Pozdrawiam serdecznie Pana laweciarza z dzisiejszej trasy na A4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #motoryzacja #alfaromeo


Pozdrawiam serdecznie Pana laweciarza z dzisiejszej trasy na A4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #motoryzacja #alfaromeo

dobre. swego czasu kilka lat pracowałem w salonie alfy. były trzy rodzaje klientów. dojrzewali:
-ale mam piękne auto. sprzedawcy mnie dopieścili
-kurrrwa, znów zawieszenie i znów mnie laweta przywiozła. co za gówno
-dzień dobry panie darku, znów się zepsuło. już się przyzwyczaiłem. potem też alfę kupię
nie mogłem tego klientom mówić, ale producent dawał tylko 20 tys km gwarancji na zawieszenie. potem nie odpowiadał. co miał robić serwis jak była roczna gwarancja a nastukał 50? auto się chowało i klient czekał kilka godzin. nikt go nawet nie ruszał. potem przychodził mistrz lub kierownik i mówił sorry winetou, zużycie eksploatacyjne i nie podlega gwarancji. kto miał za to płacić? może teraz coś się zmieniło, bo to sporo lat temu było. aż mi żal było tych zrezygnowanych alfiarzy, których wciąż widziałem. znaliśmy się.
sucharem polecę
czemu alfiarze nie witają się na drodze?
bo wcześniej widzieli się na warsztacie
Zaloguj się aby komentować
Wolne dzisiaj miałem
Zupa tajska z kurczakiem i makaronem - 6 porcji
Kotlety mielone, kasza gryczana i buraczki - 3 porcje
Kurczak curry, makaron ryżowy sojowy i omlet z papryką wędzoną - 2 porcje
Będzie co jeść przez następne dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdybym tylko miał lodówkę NORMALNĄ (bo mam podblatową...) to bym robił i na cały tydzień, ale po prostu fizycznie nie ma na to miejsca
#petergotuje #gotowanie #jedzenie #gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry, witam i o humor pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tej jakże twórczej zabawie okazało się, że jakimś fartem spodobała się Wam moja amatorska poezja, więc zobowiązanym wrzucić słówka na dziś:
Temat: Telewizja/media
Rymy: tematyka - etyka - redaktora - potwora
Rymujemy używając powyższych słów, mniej więcej na zadany temat.
Wygrywa osoba, która będzie miała najwięcej piorunów do jutra do 20 i ona rozpocznie jutrzejszą edycję.
#naczteryrymy #zafirewallem #poezja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Znalazłem pod szafą w pokoju kilka opakowań Lego, które gdzieś tam dostawałem przy różnych okazjach, ale jednak miałem z czasem trochę inne hobby i tak sobie leżały kilka lat. Okazuje się, że lepiej na tym trzymaniu wyszedłem niż na srebrze, które kupowałem w tamtym okresie xD Np. takie Lego Ideas 21321, kupione za 239zł (sprawdziliśmy z dziewczyną w historii bankowej) jest teraz warte wg. promoklocki ok. 499zł, a 390zł na OLX xD To jest kilkanaście procent więcej niż na srebrze. Gdyby się człowiek na tym znał to by trzymał w domu paletę na handel
#lego #inwestycje #heheszki

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Aj,aj... A taki ładny był, nawet niezniszczony. Mam nadzieję, że ostatecznie nie skończy na złomie.
https://youtu.be/SSQ6EVKFHyQ
#wrosty #katowice
Zaloguj się aby komentować
@ErwinoRommelo - diavola w końcu wyszła z pieca!
Będzie piekła dwa razy - sos tabasco habanero dodałem do bazy pomidorowej
PS. W komentarzu mój nowy fartuszek z Temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#petergotuje #gotowanie #jedzenie #gotujzhejto #pizza

Zaloguj się aby komentować
Ciągle mnie omijają rundki, więc zapraszam do swojej, fajny księżyc układamy!
https://jiggie.fun/TFoayg
#puzzle #jiggle

Zaloguj się aby komentować
Wujek @Klamra myśli, że śpię, hehehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tymczasem ja rozpracowuję naszego nowego seta DnB na części pierwsze. Dla mnie sam mix to za mało. Lubię poszaleć z treścią. Zresztą @Klamra wie, że na sam koniec seta planuję coś epickiego... ale nie wiem jeszcze czy się zgodzi
Mała próbka z dzisiejszego treningu.
#muzyka #tworczoscwlasna #jestemdjem
https://www.youtube.com/watch?v=gGjAqj2UsoQ
Zaloguj się aby komentować
Pizzka gotowa
Dzisiaj lekka wersja, z pomidorkami San Marzano, mozzarellą twardą i bazylią
Oczywiście z odpowiednim piecem do pizzy, czyli czerwonym Ferrari
#petergotuje #gotowanie #jedzenie #gotujzhejto #pizza


Zaloguj się aby komentować
Ten uśmiechnięty Włoch będzie sponsorem dzisiejszej (i jutrzejszej) kolacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie jest spojler - to doświadczenie, którym chcę się z wami podzielić:
"Dojrzewanie ciasta i jego wpływ na strukturę ciasta"
#petergotuje #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Mały ja: "Mamo, chcę tost śniadaniowy z KFC!"
Mama: "Mamy KFC w domu"
Duży ja:
Keto gofer (B19,T21,W2), na nim majonez, jajko smażone, bekon, zielona cebulka
#petergotuje #gotowanie #jedzenie #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Glapa właśnie przed prezesami Banków Centralnych chwali się tym, że inflacja w Polsce spadnie do końca TEGO roku z 17% do liczby 3-5% xDDD Goście czerwoni z nerwów na twarzy xD
#glapinski #nbp #finanse #polska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
HEJTO.PL CZY JESTEŚCIE NA TO NAPRAWDĘ GOTOWI!? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#memy #heheszki #hejto #wykop

Zaloguj się aby komentować