To już drugie drzewo, tym razem bobry nabroiły. Usunięte bez komplikacji.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho


To już drugie drzewo, tym razem bobry nabroiły. Usunięte bez komplikacji.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho


Zaloguj się aby komentować
Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż napier#ala. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma dzieci, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
#pracbaza #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
Kebsik w przerwie, a co...
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho
#kebab #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
No i chyc naprawione, zdalne sterowanie nie współpracuje, ale automat śmiga doskonale, po 5minutach przełączył z 221 na 226V, jeszcze jeden zaczep mu został.
Tak właśnie wygląda Automatyczna Regulacja Napięcia w stacjach SN/nN
Szafa automatyki i przełącznik zaczepów na trafo
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho




Zaloguj się aby komentować
Dostałem się do drugiego etapu w rekrutacji jako dyspozytor. Drugi etap to mam przyjść któregoś dnia na jedną albo 2 godziny i to będzie coś w rodzaju próby, że mam niby normalnie pracować i oni sprawdzą czy się nadaję a ja czy taka praca mi odpowiada. Ale nie wiem czy taka praca to jest coś dla przegrywa eh, kierowcy mnie tam pewnie zjedzą jak będę musiał z nimi pracować i będą wchodzić mi na głowę. Nie wiem czy poradzę sobie z takim stresem. Ale z drugiej strony jest to szansa na rzucenie pracy w kołchozie fizycznym i jakby mi się tam udało to bym miał już jakieś przydatne doświadczenie w innych rekrutacjach, Ale jak się nie uda to mnie zwolnią po miesiącu albo wcześniej i zostanę bez pracy a studia trzeba opłacić ehhhhhhh
#przegryw #pracbaza #studia #praca #logistyka
Zaloguj się aby komentować
No i znowu zgłoszenie, tym razem ARN w stacji SN/nN zastrajkował i są zaniżone napięcia, jedziemy ponaprawiać
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho
Zaloguj się aby komentować
No i kolejne dwa trafa na złom.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho

Zaloguj się aby komentować
Jest, mamy to, awaria na średnim. Jedziemy lokalizpwać uszkodzenie.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho
Zaloguj się aby komentować
Czy dostaliscie w #pracbaza jakies dodatki na swieta- nie wiem,ekstra kasa,jakies bony,karty przeplacowe,whatever?
Zaloguj się aby komentować
#pracbaza
Wasza wysokość jest zbyt łaskawa....
3 lata temu dwóch na⁎⁎⁎⁎nych polakow z produkcji sie napierdalało między soba na christmas party, więc "Za karę" przez kolejne dwa lata nie organizowali imprezy tylko dawali voucher £100 do Amazona.
W tym roku stwierdzili ze robią imprezę, więc voucherów ni ma
Posiłek w kantynie, oczywiście przepyszna brytyjska kuchnia kosztuje £2.5 .......
Trzeba bylo iść na ta impreze i podburzyc jakiś najebusów, zeby znowu była zadyma to i vouchery by wróciły.

Zaloguj się aby komentować
Do 15:30 w #pracbaza wish me well 😭
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Podbieram trochę #austrianacodzien Trochę można się odbić od typowego austriaka, który może powiedzieć komus w twarz ze pi⁎⁎⁎⁎li i ze jest głupi… po 30s rozmowy
Ale ta prostoduszność lub prostackosc ma druga twarz
Jebaniutcy dowiedzieli się, ze dostałem awans w #pracbaza i cały tydzien przychodzą i mówią: „Gratsy, dobra robota” „Pilnuj tych z biurowca bo pierdola. Rób jak robisz a będzie nam łatwiej „
Miło mi, bo wiem, ze przez to jacy są - jest to szczere
Zaloguj się aby komentować
No i kolejne 2 transformatory chlopaki wymienili, to już około 14 będzie, a łącznie około 100 będzie wymienionych na naszym posterunku.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho


Zaloguj się aby komentować
@A_a taa, to samo z pracą zdalną:
firma przed covidem: nieee, nie możesz pracować zdalnie, bo firma upadnie, nie będziemy mieć nad tobą kontroli, na pewno będziesz się opierdalać, nic nie będzie zrobione, to koniec, firma tak nie może funkcjonować
firma jak covid j⁎⁎⁎ął: c⁎⁎j k⁎⁎wa wszyscy od jutra na permanent HO i siedzimy tak 4 lata, robota leci, produktywność tylko wzrosła, bo ludzie nie muszą tracić czasu na dojazd, jak tylko coś, to robią sobie 5 minut przerwy, a nie 4 godziny i są z powrotem, wszyscy sobie chwalą, słupki rosną
ta sama firma jak covid się skończył: ree musicie wracać do biura, bo nie można robić permanentnie z domu, firma upadnie, bo nie będzie się dało tego kontrolować, ludzie na pewno będą się opierdalać i nic nie będzie zrobione, biura stoją puste więc musicie wracać, bo tak nie można
Zaloguj się aby komentować
Trzeci dzień się nie chce... ale trzeba jechać
#gownowpis #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zara nie wytrzymie z tym UeRem! Jeden z testerów na linii produkcyjnej odwala manianę, wskazałem dokładnie problem inżynierowi z UR a ten chce żeby mu na linii jeszcze raz wytłumaczyć co i jak. Kurłaaaaaaaaaa
#pracbaza


Zaloguj się aby komentować
Dziwna sprawa. Nie mogę sie doczekać aż pójdę do pracy xD jeszcze chyba nigdy tak nie miałem. Ogólnie to z dwóch powodów.
Po 1 wczoraj tak po 17 zaczęły się dziać rzeczy niepojęte i ciekawi mnie czy doszli do jakiś wniosków dlaczego tak sie działo.
A po 2 ciekawi mnie czy się ktoś do mnie prz⁎⁎⁎⁎⁎doli, ze niby my (jako 3 osoby które byly wczoraj na tej sterowni) coś zjebaliśmy, w sensie, że będą chcieli zrzucić na nas wine. I co ciekawe troche na to liczę bo mam ostatnio jakieś wojownicze nastawienie i z chęcią bym kogoś wyjaśnił, że są spierdolinami nienadajacymi się na zarządzanie tym wydzialem i to wszystko przez ich zaniedbania się dzieje xD
#pracbaza
Zaloguj się aby komentować
https://streamable.com/4ssfba
#heheszki #pracbaza #cnc
Zaloguj się aby komentować
I tak się powoli żyje w tym kołchozie...
#praca #kolchoz #pracbaza #heheszki #humorobrazkowy #srajzhejto #opornikcontent


Zaloguj się aby komentować
No i klops, L1 zgodna L2 i L3 do zamiany, ale niech się pierwsza zmiana martwi, wiecej ich z rana jest do takich prac, trzeba stację po niskim przełączyć, po średnim wyłączyć. Bedą mieli zajęcie
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho

Zaloguj się aby komentować