ql00Sumw Hydepark2025-05-22T08:43:09+02:0048Pochwalcie sie dziadki, jak tam u was? #allegro4868Udostępnij
Astro2025-05-22T09:18:26+02:008@Wrzoo na luzie. Dodam cytat od @bartek555 „Ale to nie jest moje pierwsze konto”
TheLikatesy2025-05-22T09:44:51+02:001@bartek555 you have no power here saylor, 500km do najbliższego oceanu
TheLikatesy2025-05-22T12:29:55+02:000@Astro czy tak na luzie to bym nie powiedział, o długość napleta co najwyżej
fonfi★2025-05-22T14:21:37+02:003@TheLikatesy i wszyscy panowie w tym wątku, pamiętajcie o regularnym badaniu prostaty!
NiebieskiSzpadelNihilizmu2025-05-22T08:47:46+02:0019@ql00 może trochę mniej, ale za to poniżej rzułty bonus
zachlapany_szczypior2025-05-22T10:46:18+02:001@Mikel i konto zarejestrowne na meil [email protected] , który jest totalnym śmietnikiem, bo hasło do niego zostało wykradzione więcej razy niż ma lat.
Z_buta_za_horyzont2025-05-22T10:17:43+02:006Pamiętam za małolata jak biegałem do banku z drukiem na przelew .
Aksal892025-05-22T11:04:07+02:006@ql00 O, zakładaliśmy prawie w tym samym czasie Ciekawostka - zakładając konto miałem 15 lat i podałem wszystkie moje prawdziwe dane (łącznie z datą urodzenia) i zajęło im 2,5 roku, żeby mnie zbanować (dosłownie ze 3 miesiące przed moją 18tką XD)
Szuuz_Ekleer★2025-05-22T13:16:08+02:003@Aksal89 Ja założyłem w wieku 13 lat konto junior po prostu, było coś takiego. Kupowałem melasę do sziszy na nim. xD
conradowl2025-05-22T11:39:42+02:004Zalogowałem się pierwszy raz od chyba pięciu lat, pewnie na allegro myślą, że emigrant wrócił
fsd2025-05-22T12:48:37+02:003Jak już coś potrzebowałem z Allegro to kupowałem bez logowania, więc na koncie oficjalnie tylko jedno zamówienie.
Odczuwam_Dysonans2025-05-22T13:59:39+02:004@ql00 miałem jeszcze z rok, dwa starsze konta które mi zbanowali jak skumali że jestem niepełnoletni xD