Piorunuj Ślimaka, ulubionego psa serialowego z okolic 2000r!
#filmy #seriale #zebropioruny #rodzinazastepcza

Piorunuj Ślimaka, ulubionego psa serialowego z okolic 2000r!
#filmy #seriale #zebropioruny #rodzinazastepcza

Zaloguj się aby komentować

Jeszcze w tym roku ruszy nowy animowany serial o przygodach Kubusia Puchatka! Projekt w rękach Amazonu ze względu, że Kubuś Puchatek trafił w 2022 roku do domeny publicznej! Plany są ambitne - serial będzie liczył około 200 odcinków + programy specjalne i film.
kubuśpuchatek #primevideo #animacje...
Wie ktos gdzie mozna to obejrzeć?
https://www.primevideo.com/-/pl/detail/Three-Body/0LZPP3RC33E36GG32433YXHIW2
#kino #seriale #threebody #threebodyproblem
Zaloguj się aby komentować
Szukam serialu (lub ewentualnie filmu), gdzie akcja dzieje się w jakimś zamkniętym, lekko klaustrofobicznym miejscu, a w tle jest zagadka lub zbrodnia.
Takie seriale jak 4 sezon True Detective, Wyspa Harpera, The Silent Sea.
Możecie coś polecić?
#seriale #filmy #zbrodnia #zagadka #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Skoro horrory są ostatnio popularne to polecę serial Midnight Mass na Netflixie.
Polecam choćby dla absolutnie genialnego soundtracku.
#filmy #seriale #horror
Zaloguj się aby komentować
#kino #seriale #ladnabuzia #ladnababa #milfEwa Lemańska. Polska aktorka teatralna (75) Laska Janosika.
Za dziecka ją ubóstwiałem bez podtekstów proszę





Zaloguj się aby komentować
Co ja właśnie obejrzałem. Że też nie zdawałem sobie sprawy z istnienie tego po⁎⁎⁎⁎nego gówna xD
#seriale #heheszki w sumie
@zachlapany_szczypior może Ci się spodobać Utopia (2013) https://www.imdb.com/title/tt2384811/
Zaloguj się aby komentować
Oglądam sobie Continuum, pierwszy sezon bardzo fajny, dzieje się sporo, fajna postać ta Kiera, tematyka i ogólne przesłanie mi się podoba, rok 2077 to nie przypadek, fajnie pokazana technologia i problematyka ludzkości w przyszłości, kurczę lubię takie seriale
#seriale
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
The Deuce, polski tytuł Kroniki Times Square.
Elegancki serial, opowiada o prostytucji w latach 70. i rozwijającym się porno biznesie lat 70. i 80. w Nowym Jorku. Jest o czym opowiadać, fajnie się kręci.
James Franco nie jest moim ulubionym aktorem, ale jest bardzo w porządku. Kocham Maggie Gyllenhaal, jej luźny sposób zachowania. Tę swobodę, ten sznyt.
Co jednak mnie skłoniło do tego posta to to, że w 4 ostatnich odcinkach jest kilka słów, nad którymi się zastanowiłem. Np. o tym, jak nas uformowała pornografia. Maggie mówi, że każdy niemal film porno kończy się spustem na twarz. Pyta, kto normalny uprawia tak seks? A przynajmniej uprawiał, zanim my to pokazaliśmy w naszych filmach.
Byłe małżeństwo leży w łóżku i mówi, że jest lepiej niż kiedyś. Może dlatego, że są mądrzejsi. Może gdyby byli wtedy tacy, jacy są dzisiaj, wszystko by się ułożyło. Było coś jeszcze, ale zapomniałem.
Polecam, ale tak w 80%.
#seriale

Zaloguj się aby komentować
Gilligan, twórca Breaking Bad, Better Call Saul i Z archiwum X, zrobił serial dla Apple TV, który ma być w klimatach Z archiwum X
#seriale #appletv #breakingbad

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam do drugiej części materiału o najlepszych odcinkach Z Archiwum X.
https://www.youtube.com/watch?v=tltnqdIYlSw
#horrorzone #filmy #seriale #sciencefiction
Zaloguj się aby komentować
Wstęp
Dosyć często spotykam się z krytyką współczesnego kina. Jako, że jestem miłośnikiem filmów i sporo ich obejrzałem to chciałem się lepiej przyjrzeć całej sprawie. Efektem tego jest ten o to artykuł. Mam nadzieje, że będzie się wam go czytać przyjemnie.
Ciągłe remaki
W ostatnich latach wyszła cała masa remaków, kontynuacji i prequeli klasyków z poprzedniego wieku jak Gwiezdne Wojny, Indiana Jones, Park Jurajski, Dzień Niepodległości, Ghost Busters, Terminator, etc. Wszystkie miały one jedną i tą samą wade. Były kiepskie w oczach większości fanów tych serii. Strategia korporacji wydawała się być dość prosta. Po co tworzyć nowe, oryginalne...
Niegdyś oglądałam serial o Borgiach. Co to był za serial!
Po śmierci papieża Innocentego zbiera się konklawe, by zdecydować o tym, kto następny zasiądzie na tronie Piotrowym. Wybór (kupiony notabene) pada na Hiszpana - Rodrigo Borgię. Od tej pory zaczyna się festiwal rozpusty, brutalności, zepsucia i wszelkiego rodzaju deprawacji. Przy pomocy swych dzieci, m.in. Cezarego ( inspiracji dla "Księcia" Machiavellego), rządzi i dzieli, terroryzuje i miłuje... to drugie to nawet ponad miarę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki będzie finał tej kontrowersyjnej opowieści? To opowie nam historia, bo serial nie doczekał się grande finale. Mimo to warto poświęcić czas na obejrzenie trzech sezonów, które powstały. Szczególnie warto dla Jeremy'ego Ironsa, który po mistrzowsku odegrał rolę uduchowionego rozpustnika.
#seriale #borgia #kosciolkatolicki #brutalizm #seks #dobryserial #aleksandervi #papiez

Zaloguj się aby komentować
Oglądam 3 sezon Twin Peaks i stwierdzam, że jest gówniany i rozwleczony bez sensu. To jest bardziej parodia niż kontynuacja. Na czwartym odcinku się poddaje, szkoda czasu na ten chłam.
#twinpeaks
#seriale
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe kto tym razem ją zagra w tym przyszłym serialu o Harrym Potterze.
#ksiazki #seriale #harrypotter

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Obejrzeliście "Załoga Rozbitków"? Jak oceniacie najnowszy serial Star Wars, który w tym tygodniu miał finałowy odcinek?
#seriale #starwars #gwiezdnewojny #skeletoncrew #załogarozbitków

Przyjemna przygodówka. Nie odstaje audiowizualnie od reszty SW mimo kameralnego wykonania, ciekawa przygoda i postacie, do tego wartościowe dla uniwersum ujawniając nowe skrawki od zupełnie innej strony. Finał lekko rozczarował ze względu na nacisk na młodszą stronę, co przeważało nad resztą obsady.
Więcej opisałem w bezspoilerowej opinii:
https://serialomaniak.com/gwiezdne-wojny-zaloga-rozbitkow-opinia-bezspoilerowa/
Zaloguj się aby komentować
#filmy #seriale
Znacie ten serial? Co myślicie? Bo ja obejrzałem pierwszy sezon i nie wiem.. nie wiem, co myśleć
Jest gdzieś po polsku?

Zaloguj się aby komentować