MAME JA KCE DO HEBE MAMY HEBE W DOMU MAŁY KURWIU HEBE W DOMU : #heheszki #pracbaza


MAME JA KCE DO HEBE MAMY HEBE W DOMU MAŁY KURWIU HEBE W DOMU : #heheszki #pracbaza


Zaloguj się aby komentować
Lol, zajechałam auto firmowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ponad 3k km w dwa tygodnie zrobiło swoje. Jutro wyjeżdżamy na wakajki a popołudnie spędzam sobie w serwisie.
Pozdrawiam Was ze słonecznego miasta majonezem płynącym.
#grudniowagorączka #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
#pracbaza
Ja pi⁎⁎⁎⁎le to jest żałosne.....i ani trochę nieśmieszne chociaż jak to zobaczyłem to parsknąłem śmiechem xdxdxd
W labie jak włączymy klimę to waga zaczyna wariować, wiec w lato trzeba ją wyłączać żeby mozna bylo coś spokojnie zważyć. Wszedlem na stronkę dostawcy sprzętu laboratoryjnego i patrze czy maja osłony. No I maja, ceny nid podają, trzeba zapytać. No to właśnie dostałem odp na quote xdxdxd
To sa k⁎⁎wa 4 kawałki plexiglass!! Aż wszedlem i popatrzyłem ile kosztują. 60cmx60 cm kosztuje ok. £20 xdxd. Do tego klej z jakieś £15 i samemu sobie mogę to skleić xdxd


Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #gownowpis
O jak fajnie. Udało się doczekać. Auto juz spakowane. Prosto po pracy wracam do domciu w PL. Aż do 5 stycznia będę odpoczywał jak człowiek.
A przy okazji wczoraj rozmawiałem z szefową. Tak mnie moja agencja zirytowała, że postanowiłem postawić sprawę jasno. Więc umówiłem się wczoraj na rozmowę i powiedziałem, że dla tej agencji robić nie będę. Więc albo mnie firma przejmie w ciągu 3 mcy albo szukam innej roboty.
A jako, że pracownik ze mnie sumienny i ogarnięty to dostałem gwarancję przejścia do firmy w ciągu max 3 mcy. Normalnie to trwa około roku. To oznacza spore profity.
Ale gdzie oni znajdą takiego drugiego frajera jak ja
Minus będzie taki, że te święta spędzę sam jak palec. Matula z ojczymem leci do UK do brata.
Ale to nic. Jakoś to będzie. Przynajmniej u siebie we własnych czterech kątach.
No i paczka czeka na mnie w domu. Jeszcze nie wiem od kogo. Ale juz od tygodnia leży i czeka na rozpakowanie
Nie wiem czy z tej okazji choinki nie rozłożę i wrzucę ją tam
Zaloguj się aby komentować
Mamy w robocie wrzeciona po 100k PLNów za sztukę, no i prikaz przyszedł od producenta, żeby raz na jakiś czas zakręcić takim wrzecionem coby się zbyt nie uleżało gdyż to je bardzo precyzyjna maszyna. Zlecenie na obracanie tym ustrojstwem dostanie archeo (czyli nasz magazyn części zamiennych. Tak to ci co mają niezły burdel) a że te cacka leżały sobie luzem na palecie owinięte tylko folią stretch to kiero jak to zobaczył to wkurwił nieco i mi przypadło zabezpieczenie tego ustrojstwa, wymyśliliśmy żeby nie rozbierali skrzyń to zrobimy im rewizję do kręcenia. Jutro oddaje na magazyn moje dzieło. Ciekawe co chłopaki z archeo powiedzą🤔 #nivaznegdziedroga #pracbaza #heheszki



Zaloguj się aby komentować
Wracajac do wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/mam-ekstra-fajrant-w-pracbaza-cos-sie-w-outlooku-popsulo-i-wygenerowalo-sie-w-ch
Nikt sie nie odezwal xd #pracbaza
I fajrant XD
Ja w jednej firmie, gdzie zatrudniony byłem prawie 20 lat, jak ktoś z firmy mnie wkurzył, to wrzucałem zapytanie do bazy, takie, że wszystkim pracownikom (około 200 osobom) siadał system na 2h XD
Wiedziałem, które tabele są nieindeksowane, a te ciule były zbyt słabo opłacane, żeby dociekać, czemu baza klęka tak często
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze tylko na⁎⁎⁎ać się dzisiaj na firmowej wigilii i przerwa od #pracbaza do 7 stycznia.
#gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Tak wygląda praca inspektora NDT. Kiedyś zrobię o tym dłuższy wpis :3
Kilka badań z dziś, metoda PT.
#pracbaza #czujedobrzeczlowiek


Zaloguj się aby komentować
Mam ekstra fajrant w #pracbaza
Cos sie w outlooku popsulo i wygenerowalo sie w c⁎⁎j uszkodzonych plikow,az zapchaly dysk.
Mial o 11:30 byc na tw byc szpec od it,ale dalej gonie ma,a mi praktycznie nic nie dziala,bo to co sie normalnie laduje 1-2 sekundy,teraz laduje sie kilka-kilkanascie minut xD
Fajrant,tbw
P.S okazalo sie,ze to jakis spory blad i pol firmy juz go mialo,a drugie pol miec bedzie xd
@LondoMollari Niestety,zgloszone wszedzie gdzie sie da i przez teamviewera mial to naprawic,bo blad jest prosty ,ale czasochlonny :) @WujekAlien Niestety, przyjete przez jire,telefonicznie,mailowo,u przelozonego,wszystkie instytucje wiedza :( Dodatkowo mialem tez awarie vpn.
Dziwne,ze w czwartek take rzeczy
Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że widzieliście już wszystko?
Znajoma od firmy na święta dostała, uwaga wymieniam:
Baner na maila
Tło na teamsy
I specjalną wiqdomość video
HOŁ HOŁ K⁎⁎WA HOŁ XDDD
#pracbaza #korposwiat

Zaloguj się aby komentować
Kalendarzyk jedyna zatwierdzona przez kościół antykoncepcja...
#pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak mi się dziś nie chciało. Halny wywiał smog, widoki takie że siedzialem na parkingu starej zakopianki i mailowalem ile baterii w laptopie starczyło.
#gory #pracbaza


Zaloguj się aby komentować
Zycie: wyloguj mnie, enter
Ale tylko do 18 #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Wpłaciłem na związki zawodowe ponad kafel w tym roku, a na święta w podziękowaniu dostałem 0,5kg miodu xD Jak w przyszlym roku zalatwia podwyzki kwotowe, a nie procentowe, to sie wypisze. #pracbaza
@100mph Kiedys w dawnym korpo HRy lecialy w kulki wiec zostalem wciagniety w zabawe tworzenia struktury zwiazkow zawodowych. Myslalem ze bedzie to cos na zasadzie ustrukturyzowanej instytucji ktora stoi na strazy dobrobytu ogolu pracownikow - takiego c⁎⁎ja xD
To instytucja ochrony wlasnej d⁎⁎y. ZZ moga wystepowac wylacznie w imieniu swoich czlonkow wiec jezeli w miejscu pracy na 1000 osob, nalezaloby tylko 50, wtedy wszystkie negocjacje dotyczylyby tych 50 osob. Nawet podwazanie zapisow regulaminu pracy wiazaloby sie nie ze zmiana zapisow regulaminu, tylko z zastosowaniem wyjatku dla tych 50 osob. Wtedy nauczylem sie ze mimo tego co pierdola jej wlodarze, zwiazki zawodowe to instytucja ktora nie walczy w imieniu pracownikow - tylko swoich ziomkow
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Sprawdzam czy @AdelbertVonBimberstein dobrze rusztowanie złożył.
#pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Nocna zmiana. Jeszcze jeden blat i pierwsza turbina na nowym projekcie będzie zainstalowana.
#pracbaza #wtgjarezza



Zaloguj się aby komentować
Wyjdź z pracy o 21 mówili, to na 21:30 na pociąg zdążysz. No to wyszedłem za 5, właśnie odjechał mi pociąg który był o 21:10, a spacerkiem szedłem. Teraz elegancko, 20 minut czekania na red baterii. Kocham robić rentgeny w pracy na 2 zmianę. Ostatni raz dałem się na to nabrać. #zalesie #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Dziś pykło 13 godzin w trasie. Plecy i ramiona wysiadają. O głowie nie wspomnę, bo ruch jak w Rzymie i w większości musiałam być na pełnym skupieniu.
Jutro kolejna podróż, tym razem tylko 8 godzin.
Potrzebuje ojojania i streszczenia hejto z dwóch ostatnich dni xd
#grudniowagorączka #pracbaza
520km dziś zrobiłem, ale w dwóch turach. Od czasu pracy na kurierce już tak nie lubie jeździć jak kiedyś
Fakt, ruch przedświąteczny już na pełnej, bo w zeszłym tygodniu robiłem dokładnie tą samą trasę w podobnych porach i było zdecydowanie luźniej, szczególnie na samej trasie. Warszawa-Krynki-Warszawa

Zaloguj się aby komentować