zapewne 20 lat
#remontujzhejto #remont #gsautorsko #zwykłeŻyćko


Zaloguj się aby komentować
Obiecałem różowej wakacje jak w Grecji, to słowa dotrzymam
#wakacje #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czarno to widzę xd
Teraz spotkanie z M
Dopiero pierwsza misja zaliczona - wstęp jest fajnie.
Wystarczy pomyśleć że gra nie jest o Bondzie i lepiej się gra
#tygrysekcontent
#007

Zaloguj się aby komentować
Uwaga zarzucam temat edycji niedzielnej #hejtolineanyway
Co można powiedzieć na spotkaniu rodzinnym ale nie na spotkaniu w pracy?

Zaloguj się aby komentować
Składam zażalenie do #nowywlascicielhejto . Jakiś bot ciągle piorunuje moje wpisy, więc go zablokowałem. Niestety pomimo tego on nadal może to robić i ciągle mnie piorunuje. Na innych to działa, o co chodzi? Hakiery jakieś?
Zaloguj się aby komentować
60 dni bez #marihuana Wczoraj zdałem egzamin na wyższy stopień krav magi. Jutro i we wtorek ostatnie egzaminy na studiach
Bez fajerwerków, chce zapalić ale tego nie zrobie #uzaleznienie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dawno nie bylo to cyk #rozdajo. Produkty zakupione w labuan (malezja) polecaja sie na sprobunek. Nie mam pojecia jak smakuja, mam nadzieje, ze obrzydliwe.
Losowanie trwa do kiedy mi sie przypomni, ze koniec.
Wygrany przez hejto los musi wyslac kod qr do paczkomatu (mala paczka).
Edit: dorzuce jeszcze smieszna herbatke z indonezji.
#glupiehejtozabawy #malezja #podroze #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
a kto to się tu chowa w krzaczkach? omnomnomnomnom #ogrodnictwo #rodos #ogrodkidzialkowe


Zaloguj się aby komentować
Pamiętata, jak w zimie pytałem, czy można kleić rozetki maskujące na silikonie? No więc nie trzymają się!!! Czuję się oszukany!!! 😡 #remontujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Przepraszam najmocniej, ale wczoraj cały dzień prawie bez telefonu, dziś też z doskoku.
Zwycięzcą jest @Shivaa
#hejtolineanyway
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z takich małych codziennych osiągnięć, to dziś podczas odkurzania, udało mi się wciągnąć dużą tłustą muchę odkurzaczem! #chwalesie
@Taxidriver to jest najlepszy sposób na pozbywanie się much w domu, poza chemią! Nie zostawia plam po rozkwaszaniu tych k***w po ścianach i meblach, zerowe ryzyko uszkodzeń, minimalny hałas.
Ale jest to też zajęcie wymagające wprawy: dokładnie odwrotnie do intuicji, musisz podchodzić do much powoli, małymi ruchami. Zbliżam rurę odkurzacza nad muchę, tak żeby nie owiewał jej pęd powietrza, bo inaczej ucieknie za szybko. Kiedy jestem już blisko, mucha stwierdza że jednak coś jest nie tak i podlatuje do góry wpadając w pęd powietrza które wciąga ją do brzucha elektrycznego potwora. Można zacząć przyczajać się na kolejną muchę, potrafię w ciągu 10min złapać tak kilkanaście, 20parę much : >.
Mieszkam nie daleko lasu i a salon mam z aneksem i nie chcę tam pryskać chemią : (
Zaloguj się aby komentować
Sympatyczny #pajonk mnie odwiedził
#smiesznypiesek Google twierdzi ze to pyrgun nazielny



Zaloguj się aby komentować
Komentarz kradziony z wykopu z dyskusji o lekarzach u trudno się nie zgodzić:
„Za kilka lat to będzie norma, że mieszkanie można wynająć tylko od lekarza, k---y z OnlyFansa, albo niemieckiego funduszu inwestycyjnego. Na tym polscy politycy zbudowali gospodarkę tego kraju.”
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Piątek: Alert RCB - nie Burza - tak
Sobota: Alert RCB - tak Burza - nie
Niedziela: Alert RCB - tak Burza -???
#pogoda #burza #alertrcb


Zaloguj się aby komentować
Niedziela jajecznica
#jajecznica #gotujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować