Mama wrzuciła rodzynki w sernik. Jak mogła mi to zrobić?
#wigilia #zalesie #swieta
Mama wrzuciła rodzynki w sernik. Jak mogła mi to zrobić?
#wigilia #zalesie #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A Wam co Mikołaj przyniósł ? Ta Whisky, była wymieniana w pewnym serialu kilka razy. Kto zgadnie, dostaje pioruna. #swieta #niespijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zdrowych i wesołych świąt hejto!
Jutro będzie pite
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Najlepsze #prezenty są od siebie
Gumy do podnośnika o wysokości 8cm i klawiatura ztouchpadem do garażu
#swieta #heheszki



Zaloguj się aby komentować
Poczuj magię tych świąt
#dzieci #rodzicielstwo #swieta

Zaloguj się aby komentować
noo to był ciężki dzień, bardziej niż się spodziewałem... zapaliłem znicze u taty i siostry, oraz jeden pod krzyżem za mojego przyjaciela. od sąsiadki dostałem uszka i barszcz które były przepyszne!
trzymajcie się ciepło i chociaż dzisiaj - bez względu na wszystko co było i jest - odezwijcie się się do dawnych znajomych, zapomnianych przyjaciół albo też do kuzyna czy tam ciotki z którymi dawno nie mieliście kontaktu
#zyciejestdobre #swieta #wigilia



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa, co za czasy.
Znalazłem dzisiaj ukrytą komórkę.
Nagrywającą. Wycelowaną w choinkę.
#swieta
Zaloguj się aby komentować
#uk #swieta
Jadę autem z siostrą do ziomka na chate na wigilię. Stoimy na światłach i nagle zaczynam czuć za⁎⁎⁎⁎sty bas w klatce piersiowej. Pi chwili zostaje oslepiony światłem tysiąca żarówek i widze jak przemyka w drugą strone pojazd jak na zdjeciu xdxd

Zaloguj się aby komentować
Pyszna ryba nie czuć mułem.
Ej czaicie, że paluszki krabowe (surimi) nie są robione z krabów?!
#swieta #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.
#swieta #bozenarodzenie #zyczenia

Zaloguj się aby komentować
No to zaczynamy czas smętow w telewizji, radiu i internecie. Golce, bułecki sranah i inni ludzie z kółka wzajemnego kółka adoracji będą męczyć bułe śpiewając kolędy do porzygu.
Dobrze że jest internet i można sobie wybrać co dobrego posłuchać czy obejrzeć coś innego.
Stuczne to takie ze az mnie mdli.
Stary sie i zrzedliwy robię jak jakaś stara baba.
#swieta
#gownowpis #oswiadczenie #takaprawda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wesołych, zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. #swieta

Zaloguj się aby komentować
Opornik: wychodzi do roboty
Potomstwo: "Żeby ci było dobrze w pracy! :)".
Opornik: . . . .
#swieta #praca #wigilia #gownowpis #dzieci #rodzicielstwo


Zaloguj się aby komentować
"Zdrowych" nabiera nowego znaczenia, jak od soboty młodszego trzyma gorączka, już wczoraj stanął na nogi, za to zaczęło brać starszego. Starszy dostał ibuprom i jest na chodzie, a młodszy zaliczył nawrót i właśnie śpi, zamiast otwierać prezenty.
Tak, że ten tego, NAWZAJEM!
#swieta #bozenarodzenie #zalesie
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Drodzy przyjaciele! Chciałbym Wam osobiście życzyć wszystkiego najlepszego na Święta Bożego Narodzenia W obecnych czasach każdy jest spamowany ogromną ilościa nie spersonalizowanych życzeń. Większość ludzi zwyczajnie kopiuje i wkleja wiadomości od innych i przesyła je dalej, idąc na łatwiznę. NIE JA! Życzę Wam wszystkiego najlepszego w 2025 roku. Jesteście najlepszą grupą taneczną w Rydułtowach. Wasz Mariusz.
#zyczenia #bozenarodzenie #swieta
Zaloguj się aby komentować