Taką pogodę rozumiem w listopadzie, 20 stopni odczuwalna 25 (° ͜ʖ °)
#podrozujzhejto #majorka






Taką pogodę rozumiem w listopadzie, 20 stopni odczuwalna 25 (° ͜ʖ °)
#podrozujzhejto #majorka






Zaloguj się aby komentować
@PlatynowyBazant i faktycznie gdzieś są jakieś resztki starożytnego systemu ogrzewania z czasów rzymskich?
Pewnie chodzi o hypocaust https://pl.wikipedia.org/wiki/Hypocaustum ale nie widzę nigdzie żeby w Krakovo był.
Zaloguj się aby komentować
#podrozujzhejto cztery stopnie na plusie w Lublanie

Zaloguj się aby komentować
#podrozujzhejto jugosłowiański ośrodek wypoczynkowy po sezonie





Zaloguj się aby komentować
Takie spotkanie w Kiszyniowie 🫢nawet świeże kwiaty leżały XD #podrozujzhejto #moldawia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Bydgoszcz, zwane jest Wenecją Północy. Poprzecinana Kanałem Bydgoskim, Brdą i Wisłą przez wiele lat żyła na wodzie. Opowiadają o tym ciekawe muzea jak Barka Lemara czy Kanału Bydgoskiego. Przyciąga również secesyjną architekturą, rozległym rynkiem i przyjemną Wyspą Spichrzów. #podroze...
#podrozujzhejto to teraz na wieczór Motovun

Zaloguj się aby komentować
#podrozujzhejto zachód słońca z miejscowości Groznjan


Zaloguj się aby komentować
Pogoda dopisuje, widoki eleganckie 🙃 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto #offroad





Zaloguj się aby komentować
#pijzhejto #podrozujzhejto #lubiewracactamgdziebylem Piran po roku





Zaloguj się aby komentować
#podrozujzhejto lubię wracać tam gdzie byłem, ale tu jeszcze nie byłem. Isola.




Zaloguj się aby komentować
#podrozujzhejto Bale Valle. Jeszcze przed inwazją turystycznego biznesu. Puste i surowe





Zaloguj się aby komentować
Pojechałem sobie do Mołdawii na weekend i pierwszej nocy pani mi winko musujące otwierała szablą na ulicy :D nie wspominam nawet dalszej imprezy z lokalnymi ziomkami XD
#moldawia #podrozujzhejto #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Takie pytanie mam w związku z #podrozujzhejto, macie jakieś sprawdzone wyszukiwarki lotów?
Zaloguj się aby komentować
#podrozujzhejto wszędzie te starożytne murki i stare rury





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Halo #wroclaw #dolnyslask i okolice. Planuję trip overlandingowo offradowy, w sobotę popołudniu lub w niedzielę rano. Powrót we wtorek. Kierunek bliżej nieznany, spanie w lesie, jako, że junior wyjechał do babci na długi weekend to mam 1 do dwóch miejsc w Liberciaku, z atrakcji zagwarantowane ognicho, spanie pod chmurką, lub w dziwnych miejscach. Atrakcje w postaci obcowania z przyrodą lub zaliczenia jakichś urbexów, z minusów to moje towarzystwo😅. Jeśli jesteś odważny na tyle by wsiąść że mną do metalowej puszki zwanej dżipem i pojechać w nieznane to zapraszam.odezwij się na pv lub tu w komentarzu, wszystko do dogadania 🙃 #nivaznegdziedroga #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować