Zarzućcie swoje ulubione playlisty z muzyką świąteczną. Gatunek obojętny, może być Muzyka elektroniczna, Sinatra albo i Elvis.
#muzyka #swieta
Zarzućcie swoje ulubione playlisty z muzyką świąteczną. Gatunek obojętny, może być Muzyka elektroniczna, Sinatra albo i Elvis.
#muzyka #swieta
Zaloguj się aby komentować
W tym roku święta obchodzę z rodziną w typowej Polsce c. Nawet radio odbiera dziwne stacje. Zasięgu brak. Stoję w kolejce na myjnie bo mój samochód wygląda jakbym dziki przez pola gonił i obserwuje lokalsow. Pełno patriotów z UK. Wyglądają w stylu memów trzeba się pokazać że się mieszka zagranicą.
Pozostali widać że uciekli z domu aby zona ich nie wkurzała.
#swieta #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
jak spedzacie święta? #mood #feels #swieta #pytanie
ja w sumie chwilę u mamy zjeść coś dobrego, potem spacerek na cmentarz do taty i siostry, a potem joint, jagerek i końputer


Zaloguj się aby komentować
Moja kochana Mżonka, postanowiła spełnić moje życzenie i upiec Kulebiaka - "ciasto" które ostatnio jadłem jako nastolatek, a było ono zawsze przygotowywane na wigilię przez moją mamę, póki choroba jej tego nie uniemożliwiła.
Jest wspaniałe! Smakuje jak w dzieciństwie
Zdrowych i Wesołych Wszystkim!
#gotujzhejto #swieta #bozenarodzenie



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Drużyno, gracze, MG, losowi NPC-e i wszyscy, którzy kiedykolwiek rzucili k20 i udawali, że to na pewno było 18!
Życzymy Wam stołów uginających się od jedzenia jak ekwipunek na 1. poziomie, rodzin bez PvP, i żeby nikt nie pytał: „a kiedy w końcu dorośniesz?”. Niech barszcz daje +5 do many, karp nie rzuca klątwy, a sesje po świętach nie kończą się zdaniem: „no dobra, to gramy w lutym… może”. Wesołych Świąt, wysokich rzutów i epickich historii!
#rpg #święta

Zaloguj się aby komentować
Hej jakaś taka świąteczną atmosfera, a jak u was? Taką historyjkę mam. Na podstawie zdjęcia przypomniała mi się pewna kwestia. Za guwniaka mijałem tablicę z nazwą miasta i już człowiek był w świecie, później było to mijanie granicy województwa, państwa i świat pomału się kurczył. Później już lądowałem w Berlinie i taka myśl, "wreszcie w domu", choć do domu jeszcze było 250km. No ale trzeba mieć marzenia, zastanawiam się czy będę miał kiedyś okazję zbliżać się do Ziemi i tak sobie rzec, "wreszcie w domu".
Zdjęcie ukradzione.
Pozdrawiam Serdecznie
#swieta #swiat

Zaloguj się aby komentować
Wejdź na bing.com i poszukajcie "today" (bez apostrofów)
#swieta #dziendobry #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Nazre sie wieczorem jak dzika świnia #swieta


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lecimy z sałatką jarzynową 😎 #jedzenie #swieta #salatkajarzynowa #sniadaniedooceny

Zaloguj się aby komentować
No to wesołych świąt, drodzy Hejtowicze! Bawcie się dobrze i odpoczywajcie
(kosmonauta przyłapany w tkmaxx)
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Nawzajem.
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Krótciutko z hejtowiczami: Zdrowia, zdrowia i spokoju!!! No i jakiś fajnych prezentów (° ͜ʖ °) #swieta #hejto #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Spokojnych, wesołych i wystrzałowego Mikołaja
#swieta #heheszki #bron

Zaloguj się aby komentować