
Polacy igrają z losem. Zanotowano już pierwsze zgony
Polacy w czasie wakacyjnych wyjazdów igrają z losem - przestrzegają naukowcy. Wciąż nie przywiązujemy wagi do profilaktyki zdrowotnej przed wyjazdami i narażamy się na śmiertelnie groźne choroby. Zanotowano już pierwsze zgony.
Tajlandia, Indie, Brazylia, Meksyk, Madagaskar, Tanzania to nie tylko...


















