Też ja w święta i Sylwestra #heheszki #sylwester #nowyrok #swieta

Też ja w święta i Sylwestra #heheszki #sylwester #nowyrok #swieta

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#swieta świeta, i po świętach. Od kilku lat prosiłem starszyznę o nie kupowanie prezentów na wigilię. Aż sam się w końcu złamałem. Rodzicielka jest fanką filmów na YT, to dostała tablet, a Starszy to ma więcej wspólnego z motoryzacją, to dostał Jump Startera do samochodu. Idąc na kompromis, kupiłem sobie na święta jedno i drugie.
Matka zadowolona, bo już nie musi grzać się laptopem, ojciec zadowolony bo JS to mega powerbank i rozruch na trudne dni i kompresor w jednym.
A ja chyba najbardziej za te ich uśmiechnięte mordeczki po kilku dniach. Sobie na gwiazdkę wziąłem jedno i drugie i jestem poczwórnie zadowolony.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lubie palić. Tj, nie palę papierosow bo papierosy (z calym polowicznym szacunkiem dla osób palacych) są jebiącym gównem. Ale fajki (w sensie 'pipe') to cos innego. Tytoń nie jest obrabiany, jest lepszej jakości no i nie zaciągasz się. W ogóle gentleman w kaszkiecie i szelkach, master hipster, sigma jak to mówią młodzi. Lubię te piżmowe/tytoniowe/whiskey zapachy. Zamykasz drzwi do swojej biblioteczki na swojej farmie gdzie masz kolekcje gnatów i oryginałów gnostyckich Ewangelii i działasz. Przygotowujesz tytoń, czyścisz fajkę, odpalasz, otwierasz manuskrypt Voynicha w miejscu, gdzie zakończyłeś go rozkodowywac ostatniej jesieni, kiedy to paliles Virginię w cybuchu z najlepszego wrzośca, delektujesz się. Żyjesz w pokoju ze światem.
No i Kokołaj mi dał fajkę na święta pod choinkę, żebym sobie raz w miesiąc fajczył i myślał o mądrych rzeczach. Doszło do momentu, że powinienem wybrać tytoń, więc szybko google "ranking tytoni" i co? I gówno. Siedzenie na elektrodzie jest mniej obciazajace psychicznie niż k⁎⁎wa fajkowcy, fora dla fajkowców to istne k⁎⁎wa, kolka poetyckie, analityczne i akademickie. Czuję się jak ten typ od latarki czołówki co na końcu kupił taką za dychę. Może ja powinienem kupić Winstony i skruszyć je do cybucha?
Subiektywny ranking 10 tytoni? Pojebało was? Cóż za ograniczający intelekt format. Nie odpowiem na to, bo to głupie pytanie.
#fajki #palenie #swieta #gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Oo, kaszelek, hehe, to tu masz na zdrówko
Na drugą nóżke
Może żona poprowadzi dzisiaj hehe?
Możecie spać u nas przecież. Napij się.
To winko nie za słodkie
Jak mnie bierze to ziółka i kieliszek wodeczki, rano jak ta lala
#swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem #swieta
karp już wyruchany?

Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=yrVPr9ZRoA0
#kapitanbomba #swieta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale przecież nie zjesz dwudziestu!!!?!
#oporniktojednakjestpojebany
#swieta #bozenarodzenie #jedzenie #pierogi #zwiazki


Zaloguj się aby komentować
XDDD Na #swieta ALARM! Brakuje ze 2 metry kabla do światełek na zewnątrz.
-Ok, podłącze przedłużacz.
-Nie, bo będzie padać czy coś i prąd pokopie.
Ok. To ujebałem kabel od przedłużacza, dolutowałem do tego za krótkiego, wszystko w termokurczkach i tak cacy.
I lux.
Dziś:
ALARM!
Brakuje tam gniazdek, bo może jakieś światło dodatkowe będzie się podłączać...
Ok.. XDDD
Użyłem tego co zostało po przedłużaczu, którego można było użyć od razu
Takie #diy w sumie...

Zaloguj się aby komentować
Gdy myślisz, że wracając ze świąt w sobotę unikniesz korków 🤣 #podrozujzhejto #swieta

Zaloguj się aby komentować
Czy dziwne drzewo, wzburzone fale i zerwane klify mogą plusa?
Jak co roku - spacer po śniadaniu
#swieta #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Według wstępnych danych od 24 do 26 grudnia na polskich drogach doszło do 99 wypadków. Życie w nich straciło 12 osób, a 155 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 484 nietrzeźwych kierowców – poinformował podinsp. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego KGP. Do najtragiczniejszego wypadku doszło w...
#swieta #iposwietach Cudny czas spędzony na: -graniu Ghost of yotei -Składaniu skomplikowanego Nook Booka (jeszcze zejdzie z nim kilkanaście godzin) -Wycieczce nad morze celem potuptania po plaży. Zero interakcji z innymi ludźmi: telefony wyłączone, święty spokój. Tylko w wigilię poszliśmy na dwie godzinki do sąsiada który sam spędzał święta w tym roku (żona mu zmarła) a spoko chłop. Zero nerwów, stresów. Totalny chillout i wypoczynek.


Zaloguj się aby komentować