Nie wiem czy ktoś używa butów, ale te sznureczki możecie związać i one wtedy nie spadają
#pdk
Nie wiem czy ktoś używa butów, ale te sznureczki możecie związać i one wtedy nie spadają
#pdk
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy ktos z was uzywa #samochod , ale calkiem niedawno odkrylem zmienianie biegów i zycie stalo sie zdecydowanie latwiejsze
#motoryzacja
#pdk
Zaloguj się aby komentować
a kurde bym zapomniał się pochwalić
koniec z dziadowaniem #pdk
od razu dwie kupiłem XD
#yerbamate

Zaloguj się aby komentować
119 675 702 - 300 - 200 - 250 = 119 674 952
Po spróbowaniu pierwszej #twarozupka i przestudiowaniu wpisów @owczareknietrzymryjski skończyłem z wpisem w notatniku: amino żurek + twaróg = top1. Zupka czekała na mnie już jakiś czas - nie mogłem się zebrać do degustacji. Wiecie dlaczego? Otóż dlatego czym różnimy się z @owczareknietrzymryjski.
On lubi zupki chińskie a nie smakuje mu twaróg, ja lubię twaróg a nie smakują mi zupki chińskie.
Stwierdziłem że zrobię eksperyment. Jaki? Zamiast smażyć twaróg i oszczędzić sobie darcia #pdk stwierdziłem, że odtworzę oryginalny przepis niepodważalnego autorytetu tej kuchennej abominacji. Pierwsza zupka mi smakowała, a dodatek smażonego twarogu uwolnił niezauważalne na pierwszy rzut kubków smakowych nuty potrawy. Spodziewałem się raczej niemiłej niespodzianki w kwestii smaku, a otrzymałem pozytywne wrażenia i wietrzenie przez dwa dni mieszkania z zapachu Namdong nudle wołowy. Byłem gotów na pełne doświadczenie obcowania z kolejnym nieoczywistym odkryciem w kuchni fusion.
A jak wypadł żurek z boczkiem? Przed dodaniem klinka spróbowałem samej zupy i miałem ochotę dalej zjeść już sam nabiał XD Ale zaskakująco po dodaniu twarogu zaczął w jakiś magiczny sposób przypominać... żurek! Ocena została przez to podniesiona na 2/10. Ogółem niezapomniane przeżycie, dla niezdecydowanych polecam ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Po doprawieniu potrawy moją awaryjną przyprawą polepszającą wszystko daję 4/10.
Czy zjem jeszcze kiedyś twarozupkę? Wydaje mi się, że ja już wiem wszystko o swoim odbiorze kuchni tego rodzaju. Ale kto wie czym owczarek zaskoczy nas jutro?
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Wybaczcie, że treść 100% biaukowa I nie, nie jest to waleń typu płetwal z twarogu.
Jakiś kretyn chyba chciał przebić się przez aferę z fałszywymi userami i Na tej podstawie robienia w c⁎⁎ja klientów na reklamy.
Kretyn ten @Aversxx zaczął wypisywać, że wziął kasę za sabotaż Na kolei i to on doprowadził do ostatniego wykolejenia pociągu w Małopolsce. Widać miał za idola hydraulika, który pracował przy samolotach #pdk
Okazuje się, że pozostała tam homeopatyczne ilość ludzi z #rigcz i niejaki @maciejj zgłosił sprawę #abw i innym służbom. Nadto Nie dał się przekupić geniuszowi dywersji, który chciał się wykupić #bitcoin w kwocie 100 #usdt
Wybaczcie jeśli już było. Wybaczcie, że mam tam jeszcze konto ale przez tyle lat tam mam chyba jakiś szczególny przypadek syndromu sztokholmskiego I PTSD.
https://wykop.pl/link/7875225/napisal-na-wykopie-ze-to-on-wysadzil-tory
#afera #wykop #pociagi #rosja #dywersja #pkp
Zaloguj się aby komentować
Zagadka: Co widzisz na tym obrazku?
#pdk #glupiehejtozabawy @AdelbertVonBimberstein wołam @sireplama @fisti


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ogólnie, w związku, że mamy Styczeń, to witam nowych użytkowników, przychodzących z #wykop. Ma nadzieję, że się zaaklimatyzujecie i nikt nie wpadnie na to, aby przyprowadzić ze sobą kolegów Botów
P.S. Ciekawe, że to zawsze jest Styczeń xD
P.S.2 Ciekawe czy nasi uciekinierzy, też wrócą #pdk

Jeden ze wspomnianych z tej strony. Witam. U mnie afera z botami przelała szalę. Zrobił się kolejny facebook czy inny yt gdzie szybko wpada się do jakiejś studni z teoriami spiskowymi i inną manipulacją. Po jakimś czasie człowiek łazi zindoktrynowany. Niby to nie facebook gdzie algorytm podsuwa kolejne wysrywy AI pod którymi kłócą się nieistniejący emeryci (i kilku prawdziwych) ale boty są potwierdzone, służą manipulacjom i szkoda na to tracić nerwów.
Zaloguj się aby komentować
To jest aż niemożliwe, musimy żyć w jakiejś chorej symulacji
#heheszkipolityczne #trump #polityka #pdk #postmemizm

Zaloguj się aby komentować
Chyba jakaś zbiórka by się przydała, żeby Warszawa nie zamarzła
#wiadomoscipolska #warszawa #zima #pdk

Zaloguj się aby komentować
Luźne pytanie na niedzielę
Jaki planowany zakup okazał się dla Was strzałem w dziesiątkę – dał dużo więcej przyjemności, satysfakcji albo szczęścia, niż się tego spodziewaliście (albo właśnie tyle ile się spodziewaliście)?
I z drugiej strony: co było zakupową porażką – czymś, co wydawało się dobrym pomysłem, a w praktyce rozczarowało?
A może była rzecz kupiona „z konieczności”, bez większych emocji i wielkiego planowania, a z czasem okazała się czymś, co realnie poprawiło komfort albo radość z życia bardziej, niż się spodziewaliście?
Skala dowolna: od drobiazgów (typu pióro #pdk , gadżet, ubranie) po większe rzeczy jak samochód, mieszkanie, sprzęt RTV (skuter, też #pdk ) itp.
#kiciochpyta #zapytajhejto
@nobodys co weszło lepiej niz się spodziewalem to:
Gravel - jeżdzę dużo więcej i chętniej niż kiedykolwiek na zwykłym mtb
Przejście na elektryka - wygoda codziennego użytkowania + jazda prawie za darmo spowodowała, że jeżdzę dużo więcej niż kiedykolwiek spalinowką
Półautomatyczny ekspres do kawy - nadal z kolbą ale już z młynkiem dozującym wlaściwą ilość kawy do kolby. Minusem jest, że teraz piję za duzo kawy
Najlepsze:
Gofrownica Dezal, ma już kilkanaście lat, a gofry jemy przynajmniej raz w tygodniu, sprzęt nie do zajechania.
Dobrze dobrany materac.
Piecyk do pizzy: co prawda rzadziej używany, odkąd otworzyła się u nas pizzeria z neapoletaną z prawdziwego zdarzenia, ale nadal uważam go za dobry zakup.
Niska membranowa klawiatura: dużo pracuję przy kompie i Apple przyzwyczaiło mnie do klawiszy z bardzo niskim stopniem; po wymianie kompa na taki z Windowsem kupiłam prawie identyczną, ale z segmentem numerycznym (w pracy tłumacza do szybkiego wklepywania znaków specjalnych, np. właściwych cudzysłowów, półpauz itp. - rzecz niezbędna).
Metalowa maszynka na żyletki: zaczynałam od jednorazówek, kupiłam depilator, ale tego nie można było używać pod prysznicem, wreszcie nadeszła ona - i od razu jest lepiej. Niezniszczalna rzecz!
Stacja prasująca Tefal - jestem z ludzi, którzy nie potrafią spać w niewyprasowanej pościeli, a wcześniej miałam żelazko, które ważyło chyba 2 kg; moje życie uległo znacznej poprawie.
Czujniki parkowania w poprzednim aucie: bazowo ich nie miało i tak, były mi potrzebne: babą jestem, jeśli chodzi o jazdę autem, i obowiązki mam babskie xD
Drobiazg: czajniczek 0,5 l z zaparzaczem z Ikei, świetnie trzyma ciepło i mogę sobie zrobić tyle herbaty, ile chcę, tylko dla siebie
Nietrafione:
Wyciskarka do soków.
Ekspres na kapsułki, po roku kupiliśmy normalny, automatyczny i okazał się strzałem w dziesiątkę.
Drobiazg: Assassin's Creed: kupiłam sobie pierwszą część, bo stwierdziłam, że poznam fabułę, ale okazało się, że to nie jest gra dla mnie.
@nobodys U mnie gamechangerem byla automatyczna suszarka na pranie, natomiast najgorszym zakupem chyba ostatnia kurtka z 4f ktora sie rozpadla po 3 mscach. Z reguly duzo sie zastanawiam zanim kupie cos drozszego, bo w zasadzie wszystko mam co potrzebuje wiec raczej nie ma nietrafionych zakupow. Chyba, ze wlasnie ciuchy ktore sie okazuja jednak slabe, albo kask motocyklowy ktory byl mega niewygodny ale to tez moglbym zaliczyc jako "ubranie"
Zaloguj się aby komentować
#czarnyhumor #notorasizm #jbzd #heheszki #pdk

Zaloguj się aby komentować
Nie wiedziałem, że jest dedykowana społeczność dla #cobi.
Osoby, które są członkami (k/m/x) #pdk zapewne już znają historię założyciela. Dla innych może okaże się ona ciekawa.
Polecam też wywiad z tym Panem w Biznes Klasie.
https://music.youtube.com/watch?v=Ed5Tl2cqe0g&si=yj9f8paeYW4mlAMB
#biznes #polska #ciekawostki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować