W #pracbaza stwierdzili,ze ciagle sie spozniam we wtorki,wiec teraz w centrali musze byc tylko dwa razy w miesiacu,zamiast raz w tygodniu
W #pracbaza stwierdzili,ze ciagle sie spozniam we wtorki,wiec teraz w centrali musze byc tylko dwa razy w miesiacu,zamiast raz w tygodniu
Zaloguj się aby komentować
Byle do 18 #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Mój dzisiejszy setup (° ͜ʖ °) Ale szykuje się gnicie tutaj do mocy ehhh… #produkcjatv #pracbaza #ciekawostki



Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #heheszki
Idealnie pasuje do mojej aktywności w pracy w tym tygodniu....

Zaloguj się aby komentować
Kolejna nóweczka do montażu.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa,tak sie pakowalem na szybko do #pracbaza , ze az indentyfikatora zapomnialem. Sprawdzilem dwa razy czy komp i reszta sprzetow jest- no,jest.
Ech
Zaloguj się aby komentować
A się wkurwiłem.
Moja zapomniała karty z revoluta i dopiero dzisiaj się kapnęła że jej nie ma.
Na jej miejsce przyjechała jakaś para i najprawdopobniej robią sobie zakupy jej kartą.
Nie jestem pewny czy to oni, ale najprawdopodobniej tak.
Jak ich najlepiej podejść?
Bo ja to bym ich zlał najchętniej na dzień dobry, ale chyba lepiej będzie policją postraszyć czy coś.
Walić z grubej rury, żeby oddawali złodzieje jebane czy jakoś pod włos lepiej może?
Z psiarskimi gadać za bardzo mi się nie chce.
Jak ja k⁎⁎wa nienawidzę takiego dziadostwa uhh...
#pracbaza
@Gepard_z_Libii zakładasz kominiare i miażdżysz im palce w imadle albo wchodzisz w Revolut i wybierasz transakcje, ktorych nie rozpoznajesz, zglaszasz na Policje, bierzesz kwit o zawiadomieniu, wysyłasz do Revolut i korzystasz z ekskluzywnej procedury chargeback. Bez kwitu od policji nie odzyskasz siana
Zaloguj się aby komentować
Prezenty świąteczne - czy u was w firmie jest tradycja zrzucania się na świąteczne prezenty dla szefa?
Pierwszy raz się z tym spotykam i mam wrażenie, ze to trochę absurd xd
#pracbaza #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Ale żem wpadł w szał obowiązków. Przez ostatni tydzień nie było czasu, bo nauka, odpoczynek i szkolenie. Dzisiaj akurat złożyło się, że idę cykać zdjęcia rentgenowskie w #pracbaza, więc druga zmiana. Ale do rzeczy.
Godzina 8 gym Godzina 9 sklep i zakupy Godzina 10-11.30 gotowansko. Dużo gotowanka (nawet twaróg zrobiłem (ku uciesze i chwale @AdelbertVonBimberstein))
Ale, żeby nie było, to ugotowałem trochę zmienioną wersje dania z książki którą dostałem od mojego Hejtołaja, @Endrevoir.
W przepisie zamieniłem mleczko kokosowe na pasate pomidorową, fetę na gorgonzolę, a do tego dorzuciłem trochę warzyw i kurczaka. Wyszło zacne. Do tego zrobiłem sos szpinakowy z mozzarellą, oraz płatki z własnej roboty musem karmelowo-jabłkowym (albo gruszkowym, nie podpisałem słoiczków).
#gotujzhejto #czujedobrzeczlowiek


Zaloguj się aby komentować
UWAGA! EGZAMIN NDT Z VT ZDANY! Także oficjalnie mam papiery na to, że umiem patrzeć. Hura. #pracbaza #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Dziś wielki dzień - egzamin z NDT. Metoda wizualna VT 1+2 Życzę sobie, żebym musiał do niego podchodzić tylko jeden raz (i ewentualnie za parę lat recertyfikacja). #dziendobry #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Mija mi pierwszy tydzień roboczy w nowej #pracbaza
Pracy szukałem dzień. Wieczorem wysłałem cv do trzech firm (dwa cv odczytano wg OLX), na kolejny dzień z jednej z nich zadzwoniono i zaprosili mnie na rozmowę. Po 15 minutach wzięli mnie na okres próbny.
Dziś mija mi pierwszy tydzień roboczy.
Pracuję na innych maszynach (laserach na światłowodzie a nie na starszym typie jak do tej pory) I całkiem innym oprogramowaniu.
Od poniedziałku zaczynam pracę na drugą zmianę.
Sam! W tydzień ogarniam to tak, że nie boją się mnie zostawić na calym dziale samego. <--- #chwalesie
Zaloguj się aby komentować
Kolejne 2 staruszki wymienione na nowe.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho

Zaloguj się aby komentować
Odchodząc od tematu #hejtokloc a Jutro mam egzamin w #pracbaza. Tym razem badania wizualne. Prawdę mówiąc az tak bardzo mi na nich nie zależy, jak na poprzednich (magnetyczne proszkowe i penetracyjne), ale jeśli się uda to będę miał oficjalnie już wszystkie trzy certyfikaty powierzchniowe z badań nieniszczacych. Zostanie tylko obietosciowka, którą z pewnością nie będzie radiografia. Zgadza się, nie będę rentgeniarzom, tylko uesiarzem, jak prawdziwy inspektor.
A tak nawiasem, VT jako człowiek myślący mocno analityczne, przysparza mi jak narazie najwięcej trudności. Badanie samo w sobie nie jest jakieś bardzo skomplikowane, ale jednak brakuje mi tych zjawisk, które miałem w PT i MT. Jutro start 7:30, instrukcja. Później 3 próbki, oraz raporty z nich, a na koniec dwa egzaminy teoretyczne. Co do ogólnego mam najwięcej obaw, chociaż side testy zdawałem na 70%+ każdy. Ogólny specjalistyczny to raczej formalność :) #pracbaza #ndt #spawanie #spawalnictwo

Zaloguj się aby komentować
Dlaczego w piatek po 16 mam totalny sajgon w #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
2/3, czy będzie jackpot?
#las #lesnapracbaza #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #pracbaza
Piątek, piąteczek, piątunio
K⁎⁎wa mać( ‾ʖ̫‾)
Update: okazało sie ze nie zmywarka. Wczoraj jakiś typ po tym jak wyszedłem do domu serwisowal dystrybutor wody




Zaloguj się aby komentować
To już drugie drzewo, tym razem bobry nabroiły. Usunięte bez komplikacji.
#pracbaza #pogotowieenergetyczne #energowiniucho


Zaloguj się aby komentować