Nie chce mi się #swieta
Nie chce mi się #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No to co, najlepszego, zdróweczka i spędzenia Świąt w najlepszej możliwej atmosferze ;) Bądźcie grzeczni na hejto przez ten świąteczny czas i do zobaczenia na #ogolnopolskiehejtopiwo w Łodzi 31 stycznia xD
#swieta #owcacontent
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Drodzy Użytkownicy,
z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać Wam najcieplejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen spokoju, radości i chwil spędzonych w gronie bliskich - z dala od codziennego pośpiechu.
Miniony rok był dla nas kolejnym etapem wspólnej drogi. To właśnie Wasze wpisy, dyskusje, pomysły i zaangażowanie sprawiają, że Hejto nie jest tylko portalem, ale prawdziwą społecznością. To Wasza obecność i aktywność sprawiają, że panuje tu niepowtarzalny klimat.
Życzymy Wam, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł zdrowie, satysfakcję z podejmowanych wyzwań oraz wiele powodów do uśmiechu - zarówno online, jak i poza ekranem.
Dziękujemy, że jesteście z nami. Wesołych, spokojnych Świąt!
Zespół Hejto
#hejto #zyczenia #wesolychswiat #swieta #bozenarodzenie


Zaloguj się aby komentować
Może i się rozchorowałem ale i tak nic nie zepsuje świątecznego nastroju.
Przy tej okazji przypomnę ten piękny utwór, zawsze mnie wzruszał.
Wesołych Świąt przyjaciele! Niech wam się powodzi i oddalą się wszelkie smutki!
https://www.youtube.com/watch?v=uVIPp6LJ7MU
#swieta #bozenarodzenie
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry się z Państwem,
Za chwilę wszyscy siądziemy do wigilijnych stołów, oddamy się obżarstwu i rodzinnym kłótniom po czym jak gdyby nigdy nic zrobimy sobie uśmiechniętą rodzinną focię. Ale zanim tak się stanie, to chciałbym wszystkim Wam tutaj podziękować za to, że jesteście i że jest mi dane być częścią tej społeczności (całej hejto-społeczności, nie tylko Kawiarnii) i złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzenia pozwolę sobie złożyć Wam w formie wierszyka (no kto by się spodziewał?!), który być może przyda Wam się przy rodzinnym stole.
Świąteczne życzenia
Nim wszyscy siądziecie zaraz przy stole,
Chociaż się wyżej już z Wami witałem,
To pozwolicie, że sobie pozwolę,
Świątecznym rozpocząć ceremoniałem.
Więc kiedy śledzik oraz sałatka,
Skupiają Wasze głodne spojrzenia,
Ja dzierżąc w ręku kawałek opłatka,
Złożyć Wam pragnę świąteczne życzenia.
A zatem: zdrowia - bo to najważniejsze,
Bardzo niezdrowo jest przecież chorować,
Ze zdrowiem życie na co dzień jest lżejsze…
(a z zup będzie barszczyk oraz grzybowa)
Spokoju Wam życzę jeszcze kochani,
Spokoju dla mężów, dzieci czy żony,
Byście nerwami nie byli targani…
(po zupach na ciepło karp jest smażony)
I niech Wam się w życiu zawsze powodzi,
I czerpcie z niego całymi garściami,
Te słowa szczególnie do Was są młodzi…
(po karpiu wiadomo - kapusta z grzybami)
A całkiem na koniec Szanowni Goście,
Dodam króciutko i węzłowato,
Kochajmy się wszyscy i trwajmy w miłości…
(na deser podamy ciasta z herbatą)
Dla siebie również życzenie mam śmiałe,
Bo życzyć przecież coś sobie muszę,
Byście w konsumpcji tonąc z zapałem,
Plam nie zrobili na świeżym obrusie.
#zafirewallem #wolnewiersze #swieta #zyczeniaswiateczne
Zaloguj się aby komentować
Pocztówka świąteczna z 1935 roku
Wesołych Świąt!
#ciekawostki #przyroda #natura #zwierzeta #ptaki #swieta

Zaloguj się aby komentować
Także Wesołych i uważajcie tam z wódką :P #historia #staregazety #swieta

Zaloguj się aby komentować
Straszny zapierdol te całe przygotowania świąteczne...
#swieta

Zaloguj się aby komentować
#swieta Z 10 miesięcy czekałem żeby ta bluzę założyć. Mala rzecz a cieszy. #chwalesie
Wszystkiego najlepszego Tosie i Tomki z #hejto Wesołych świąt

Zaloguj się aby komentować
U mnie już świątecznie. Wszystkiego dobrego dla Was Kochani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swieta #hejtoswieta

Zaloguj się aby komentować
Zwróciłem dziś uwagę na tę świecę. O ile dobrze pamiętam to ja ją przyniosłem z kościoła i tak służy na wigilijnym stole od 27 lat i pewnie drugie tyle wytrzyma.
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Grzeję sobie pyty przy grzejniku i zero ludzi w pobliżu, telefon wyłączon, zero potrzeb, święty spokój. Polecam ten stan
#swieta #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Kitkowi się udzieliła magia świąt, od rana szczęśliwy, mizia się, pcha na kolanka i zaczepia, to wyjąłem ulubioną zabawkę, Rękawicę Zagłady, niech ma coś z życia.
Kochany kotopies, jako jedyny mnie wita od progu, latem to po krokach poznaje i leci do okna albo na balkon.
Przed chwilą byłem w piwnicy po rzeczy zimowe, i oczywiście on musi ze mną na kontrol. Skubany potrafi odróżnić dźwięk kluczy do piwnicy od pozostałych, od razu leci do drzwi i wyje żeby nie iść bez niego.
#koty #swieta #opornekoty #rekawicazaglady


Zaloguj się aby komentować
#swieta Wiem, że było, bo to tu znalazłem. Było w odpowiednim miejscu, ale w nieodpowiednim czasie.

Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego dobrego Hejtowicze! Życzę Wam, abyście spędzili wymarzone święta, nie ważne czy samotne, czy z dala od typowego świątecznego klimatu, a może w ciepłych krajach, lub tradycyjnie z rodzinką przy stole ❤️ Wesołych 🎄 #swieta #zyczenia

Zaloguj się aby komentować