Gepard_z_Libii★Fanatykw Hydepark2026-02-17T07:14:13+01:0062Mmm rrr wiermtarmka #koty #pracbaza626Udostępnij
Gepard_z_Libii2026-02-17T07:17:30+01:006@PlatynowyBazant ten jak wyczaił stoi tu ze dwa lata już nawet nie zwracam na te flaszki uwagi. Wszędzie coś sie wala
Yes_Man★2026-02-17T07:48:10+01:0011@PlatynowyBazant @Gepard_z_Libii w tej małpce jest na bank jakiś olej do maszyn xD Dlatego jeszcze stoi
Gepard_z_Libii2026-02-17T18:55:26+01:000@Yes_Man a w życiu. My tylko browarki pijemy. A te flaszki już tak się wkomponowały w otoczenie, że jak sprzątam to ich kompletnie nie zauważam. Już chyba z dziesięć razy mówiłem że musze je powywalać i dalej stoją. Nawet tego dużego sprite filtruję