Zaloguj się aby komentować
#swieta #swieta i po #swieta
Zaloguj się aby komentować
Najedzeni, ale jakim kosztem. Karp dopchany szarlotką.
#kiler #wiorek #kitku #koty #swieta





Zaloguj się aby komentować
#swieta
Jak tam święta? Moje bardzo klasyczne jak w ostatnich latach, czyli 3 dni za stołem. Tęsknię za świętami u dziadków na wsi, były bardziej dynamiczne, było więcej ruchu, jakiś spacer, więcej ludzi, gwar... Teraz muszę odpoczywać po świętach, które są w sumie najbardziej dla mamy :p dobrze, że mam chociaż wspomnienia tamtych lat
Zaloguj się aby komentować
Czyż te święta mogły być lepsze? Wątpię.
Pegasus
LOTR Extended (drużyna i wieże)
#swieta #lotr #staregry





Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj nie jest tak zimno jak wczoraj, ale gdyby nie esp to bym piruety na drodze wykręcał.
No dramat.
#swieta #gownowpis #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ok. Dosyć Wiednia. Wracam na kwadrat (° ͜ʖ °) #swieta #podrozujzhejto #gownowpis


Zaloguj się aby komentować
Powiem Wam - objadłem się
Czas na gierkowanie... dostałem pod choinkę Brzdęk i zaciągnąłem rodzinkę do planszy
A u Was co się dzieje? Dostaliście jakieś fajniutkie prezenty? Pokażcie nam ദ്ദി(˵ •̀ ᴗ - ˵ )
#rgfk #rpg #planszówki #gry #fantasy #dnd #brzdęk #święta #prezenty #prezentydlageeka #kostki #figurki #akcesoriarpg #scifi #nerd #steampunk #cyberpunk

Zaloguj się aby komentować
To ja całe święta.
#heheszki #jedzzhejto #swieta

Zaloguj się aby komentować
Pozostały czas wykorzystałem na spacer po najniebezpieczniejszej dzielnicy Wiednia, czyli Favoriten (° ͜ʖ °) Dzielnia jak dzielnia, na pierwszy rzut oka, wszystko jest normalnie, ale mija się czasami typów, którym od razu źle z ryja paczy, bo czujesz jak Cię obcinają (° ͜ʖ °) #swieta #ciekawostki #wieden





Rozwozilen paczki po tej dzielnicy w tym nieszczęsnym mieście.
Czułem się bezpiecznie, ale także czułem, że jeśli kryzys dociśnie mieszkańców tej dzielnicy to bardzo szybko zamieni się to miejsce w mordowanie.
Generalnie miałem wrażenie że tylko ludzie piasku tworzą tam wspólnotę, a grupa ta się lubi radykalizować jak im czegoś brakuje...
A w Austrii tak jak w całej Europie brakuje coraz więcej...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Święta, święta i prawie po świętach. Było u nas 10 osób.. Żona oczywiście ze swoim okresem dawała mi w kość, czuć było napięcie w powietrzu, wszystko musiałobyć perfekcyjnie od linijki i przez to uświadomiłem sobie jak niewiele w tym życiu mogę. Na każdym kroku muszę mieć na uwadze jej zdanie, humor, stan zdrowia, wyspanie lub nie. Do każdej czynności musiała dorzucić swoje 5 groszy.
Zmęczyłem się psychicznie, nostalgia uderzyła mnie mocno.
Święta, które kiedyś były dla mnie radosne i wesołe, święta gdzie nie było istotne to czy jest posprzątane na 80% czy na 100%, czy ma się garnitur czy piżamę rano, dawno odeszły. Została tylko spina i robienie wszystkiego pod dyktando.
Zastanawiam się poważnie czy dobrze wybrałem drugą połówkę. Te święta to oczywiście nie jedyny problem.
Wiecie co bym zrobił? Wziął ciacho, zamknął się w pokoju, założył słuchawki i zagrał w jakąś starą gierkę....
#swieta #zalesie
Święta, które kiedyś były dla mnie radosne i wesołe, święta gdzie nie było istotne to czy jest posprzątane na 80% czy na 100%, czy ma się garnitur czy piżamę rano, dawno odeszły. Została tylko spina i robienie wszystkiego pod dyktando.
@Hasti tak się to niestety kończy, jak ktoś sobie da wejść "tradycji" na głowę i świąt nie robi dla rodziny tylko "co ludzie powiedzą", bo trafisz na zaborczego partnera z jego własną wizją świata. Właśnie dlatego u mnie jest prosto- wiadomo, że trzeba chatę jakoś przed świętami posprzątać, przystroić i upichcić coś, żeby było co zjeść, ale żadnego robienia pod czyjąś magiczną listę z kryteriami, żeby magicznym "im" to się podobało. I nie ma że fochy i buczenie pod nosem przez cały czas, żeby tylko spierdolić ten okres. Chcesz cały dzień się kisić w wyjściowym kostiumie i szpilkach? Ależ proszę bardzo, ale nie oczekuj, że ja tak samo będę cały dzień się męczył w wyjściowej koszuli, garniturze i lakierkach. Nie po to mam urlop od roboty, żeby zamiast wrzucić na luz zaraz wskakiwać w rolę modelowego aktora i udawać w sumie nie wiadomo kogo i dla kogo.
Problem niestety obawiam się u ciebie jest taki, co już masa Tomków wyżej zaznaczyła- trafiłeś na kobietę, która wyczuła, że nie ma nad sobą żadnego hamulca i może przejąć to małżeństwo i wszystkimi dyrygować. Nie mówię, żebyś teraz robił z tego powodu wojnę, bo emocje o ile kuszą, żeby mocno podkreślić swoje zdanie niestety nie są dobrym doradcą. Usiądź, przemyśl to dokładnie- jeśli faktycznie ci wypadnie, że ci zależy na małżeństwie (bo przykładowo dzieciaki), to nie ma przebacz- musisz jasno określić granice i je egzekwować, a jeśli nie- no cóż, czasem lepiej jest się zwinąć, niż męczyć z kimś przez kolejne -dziesiąt lat dając się tresować i gaslightować. Co mogę powiedzieć- zostaje mi życzyć ci wszystkiego co najlepsze
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zawsze mialem skilla do pakowania prezentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym roku wylosowała mi się siostra więc mogłem poszaleć zarówno z zawartością jak i opakowaniem. Pudełka prezentowe drogie i bezużyteczne a wiadro tanie i eleganckie. Przyda się przy mieszaniu zaprawy xD
#swieta #prezenty #zrodzinatylkonazdjeciach


Zaloguj się aby komentować
Młode mimo 8 stopni mrozu zadowolone z kolędowania. Dzisiaj chodziły po wsi, w której mieszka jej koleżanka - podobno były jedyne w tym roku we wsi, wszyscy się cieszyli i hojnie sypali pieniędzmi. Słowem, tradycja podtrzymana, wszyscy zadowoleni.
Tak więc matka nie na darmo narobiła się przy renowacji gwiazdy XD
#swieta
@GazelkaFarelka no a u nas w pierwsze się nie chodziło nigdzie, dopiero w Szczepana rodzinę się odwiedzało.
A w Nowy Rok pierwszym gościem musiał być mężczyzna. Więc wujek miał fuchę: chodził od północy w Sylwestra po rodzinie i sypał owsem "na szczęście".
I u każdego "na drugą nóżkę" więc dopiero koło 13 miał fajrant.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
kurde to dlatego gruby nie przybył w tym roku!
#heheszki #swieta #goth #gothgirl

Zaloguj się aby komentować