#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #takaprawda #humorobrazkowy #gownowpis
https://wykop.pl/cdn/c3201142/0806fd5ab4c1e0333a1469f6d073182ac97ff11b961cdb048d28726dec2df8b6.jpg
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #takaprawda #humorobrazkowy #gownowpis
https://wykop.pl/cdn/c3201142/0806fd5ab4c1e0333a1469f6d073182ac97ff11b961cdb048d28726dec2df8b6.jpg
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #heheszkipolityczne #takaprawda #feminizm #islam

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #takaprawda #niepoprawnie #memy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tede taki niby JP prawilniak na 100% a się sprzedał PiSowi jak szmata pokroju Kukiza XD
Wzięli go do tego kanału zero, a typ zachowuje się jak chłopaczki z osiedla po amfetaminie i nawet nie wiadomo na c⁎⁎j on tam siedzi. Co chwila coś o Tusku, coś o uśmiechniętej Polsce itp. nic konstruktywnego, tylko nieudane żarty i pitolenie od rzeczy z nonszalancją i brakiem poważania w głosie. Nie tylko o polityce, ale o wszystkim. Bez szacunku do widzów i rozmówców.
K⁎⁎wa żenada.
I jeszcze wygląda jak menel i alkoholik.
#takaprawda #polityka #rap #muzyka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
No no. Widać żniwo rządów #pis i lat zaniedbań w mundurówce
#jebacpis #bekazpisu #polityka #takaprawda #policja #polskapolicja

Zaloguj się aby komentować
Poleciałem se do Niemiec. Pierwszy raz w życiu. I słyszałem że jest tu drogo.
Na lotnisku w Polsce kupiłem w jakimś stoisku mała czarną kawę bez dodatków (nie pijam innej): 21,50zl
Doleciałem do Dusseldorfu, biorę mała czarną kawę w starbucksie: 3,5€ XDDDD 1,5x większa na dodatek od tej w Warszawie.
No dobra, dojechałem do Kolonii, zglodnialem, więc idę na tego sławnego tureckiego kebsa z Niemiec.
Wszedłem dosłownie do pierwszego lepszego turasa jakiego znalazlem. Za niecałe 9,5€ dostałem kebsa wielkości dwóch, robionego od podstaw samodzielnie łącznie z plackiem, z czym się nigdy do tej pory nie spotkalem + cola 0,5L.
I jeszcze był serio za⁎⁎⁎⁎sty w smaku.
W Polsce se nawet dużego zestawu w maku za tyle nie kupisz XD już pominąwszy wartości odżywcze smak itp.
K⁎⁎wa na c⁎⁎j ja żyję w Polsce ja się pytam XDDDD
Serio serio, czemu ja stąd nie wy⁎⁎⁎⁎dole na stałe. Jeszcze w Niemczech bym pewnie zarabił 2x tyle na analogicznym stanowisku xD
#polska #niemcy #rozkminy #takaprawda #ciekawostki #jedzzhejto #kawa #podroze #pracbaza
To już od dłuższego czasu tak jest, że polska dogoniła zachód z cenami, ale dalej robią za połowe tego co turcy w de
Skandynawia dalej jest zauważalnie droższa, uk pewnie też, ale niemcy, austria ma większość produktów w konkurecyjnych cenach względem polski. Pamiętam, że oglądałem jakiś reportaż niemiecki o bazarach na granicy z polską to, jedynie fryzjerzy, krawcy i inne usługi były tańsze, a reszta to sprzedawała szmelc i czsami jakies produkty spożywcze niesprzedawane w niemczech.
@bizonsky czytałem zapytania zachodnich turystów czemu polskie kawiarnie są takie drogie także teges xD
Niby z jednej strony u nas nie ma tak silnej kultury jadania i spotykania się na mieście ale w Warszawie wszystko tłoczne a ceny jak z kosmosu.
Akurat kebaby mam u siebie solidne w okolicy, a z coli nie pijam, j⁎⁎ać zestawy. Ale kurna taniego wietnamca co miałem a który przy kowidzie poszedł z torbami to nigdy nie odżałuję. Inny się otworzył ale żarcie dwa razy gorsze a ceny dwa razy wyższe, echh...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Za każdym razem jak widzę ten znak, to w głowie myślę "I cyk, pora na CS'a".
Lub "Jak uszkodzona, to ku@#% ją naprawcie" - chociaż w te słowa już straciłem nadzieje dawno.
Albo w bytomiu mi się też podoba. Uszkodzona nawierzchnia na głównej drodze? To walniemy znak 50km + uszkodzona nawierzchnia, dowalimy policję z radarami i "bydzie" dobrze.
#polska #drogi #polskiedrogi #takaprawda #samochody #motoryzacja

Mi w Szwajcarii ryją banię w drugą stronę.
Inspektorat drogowy potrafi remontować drogę, która jest jak na polskie warunki w stanie dość dobrym, a jest już projekt jej przebudowym.
Zapytałem inspektora o kij tu chodzi, to powiedział, że projekt jeszcze nie jest w 100% gotowy, więc do realizacji jeszcze ze 2 lata i niedopuszczalne, żeby przez 2 lata droga była w TAKIM stanie xD
Zaloguj się aby komentować
Coś w tym jest....
#heheszki #humorobrazkowy #takaprawda

@boogie ...z tego, że ceny nieruchomości znajdują się na tak napompowanym poziomie, że deweloperom bardziej opłaca się siedzieć na tysiącach niesprzedanych mieszkań podtrzymując przy życiu chorą bańkę, niż obniżyć ceny.
Jeszcze ten szablon mema, który jest jak gęsta flegma na pysk każdego, kogo nie stać na zakup własnych czterech ścian na tym chorym rynku.
Zaloguj się aby komentować

Centralny Port Komunikacyjny za 8 mld euro, pardon za 15 mld euro, a właściwie za 155 mld zł. Przynajmniej taka jest ta suma tymczasowa. Mamy nawet strategicznego partnera, który za swój wkład do 8 mld zł otrzyma 49% udziałów w inwestycji.
#cpk #samoloty #lotnictwo #inwestycje #gospodarka...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#bekazkonfederacji #takaprawda #polityka

Zaloguj się aby komentować
Porozmawiajmy o konkretach.
Redukcja potencjału militarnego Europy zachodniej (NATO) w latach 1989 - 2024.
Czołgi
Niemcy: 3,892 -> 248
Francja: 1,297 -> 200
Włochy: 1,206 -> 200
UK: 855 -> 148
Holandia: 750 -> 16
Szwecja: 660 -> 110
Dania: 330 -> 44
Belgia: 296 -> 0
Artyleria w nawiasach (rakietowa)
Niemcy: 1,206 (352) -> 104 (32)
Włochy: 888 (18) -> 160 (18 + 18 ordered)
Szwecja: 822 -> 26
Francja: 608 (24) -> 96 (11)
Holandia: 402 (18) -> 35 (20 ordered)
UK: 357 (24) -> 156 (~40)
Dania: 306 -> 19 (8 ordered)
Belgia: 162 -> 14
Okręty wojenne w nawiasach (okręty podwodne) i [rakietowe]
Niemcy: 15 [40] (24) -> 12 (6)
Włochy: 20 + 1 cruiser [7] ( 8 ) -> 16 ( 8 )
UK: 46 (32) -> 16 (10)
Holandia: 16 (5) -> 6 (3)
Szwecja: 2 + [12] (12) -> 7 (4)
Dania: 5 + [10] (5) -> 5
Belgia: 4 -> 2
Samoloty myśliwskie
UK: 840+ -> 168
Niemcy: 647 -> 230
Włochy: 576 -> 204
Szwecja: 433 -> 94
Belgia: 218 -> 53
Holandia: 198 -> 63
Dania: 113 -> 51
https://twitter.com/noclador/status/1759267316238336173
A teraz porównajmy ten potencjał z tym co może nas najechać.
#wojna #nato #wojsko #armia #takaprawda #ciekawostki
@4pietrowydrapaczchmur
"Czołgi
Niemcy: 3,892 -> 248
Francja: 1,297 -> 200
Włochy: 1,206 -> 200
UK: 855 -> 148
Holandia: 750 -> 16
Szwecja: 660 -> 110
Dania: 330 -> 44
Belgia: 296 -> 0
Artyleria w nawiasach (rakietowa)
Niemcy: 1,206 (352) -> 104 (32)
Włochy: 888 (18) -> 160 (18 + 18 ordered)
Szwecja: 822 -> 26
Francja: 608 (24) -> 96 (11)
Holandia: 402 (18) -> 35 (20 ordered)
UK: 357 (24) -> 156 (~40)
Dania: 306 -> 19 (8 ordered)
Belgia: 162 -> 14
Okręty wojenne w nawiasach (okręty podwodne) i [rakietowe]
Niemcy: 15 [40] (24) -> 12 (6)
Włochy: 20 + 1 cruiser [7] ( 8 ) -> 16 ( 8 )
UK: 46 (32) -> 16 (10)
Holandia: 16 (5) -> 6 (3)
Szwecja: 2 + [12] (12) -> 7 (4)
Dania: 5 + [10] (5) -> 5
Belgia: 4 -> 2
Samoloty myśliwskie
UK: 840+ -> 168
Niemcy: 647 -> 230
Włochy: 576 -> 204
Szwecja: 433 -> 94
Belgia: 218 -> 53
Holandia: 198 -> 63
Dania: 113 -> 51"
Czasy się zmieniły co pokazała wojna w Ukrainie. Czołgi zwalczane są ppk (np. Jevelin), okręty pociskami przeciwokrętowymi (a tego kilka sztuk mamy), mamy też JASSM, artyleria rakietowa-Himars robi robotę, samoloty-nie porównuj. Ukraińcy zatapiają okręty dronami wielkości kajaka. Produkcja "Made in Szopa". I wiele, wiele innego posiada NATO. Technologia panie.
Zaloguj się aby komentować
Tak przez ostatnie 2 lata widzę politykę w Polsce.
Cokolwiek powiesz poza schematem partii, to od razu ktoś przyjdzie i ci da łatkę polityczną.
Byłem już każdym, PISowcem, POwcem, Konfiarzem, Lewakiem, Ruskim trollem, ukrofilem, agentem niemieckim i uj wie kim jeszcze
A jakoś podczas wyborów mogłem oddać tylko 1 głos
Rolnik protestuje bo chce bronić swojego biznesu: To PISowiec! To Konfederaci! To ruskie trolle! To uj wie co xD
Podziały w narodzie w ostatnim czasie są niesamowite.
#polityka #takaprawda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować